USA Pan kepimo forma apvali 25,4x5cm d:3

29,90 EUR
20,93 EUR Sutaupote 30%

USA Pan kepimo forma apvali 25,4x5cm.

Kiekis

Kepimo paviršiaus matmenys: 25,4x25,4x5 cm.;

Išoriniai matmenys: 26,6 x 26,6 x 5 cm.;

Medžiaga: aliuminizuotas plienas;

Produkto aprašymas: USA PAN®  kepimo skardose lengvai tolygiai iškepsite ne tik kepinius, bet ir kitus maisto patiekalus. Kepinių, patiekalų išėmimas iš skardos itin lengvas. Formos paviršius padengtas patentuotu AMERICOAT® paviršiumi. Tai nelimpantis silikono paviršius, nuo kurio, kepimo metu, lengvai atkimba jūsų kepiniai. AMERICOAT® pagamintas nenaudojant PTFE, PFOA and BPA. USA PAN® profesionalių kepėjų sukurtos kepimo formos bei indai leidžia vartotojams namuose gaminti profesionaliuose induose. USA PAN® priklauso Bundy šeimos kompanijai, įsikūrusiai Didžiajame Pitsburge, Pensilvanijos valstijoje JAV.

Produkto savybės:

  • USA PAN nelimpantį paviršių ypač lengva valyti. Patvirtinta FDA (angl. Food and Drug Administration in the USA. Vertimas: Maisto ir Vaistų Administracija JAV) saugiu kontaktui su maistu.
  • Unikali, gūbriuota tekstūra paskirsto orą bei karštį tolygiai po visą kepimo formą.
  • Naudojant pagal instrukcijas - ilgaamžiškumo garantija
  • USA PAN kepimo formų gamyboje naudojama ta pati technologija prevencijai nuo rūdžių, kaip ir profesionaliose kepyklose.
  • Pagaminta JAV.     

Video apie USA PAN gaminius - spausti čia.

Video, kaip gaminami USA PAN indai - spausti čia.

Naudojimas ir priežiūra:

Negalima naudoti aukštesnėje negu 230°C temperatūroje. USA PAN® kepimo formos įsisavina karštį efektyviai, dėl to gali reikėti sutrumpinti kepimo laiką bei temperatūrą. Kepimo formas plaukite rankomis su šiltu, muiluotu vandeniu. Galite naudoti kempinėlę valymui. Nuplovę nešvarumus, būtinai gerai nudžiovinkite. Neplaukite indaplovėje. Vadovaukitės receptais, kiek reikia aliejaus ar miltų pagrindui padengti. Purškiamas aliejus ar kiti purškiami kepimo riebalai – nerekomenduojami. Naudoti tik silikoninius, nailoninius ar medinius virtuvės įrankius. Nenaudokite metalinių ar kitų aštrių virtuvės įrankių.

PP1080LC
12 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimai

Palik savo atsiliepimą

USA Pan kepimo forma apvali 25,4x5cm d:3

USA Pan kepimo forma apvali 25,4x5cm.

Palik savo atsiliepimą

20 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Jums taip pat gali patikti