Filtruoti pagal

VIRTUVĖS INDAI

Namai, o ypač virtuvė - tai vieta, kur norisi laiką leisti maksimaliai efektyviai arba labai ramiai. Smagu, kai joje gali suktis greitai, patogiai, lengvai rasti ir pasiekti visus reikiamus daiktus, indus, produktus. Tai padeda ne tik palaikyti tvarką, bet ir taupyti savo laiką. Pirmiausia, virtuvė - tai maisto gaminimo vieta, todėl kokybiški virtuvės indai reikalingi tam, kad galėtume mėgautis  gardžiais patiekalais kiekvieną dieną.

Kaip išsirinkti geriausiai Jums tinkančius  virtuvės indus?

Kokie indai jums reikalingi, kaip ir kur juos naudoti, iš kokios medžiagos pagaminti, kokios formos, dydžio, talpos jums reikia, visi šie faktoriai yra svarbūs, norint  virtuvėje  jausti patogumą, praktiškumą, komfortą. Prieš išsirenkant, įvertinkite sekančius veiksnius: kokio tipo jūsų viryklė, jei indukcinė, tuomet labai atidžiai pasirinkite puodus ir keptuves, pasikonsultuokite parduotuvėje bohemia su konsultantu, kad išsirinktumėte geriausiai tinkančius variantus. Taip pat pasirenkant indus įvertinkite savo šeimos dydį, kokiam asmenų skaičiui bus ruošiamas maistas. Būtinai rinkdamiesi atsakykite į klausimą, ar indus plausite indaplovėje, tuomet pardavėjui akcentuokite savo pageidavimą. 

Virtuvės indų kategorijos

Vyrauja pagrindinės kategorijos, į kurias skirstome indus pagal jų paskirtį. Tai gali būti skirti maisto gaminimui, jo laikymui ar patiekimui, kepimui orkaitėje ar virimui. Pradėkime nuo maisto virimui skirtų indų - tai greitpuodžiai bei puodai. Greitpuodžiai skirti greitesniam produktų virimui nei puode. Taip pat didžiulis greitpuodyje išvirto maisto pliusas - produktai išlaiko savo maistingumą, natūralų skonį, kvapą bei aromatą. O ką jau kalbėti apie išsaugotus vitaminus ir mineralus? Puodus mes naudojame kasdieniame gyvenime. Jų pagalba mes verdame makaronus, sriubas ar rytines košes iš kruopų. Kepimui mes naudojame kepimo formas. Tai gali būti indai su dangčiu ar be jo, įvairių formų skardos ar kepimo formos, pagamintos iš silikono. Maisto laikymui skirtų indų kategorijoje rasime įvairiausių formų, dydžių ir medžiagų indų ir indelių. Juk daug patogiau šaldytuve susidėti į plastikines ar stiklines dėžutes, nei į atviras lėkštes. Maisto transportavimui labai patogu naudoti tam skirtus termosus, kurie išlaikys patiekalą šiltą dar ilgą laiką. Nepamirškime ir apie virdulius! Be šio prietaiso turbūt sunkiai įsivaizduotume bet kurio iš mūsų virtuvę.

Rasta 546 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 546 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

51,98 EUR

Marmitas 2l, 36x21x11cm "Diament"

Nemokamas pristatymas

Greitas prekės pristatymas. 

Indas pagamintas iš aukštos kokybės keramikos, puoštas įmantriu raštu;

Marmitą sudaro: aukso spalvos rėmas su vietomis įstatyti žvakutėms ir baltas indas su stikliniu dangčiu;

Tūris: 2,0 L.;

Matmenys: ilgis 36 cm., (su rankenomis);plotis 21 cm.;aukštis: 7 cm. be dangčio (11 cm su dangčiu).

Marmitas puikus pagalbininkas šeimininkei.

17,90 EUR

Simax indas 3,2l stačiak.

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo SIMAX, Čekija atstovas Lietuvoje. Greitas pristatymas.

Pagamintas iš grūdinto borosilikatinio stiklo.

Išmatavimai :34,8x20,3x13,2cm

Indo talpa 3,2litr./ dangčio-2,3litr.

43,98 EUR

Banquet Puodas 4,7l Akcent

Nemokamas pristatymas

Esame BANQUET ( Čekija) atstovas. Greitas pristatymas.

Pagamintas iš nerūdijančio  plieno / dangtis iš stiklo;

Puodo talpa - 4,7litr., aukštis -12,5cm, skersmuo - 22cm.Puodo viduje - talpos graduotė.

Tinka visoms viryklėms , įskaitant ir indukcines. 

Galima plauti indaplovėje.

19,74 EUR 32,90 EUR

USA Pan kepimo forma stačiakampė 36.1cmx23.8cmx2.5cm

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo atstovas Lietuvoje. Greitas prekės pristatymas. 24 mėn. garantija.

Kepimo paviršiaus išmatavimai: 36,1 x 23,8 x 2,5 cm.;

Išorės išmatavimai: 37,46 x 25,08  x  2,5 cm.;

Pagaminta iš aliuminizuoto metalo;

Forma padengta patentuotu AMERICOAT® paviršiumi. Tai nelimpantis silikono paviršius, nuo kurio, kepimo metu lengvai atkimba Jūsų kepiniai.

Theme Options

Theme color
Background Image body: