Filtruoti pagal

LAGAMINAI, KUPRINĖS

 

Kad kelionė paliktų tik gerus prisiminimus ir būtų kupina įspūdžių, labai svarbu pasirinkti tinkamą kelionės „palydovą“ – lagaminą ar kuprinę. Kuprinės gelbėja skirtingose situacijose, visad lengvina judėjimą ir atlaisvina rankas, jos nepamainomos ne tik kelionėse, bet ir kasdieniame gyvenime

Lagaminai

Lagaminas turi būti patogus, lengvas, funkcionalus. Tinkamai parinktas lagaminas užtikrins patogų ir saugų daiktų gabenimą. Žinodami kiek laiko užtruks kelionė, kokia transporto priemone keliausite ir kiek daiktų jums reikės sutalpinti, galėsite išsirinkti tinkamiausią lagaminą. Dideli lagaminai skirti ilgesnėms atostogoms ir tolimesnėms kelionėms, jei keliaujate su šeima, tokiame lagamine sutalpinsite ne tik savo, bet ir savo šeimos narių daiktus. Pagalvokite apie tai, kad lagamine turi likti vietos ir lauktuvėms, kurias pirksite kelionėje. Atkreipkite dėmesį ir į paties lagamino svorį , kartu su jūsų daiktų svoriu jis gali tapti netgi iššūkiu. Kelionėms skirti lagaminai gali būti dviejų rūšių – medžiaginiai ir plastikiniai. Parduotuvėje bohemia parduodami lagaminų asortimentas tikrai didelis – nuo mažiausių iki didžiausių , galite derinti vienodos spalvos didelį ir mažą lagaminą. Jei renkatės kelionę nuosavu automobiliu , lagamino dydis neturės įtakos . Tačiau jei keliaujate lėktuvu , patariame rinktis tvirtą plastikinį lagaminą. Ši elastinga medžiaga suteikia saugumo ir tvirtumo , daiktai lagamine turi būti sudėti taip, kad nebūtų palaidi, bet ir nebūtų per daug suspausti.  . Renkantis lagaminą su ratukais reikia atsižvelgti į rankenos ilgį. Ji privalo būti tokio ilgio, kad nereikėtų kūprintis, jei tai rankena, kurios ilgio negalima reguliuoti.  Lagaminai reguliuojama rankena yra ženkliai praktiškesni . Spalva ir dizainas nėra labai svarbūs  pasirinkimo kriterijai, tačiau keliauti su  patinkančiu bagažu tikrai maloniau.  Išskirtinė ryškesnė spalva gali būti ne tik kaip gražus akcentas  - savo lagaminą bus lengviau atpažinti  po skrydžio lėktuvu. Patarimas – neužkibkite ant kainos kabliuko, brangus lagaminas ne visada būna pats kokybiškiausias .  

Kaip išsirinkti lagaminą ?

 Keliaujant lėktuvu svarbu tikslūs rankinio bagažo lagamino išmatavimai – skrydžių bendrovės ne visada taiko vienodus reikalavimus, todėl būkite budrūs, kad kelionė  vyktų sklandžiai. Parduotuvėje bohemia tikrai išsirinksite stilingą, kokybišką ir funkcionalų rankinio bagažo lagaminą. Pasirinkus didžiausio leistino dydžio  kuprinę ar lagaminą ir likus keletui dienų iki kelionės pradžios tiksliai susiplanavus daiktų sąrašą, sutalpinsite viską, kas jums reikalinga. Rekomenduojame keliauti su lagaminu, kuris yra su ratukais, taip išvengsite sunkaus bagažo nešiojimo. Pateikiame leidžiamo neštis į lėktuvo saloną rankinio bagažo lagaminų išmatavimus :

Air Baltic  leistino rankinio bagažo matmenys ne didesni nei 55x40x23 cm ir vieną asmeninį bagažą (rankinę, kompiuterio krepšį, fotoaparato krepšį, skėtį) , kurio matmenys negali viršyti 30x40x10 cm. Bendras šių bagažų svoris negali būti didesnis nei 8 kg. Registruotojo bagažo išmatavimai  100x80x50 cm , svoris  iki 20 kg.

Wizz Air  leistino rankinio bagažo reikalavimai griežtesni – nemokamai leidžiama įsinešti  bagažo rankinę, kurios matmenys ne didesni nei 40x30x20 cm , o norint su savimi turėti didesnį bagažą , kurio matmenys 55x40x23 cm , reikės papildomai užsisakyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą. Jei šios paslaugos neužsisakysite, tačiau norėsite su savimi salone turėti didesnio bagažo vienetą, galėsite jį įsigyti papildomai – bagažą reikės užregistruoti prie check-in staliukų oro uostuose. 

Ryanair   leistino rankinio bagažo reikalavimai  - su savimi į salono vidų galite pasiimti vieną mažą krepšį, kurio  išmatavimai  40x20x25 cm , jis turės tilpti po sėdyne esančia prieš jus. Norint su savimi  turėti registruotą bagažą, kurio išmatavimai 55x40x20 cm  , kurio svoris iki 10 kg, teks pasinaudoti mokama paslauga – užsisakyti pirmenybinį įlaipinimą nuo 8 €  arba užregistruoti bagažą prieš patikrą prie check-in staliukų (ši paslauga taip pat mokama ir kaina priklauso nuo pasirinktos kelionės krypties)

Kuprinės

Trumpoms kelionėms, išvykoms ,   žygiui į gamtą ar prie jūros, Jums pakaks patogios kuprinės. Išsirinkti reikiamo dydžio kuprinę gali būti tikrai sunku, nes niekada negali žinoti, kiek  daiktų prireiks gabentis su savimi. Renkantis didesnę  turistinę kuprinę  reikia atsižvelgti į jos medžiagą – geriausia, kad ji būtų neperšlampama. Taip pat svarbu kuo didesnis užtrauktuku užsegamų skyrių skaičius , daiktus tvarkingai surūšiuosite,  kad prireikus vieno daikto nereikėtų  iškraustyti visos kuprinės . Patogūs  turi būti kuprinės  diržai, jie  turi turėti paminkštinimą,  kaip ir kuprinės nugara,  nes ilgiau nešant sunkią kuprinę  jausitės komfortiškiau . Jei rinksitės kuprinę iš parduotuvės bohemia  , tikrai nenusivilsite  - kuprinės sutvirtintos dvigubomis siūlėmis, turi  po keletą užtraukiamų skyrelių , jų diržai ir nugarėlės paminkštinti, medžiaga atspari vandeniui .

 

Rasta 27 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 27 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Theme Options

Theme color
Background Image body: