čekų kompanija dirbanti jau daugiau nei 200 metų. Rankų darbo stiklo gaminiai yra ypač aukštos kokybės, atsparūs karščiui ir daugiafunkciniai. Platus kepimo indų, kavinukų, puodelių bei keptuvių dangčių asortimentas. Aukšta kokybė už prieinama kainą!

 - Slovakijos stiklo gamintojas, turintis šimtmetines stiklo gaminimo tradicijas. Aukštos kvalifikacijos darbuotojai bei naujausios technologijos leidžia Rona gaminti įvairiausių dizainų bei formų produktus iš stiklo, kuriuos rasite ir mūsų parduotuvėse.

 - viena iš pirmaujančių produktų iš kristalino gamintojų Europoje. Crystalex siūlo platų asortimentą - nuo bokalų iki taurių. Ši čekų kompanija pasaulyje yra geriausiai žinoma kaip tradicinių taurių linijų tokių kaip Diana, Claudia®, Gina, Natalie ar Ideal gamintoja.

 LODGE liejykla Tenesio valstijoje JAV, įkurta 1896 metais, gaminanti ilgaamžius ketaus indus bei dengtus emale ketaus indus. Lodge produkcija yra išskirtinai kokybiška, ilgaamžė, ekologiška bei lengvai prižiūrima.

 

- ši šveicarų kompanija užkariavo pasaulį vadovaudamasi pagrindinėmis savo vertybėmis - neabejotina kokybė ir dinamiški dizainai. Nerūdijančio plieno gaminiais garsėjanti kompanija kuria paprastus bet funkcionalius virtuvės reikmenis bei skatina gaminti ir gyventi sveikiau.

Ibili indų gamykla veikia nuo 1942metų Ispanijoje taip pat specializuojasi konditerinių įrankų gamyboje. Įmonės politika pagrįsta nuolatinėmis produktų naujovėmis, aukšta kokybe bei nuolatiniu bendravimu su klientais.

Swiss Diamond International yra vienas pirmaujančių aukščiausios kokybės neprilimpančiu paviršiumi indų gamintojų. Gamykla tiekia produktus daugiau negu 38 valstybėse visame pasaulyje. Pati gamykla yra įsikūrusi Šveicarijos Alpių papėdėje. Kompanija įsipareigoja tenkinti vartotojų poreikius, naudodama saugias, aukštos kokybės medžiagas, pabrėždama modernų dizainą, derinamą su tradiciniu Europietišku gamybos menu bei prisidėdama prie ekologiško gaminimo proceso. 

http://bohemia.lt/img/cms/Bgtech%20logo.png - porceliano ir stiklo dovanų gamintojas. Ši kompanija išsiskiria savo inovatyviais dizainais, dėmesiu detalėms, aukšta kokybe ir puikiu humoro jausmu.

http://bohemia.lt/img/cms/banquet.jpg - čekų kompanija, tiekianti platų asortimentą: nuo namų apyvokos daiktų virtuvei iki maisto ruošimui bei patiekimui produktų. Banquet siūlo daugiau nei 2000 skirtingų produktų, kuriuos galite rasti ir mūsų parduotuvėse.

.

 http://bohemia.lt/img/cms/crystal-bohemia.jpg–čekų gamykla išlaikanti aukščiausios kokybės krištolo gamybos tradicijas. Crystal Bohemia gaminiuose yra virš 24% Pbo švino ir tai visą jų produkciją daro unikalia. Crystal Bohemia produktai yra kokybės, naudingumo, dizaino bei grožio rinkinys. Visa tai galite rasti ir mūsų parduotuvėse.

 

 – BOHEMIA PORCELAN MORITZ ZDEKAUER S.R.O. - tai čekiško porceliano gamykla, įkurta net 1810 metais. Šios gamyklos logotipe vis dar vaizduojamas erelis su karūna bei MZ inicialais – įamžinant gamyklos įkūrėjo - Moritz Zdekauer, vardą. Šiomis dienomis gamykla specializuojasi porceliano produktų gamyboje, gamina porcelianą viešbučiams bei restoranams taip pat dekoratyvinį bei specialių dizainų ir formų porcelianą. Aukščiausios kokybės čekiškas porcelianas yra dažnai dekoruojamas platina ar auksu. 

 

 - Čekų įmonė BELIS savo veiklą pradėjo dar 1893 metais - tad turi sukaupusi daug patirties ir gamina aukštos kokybės emaliuotus puodus. Įmonė yra įdiegusi kokybės kontrolės sistemą ir jos gaminiai atitinka aukščiausius standartus pagal ISO 9001 sertifikatą.

  HANIPOL kompanija  jungia tris stiprius prekinius zenklus: Ashdene, Carmani ir  Sagrado , kurie rinkoje žinomi kaip dovanų ir interjero dizaino produktai. Pagrindinis  kompanijos   uždavinys – pasiūlyti klientui  aukščiausios kokybės produktus, kurie atitinka šiuolaikinės rinkos tendencijas.

Olandų buitinės technikos gamintojas su funkcionalais produktais. Bestron produktai kuriami klientų namams bei virtuvei. Tai plataus asortimento produktų linija. Kokybė yra garantuojama kiekvieno gaminimo proceso metu, todėl Bestron produktai yra saugūs naudoti bei tarnauja ilgai.

 

 - Ispanijos įmonė, veikianti nuo 1925m. 

Alza siūlo elegantiškus, paprastus ir novatoriškus indus šios dienos rinkai. Jų išskirtinius, unikalius ir originalius stilius sukūrė Alza nuosavi pramonės dizaineriai. Jų asortimente gausybė ivairiausių puodų ir keptuvių, tad kiekvienas klientas ras sau tinkamą.

  Įmonė buvo įkurta Japonijoje 1969 metais, pavadinimas kilęs  derinant japonų terminą "sen", reiškiančio 1000 ir lotynų terminas "cor", - širdį. Šiandien SENCOR tiekia daugiau nei 1000 rūšių produktų, daugiau nei 25 šalims visame pasaulyje. Kompanija žinoma dėl savo kokybiško, plataus ir modernaus asortimento.

SKK ženklas pasaulyje pripažintas kaip Premium klasės prekinis ženklas. Tai rodo, jog gaminiai yra išskirtinės, pačios aukščiausios kokybės. SKK yra vienas iš nedaugelio pasaulio gamintojų, kurie lieja aliuminį rankiniu būdu. Nors aliuminis liejamas tradiciniu rankiniu būdu, tačiau tolesnėje gamyboje taikomos moderniausios (High-tech) technologijos. Tokiu būdu visi SKK gaminiai atitinka šiandienos reikalavimus ir yra tinkami naudoti ant visų tipų viryklių.

 BRANDANI GIFT gamykla pasižymi savo išskirtine kokybe, modernumu, elegancija ir naujovė. Itališko stiliaus dovanos, indai, suvenyrai puošia Jūsų namus, biurus ir kitas vietas.

G.Benedikt yra viena žymiausių porceliano

gamyklų Karlovy Vary Čekijoje. Ją įkūrė broliai Benedikt 1882 metais 
ir išliko iki šios dienos. Tai originalios porceliano formos, mechaninis atsparumas bei aukščiausios kokybės garantija daugiau nei 135 metus .

Theme Options

Theme color
Background Image body: