Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

Skersmuo

Skersmuo

Vokiškos SKK keptuvės

SKK ženklas pasaulyje pripažintas kaip Premium klasės prekinis ženklas. Tai rodo, jog gaminiai yra išskirtinės, pačios aukščiausios kokybės. SKK yra vienas iš nedaugelio pasaulio gamintojų, kurie lieja aliuminį rankiniu būdu. Nors aliuminis liejamas tradiciniu rankiniu būdu, tačiau tolesnėje gamyboje taikomos moderniausios (High-tech) technologijos. Tokiu būdu visi SKK gaminiai atitinka šiandienos reikalavimus ir yra tinkami naudoti ant visų tipų viryklių.

SKK nelimpanti danga yra sertifikuota LGA sertifikatu (LGA yra Vokietijos testavimo bei sertifikavimo tarnyba).

SKK savo gamyboje visiškai eliminavo kenksmingą medžiagą PFOA. Ši medžiaga paprastai yra naudojama kaip komponentas kitos medžiagos – PTFE gamybai. PTFE įeina į beveik visų šiuolaikinių nelimpančių dangų sudėtį. SKK didžiuojasi tuo, kad jos gaminiuose nėra PFOA, todėl visi indai yra itin saugūs sveikatai ir gamtai.

SKK yra sukūrusi dvi nelimpančias dangas: Titanium 2000 Plus Non-Stick ir Diamant 3000 Plus Non-Stick. Diamant yra patobulinta ir dar tvirtesnė, negu Titanium.

 

Vokiškos SKK keptuvės

Rasta 21 prekės(-ių).

Aktyvūs filtrai

KEPTUVĖ SKK TITANIUM 28CM KEPTUVĖ SKK TITANIUM 28CM
  • -30%
  • Sumažinta kaina
83,30 EUR 119,00 EUR

SKK 7 KEPTUVĖ TITANIUM 28/5,5CM indukcinei

Nemokamas pristatymas

INDUKCINEI VIRYKLEI tinkanti, aukščiausios (PREMIUM) klasės keptuvė su patentuota, itin atsparia braižymams, visiškai nelimpančia TITANIUM 2000 Plus Non-Stick danga.

Atsiprašome šiuo metu prekės neturime

Theme Options

Theme color
Background Image body: