USA Pan aušinimo grotelės
  • USA Pan aušinimo grotelės

USA Pan aušinimo/kepimo grotelės 30,4x20,9x1,2cm

21,90 EUR

Esame gamintojo atstovas Lietuvoje. Greitas prekės pristatymas. 24 mėn. garantija.

Dydis 30,4x20,9x1,2cm

Danga - Americoat Plus©, PFOA and PTFE free, silikoninis padengimas, idealus nelimpantis paviršius.

Kiekis
PP1600CR

Specifinė nuoroda

  • Pagaminti iš aliuminizuoto plieno – efektyvus karščio perdavimas
  • Pagaminti ,naudojant tas pačias ,aukštos kokybės funkcijas , kurios naudojamos gaminant kepimo formas pramoninėms kepyklom
  • Pagaminta USA

Kaip gaminami USA PAN kepimo formos galite pažiūrėti video čia;

USA PAN kepimo formų išskirtinumas

USA PAN tiekia kepimo formas, kuriomis komercinės kepyklos ir kepimo specialistai pasitiki daugiau kaip 50 metų. USA PAN kepimo formos yra profesionalios, kurias kepėjai naudoja profesionaliems rezultatams pasiekti. USA PAN ištobulino nelipnios dangos dengimo procesą, todėl mūsų klientai gali pasikliauti, kad jų sausainiai, keksai, pyragai ir pyragaičiai nebus sugadinti, prilipdami prie kepimo formos. USA PAN kepimo formos yra atsparios deformacijoms ,ilgaamžės ir patikimos, patogios naudoti . Jos suprojektuotos taip, kad būtumėte geriausi kepėjai . USA PAN gaminiai yra labai lengvai valomi, jie turi unikalų paviršių, užtikrinantį papildomą atsparumą ir vienodą kepimą ir šilumos paskirstymą.

PATARIMAI

Kepimo formų dangos svarba

Kepimo procesas tai natūralus, širdžiai malonus procesas , ypač dalinantis šia patirtimi su geru draugu ar šeima. Daugeliui USA PAN vartotojų kepimas tai močiutės kviečianti šypsena , kai jūs atsikandate jos ruošto šilto šokoladinio pyragaičio . Tai simbolizuoja pakilią akimirką , kurią jaučia motina ,kad ji sukūrė savo vaikams ypatingus prisiminimus apie gardžiais kepiniais kvepiančius namus . USA PAN tiki kad pirkti geriausias kepimo formas yra toks pat natūralus siekis kaip būti geriausiu kepėju. Kartais gali būti sudėtinga suprasti skirtumus tarp skirtingų nelipnių dangų, todėl čia yra keletas paprastų veiksnių, susijusių su kepimo formų dangomis, kurias reikia apsvarstyti renkantis tinkamą formą.

Kaip teisingai išimti kepinius iš kepimo formos?

Jeigu jums sunku išimti kepinius nuo kepimo formos paviršiaus , tai tokios formos nėra su geru nelimpančiu paviršiumi . USA PAN kepimo formų dangos iš tiesų turi puikias ne lipnumo savybes , joks ruošiamas maistas neprilips prie paviršiaus . Nelipnaus paviršiaus tipas ir būdas kokiu jis dengiamas yra svarbus veiksnys lemiantis paviršiaus kokybę ir įtakoja ar riebalų likučiai , karamelizuoto cukraus ar kiti prikepusio maisto likučiai lips prie kepimo formos. Yra daug veiksnių , tokie kaip naudojimo amžius , dangos kokybė, dangos uždėjimo metodai , kurie lemia ar kepiniai lengvai išsiims nuo kepimo formos paviršiaus . Ne visi nelipnūs paviršiai gaminami vienodai , todėl pasirinkdami , įsitikinkite ar perkate kokybišką daiktą.

Ar lengvas valymo procesas ?

Kepimo formos , turinčios nelipnų paviršių , teoriškai gali būti plaunamos automatinėse indaplovėse. USA PAN kepimoformų valymas labai lengvas ir greitas procesas. Siekiant ilgesnio tarnavimo laiko , rekomenduojamas plovimas šiltu muiluotu vandeniu . Plaunant automatinėse indaplovėse yra palaipsniui mažinama nelipnumo savybė ir ilgainiui formos praranda šią savybę. Nors formos su nelimpančiu paviršiumi gali būti plaunamos automatinėse indaplovėse , bet jūs turėtumėte žinoti apie riziką įtakojančią kepimo formų tarnavimo amžių.

Koks atsparumas dilimui ?

Kepimo formos , reguliariai naudojamos, patiria tam tikrą dilimo procesą. Be to ,bet koks grandymas, šveitimas , kontaktas su abrazyvinėmis medžiagomis , trumpina eksploatacijos laiką. Nelimpantys paviršiai turi skirtingą tarnavimo laiką. Daugiau nei 50 metų USA PAN yra patikimas kepimo formų tiekėjas komercinėms kepykloms . Dėka intensyvių ieškojimų ir daugiau nei per 50 metų sukauptą patirtį , USA PAN sukūrė dangą , kuria galima pasitikėti.

Koks dangos atsparumas karščiui ?

Kepimo metu reikia vengti pernelyg didelio karščio . Prie didelės kaitros, dangos cheminė sudėtis kinta , yra ir blogėja nelipnumo savybės, keičia spalvą. USA PAN kepimo formos saugios naudoti iki 230 °C. Pirkite geriausios kokybės kepimo formas profesionaliems rezultatams.

Kaip valyti ?

Rekomenduojamas USA PAN kepimo formų priežiūros būdas – švelniai valyti su kempinėle ar nailonine šluoste, su švelniu  plovimo muilu , bei šiltu vandeniu. Venkite naudoti aštrius abrazyvinius arba plieno vielos kempinėles, nes tai gali pakenkti nelipniai dangai ir sutrumpinti formos naudojimo trukmę. USA PAN kepimo formos turi silikoninį nelimpantį paviršių , tad valymas yra labai lengvas , nereikalaujantis intensyvaus šveitimo. Rankomis išplausite lengvai ir greitai. Po kiekvieno panaudojimo , iškarto išplaukite ir išvalykite , išvengsite pridžiūvimo ir dėmių susidarymo . Venkite naudoti colą valymui .

Kokią dangą naudoja USA PAN savo kepimo formoms ?

Danga, naudojama daugelyje USA PAN kepimo formų yra Americoat Plus© . Tai patentuota , dengta silikonu danga, kuri yra pažangiausia pramoninė danga ir yra naudojama beveik kiekvienoje komercinėje kepimo formoje Šiaurės Amerikoje. Tai natūralus nelimpantis ir netoksiškas silikonas, kuris yra be PTFE, PFOA ir BPA.Americoat Plus© danga saugi naudoti , iškepti produktai išimami lengvai , be papildomų pastangų. Paprasčiausiai nuvalykite paviršių arba nuplaukite šiltu muiluotu vandeniu, o jūsų USA PAN kepimo formos bus jūsų virtuvės kompanionas ilgam.

Kokią temperatūrą galima naudoti ?

USA PAN kepimo formos pagamintos iš aliuminizuoto plieno , kuris efektyviai perduoda karštį. USA PAN rekomenduoja atidžiai stebėti orkaitės temperatūrą ir kepimo laiką pirmą kartą kepant , nenaudokite itin aukštos temperatūros ,jei reikia, sumažinkite laiką ir temperatūrą. USA PAN nerekomenduoja viršyti 230 °C kepimo temperatūrą, nes tai gali pakenkti silikono dangai.

Kokius įrankius naudoti USA PAN formoms ?

Gamintojas rekomenduoja naudoti medinius, silikoninius ar nailoninius įrankius. Nenaudokite aštrių metalinių įrankių , nes galite subraižyti dangą.

Kaip skaičiuojami USA PAN formų išmatavimai ?

Išmatavimų skaičiai nurodo indo kepimo paviršių . Į viršų platėjančios sienelės nėra įtraukiamos į išmatavimo dydį.

Kaip paruošti USA PAN formą pirmam kepimui ?

USA PAN kepimo formos turi pilnai paruoštą dangą naudojimui , todėl nereikia jokio padengimo riebalais. Jei norėtumėte naudoti riebalus , vadovaukitės receptu . Nenaudokite purškiamų riebalų kepimui , jie gali palikti dėmes ant paviršiaus.

Aušinimo grotelių panaudojimas

Prieš naudojimą groteles nuplaukite šiltu muiluotu vandeniu , naudokite švelnią kempinėlę arba nailoninę šluostę nuvalyti maisto likučius .Venkite aštrių valymo priemonių . Išsausinkite prieš sandėliavimą. Grotelės gali būti naudojamos orkaitėse , rekomenduojama neviršyti 230 °C kepimo temperatūros. Grotelių dydžiai pritaikyti USA PAN kepimo formoms.

Kodėl USA PAN kepimo formų gamybai naudoja aliuminizuotą plieną ?

USA PAN kepimo formos gaminamos iš aliuminizuoto plieno su tvirtinimo viela viršuje .Tai tinkamiausia medžiaga gaminti kepimo formas profesionalioms kepykloms , puikiai pasiskirsto karštis , atspari deformacijoms , korozijai , ilgaamžė. Aliuminizuotas plienas - tai plienas dengtas iš abiejų pusių aliuminio – silicio lydiniu. Silicis užtikrina metalų sukibimą ,apsaugo nuo korozijos , naudojant gaminius neatsiranda rūdžių, tai labai svarbu gaminant kepimo formas. Aliuminis dangoje sudaro aliuminio oksidą , kuris yra skaidrus , nematomas , bet jis apsaugo dangą nuo reakcijos su atmosferos deguonimi. Aliuminis taip pat nereaguoja su maisto produktais, todėl jis yra palankus tiek kepsninėms, tiek kepimo formoms, nes jie paprastai naudojami prie žemesnės nei 760°C. Aliuminizuotas plienas vienodžiau ir pastoviau perduoda šilumą , negu grynas plienas ar aliuminis.

Kodėl USA PAN kepimo formų dugnas gofruotas ?

USA PAN kepimo formos dugnų paviršiai gofruoti , tai unikalus banguotas modelis , kuris pagerina kepimo savybes, leidžiant oro srautui judėti po kepamu maistu. Ši savybė sumažina paviršiaus kontaktavimą tarp keptuvės ir kepamų gaminių, todėl iškepę produktai lengvai išslysta nuo paviršiaus .

Yra
Centrinis sandėlis
Liepų g. 10,Raseiniai
+370 670 00512
I -IV 8.00 - 17.00 V 8.00 - 15.45 VI -VII nedirbame
Yra
BOHEMIA -Vilnius
Kalvarijų g. 61, Vilnius
+370 5 273 4646
I Nedirbame II -V 8:00-16:00 VI 8:00-15:00 VII 8:00-14:00
Yra
BOHEMIA-Vilnius
Pylimo g. 59, Vilnius
+370 5 21 22799
I -VII Nedirbame II -V 8.00 - 16.30 VI 8.00 - 15.00
Yra
BOHEMIA-Kaunas
Pramonės pr. 16, Kaunas
+370 37 76 2191
I -V 8.30 - 17.00 VI 8.30 - 16.00 VII 9.00 - 15.00
Yra
BOHEMIA -Raseiniai
Vilniaus g. 126, Raseiniai
+370 428 51 401
I -V 9.00 - 18.00 VI 9.00 - 14.00 VII Nedirbame
Yra
BOHEMIA - Vilnius
Viršuliškių g. 40, Vilnius
+370 5 241 3267
I -VI 10:00 - 21:00 VII 10:00 - 18:00
Yra
BOHEMIA - Šiauliai
Vilniaus g. 220, Šiauliai
+370 41 520 931
I -V 10:00 - 19:00 VI 9:00 - 15:00 VII Nedirbame

Atsiliepimai

Palik savo atsiliepimą

USA Pan aušinimo/kepimo grotelės 30,4x20,9x1,2cm

Esame gamintojo atstovas Lietuvoje. Greitas prekės pristatymas. 24 mėn. garantija.

Dydis 30,4x20,9x1,2cm

Danga - Americoat Plus©, PFOA and PTFE free, silikoninis padengimas, idealus nelimpantis paviršius.

Palik savo atsiliepimą

Theme Options

Theme color
Background Image body: