USA Pan kepimo forma
  • USA Pan kepimo forma

USA Pan kepimo forma 32x22x2,5cm

25,99 EUR
24,17 EUR Sutaupote 7%

Nelimpančios dangos kepimo forma 32x22x2,5cm

Kiekis

Kepimo paviršiaus išmatavimai31,75 x 22,86 x 2,54cm. 

Išorės išmatavimai: 33,02 x 24,13 x 2,54 cm.

Pagaminta iš: Aliuminitizuoto metalo.

Produkto aprašymas: USA PAN®  kepimo skardose lengvai tolygiai iškepsite ne tik kepinius, bet ir kitus maisto patiekalus. Kepinių, patiekalų išėmimas iš skardos itin lengvas. Formos paviršius padengtas patentuotu AMERICOAT® paviršiumi. Tai nelimpantis silikono paviršius, nuo kurio, kepimo metu, lengvai atkimba jūsų kepiniai. AMERICOAT® pagamintas nenaudojant PTFE, PFOA and BPA. USA PAN® profesionalių kepėjų sukurtos kepimo formos bei indai leidžia vartotojams namuose gaminti profesionaliuose induose. USA PAN® priklauso Bundy šeimos kompanijai, įsikūrusiai Didžiajame Pitsburge, Pensilvanijos valstijoje JAV.

Produkto savybės:

  • USA PAN nelimpantį paviršių ypač lengva valyti. Patvirtinta FDA (angl. Food and Drug Administration in the USA. Vertimas: Maisto ir Vaistų Administracija JAV) saugiu kontaktui su maistu.
  • Unikali, gūbriuota tekstūra paskirsto orą bei karštį tolygiai po visą kepimo formą.
  • Naudojant pagal instrukcijas - ilgaamžiškumo garantija
  • USA PAN kepimo formų gamyboje naudojama ta pati technologija prevencijai nuo rūdžių, kaip ir profesionaliose kepyklose.
  • Pagaminta JAV.     

Video apie USA PAN gaminius - spausti čia.

Video, kaip gaminami USA PAN indai - spausti čia.

Naudojimas ir priežiūra:

Negalima naudoti aukštesnėje negu 230°C temperatūroje. USA PAN® kepimo formos įsisavina karštį efektyviai, dėl to gali reikėti sutrumpinti kepimo laiką bei temperatūrą. Kepimo formas plaukite rankomis su šiltu, muiluotu vandeniu. Galite naudoti kempinėlę valymui. Nuplovę nešvarumus, būtinai gerai nudžiovinkite. Neplaukite indaplovėje. Vadovaukitės receptais, kiek reikia aliejaus ar miltų pagrindui padengti. Purškiamas aliejus ar kiti purškiami kepimo riebalai – nerekomenduojami. Naudoti tik silikoninius, nailoninius ar medinius virtuvės įrankius. Nenaudokite metalinių ar kitų aštrių virtuvės įrankių.

PP1045QS
1 Vienetas

Specifinė nuoroda

Atsiliepimai

Įvertinimas 
Daiva
2020-03-23

Nuostabi

Pirkau, nuostabi kepimo forma, kepiniai visiškai nekimba,tolygiai pasiskirsto kaitra. Rekomenduoju.

Palik savo atsiliepimą

USA Pan kepimo forma 32x22x2,5cm

Nelimpančios dangos kepimo forma 32x22x2,5cm

Palik savo atsiliepimą