SKK DANGTIS KEPTUVEI 28CM
  • SKK DANGTIS KEPTUVEI 28CM
  • SKK DANGTIS KEPTUVEI 28CM

SKK DANGTIS KEPTUVEI STIKLINIS 28CM SU GARŲ NULEIDĖJU

12,99 EUR
9,74 EUR Sutaupote 25%

Stiklinis SKK dangtis su garų išleidimo sistema rankenoje.

Kiekis

Dangčio duomenys:

Skersmuo: 28 CM

Medžiaga: Pyrex skaidrus grūdintas stiklas;

Rankena: Bakelito;

Kupolo formos;

Dangčio rankenėlė atspari iki 260C laipsnių - neįkaista;

Galima naudoti orkaitėje;

Gamintojas - SKK (Vokietija)

SKK – TIKRA VOKIŠKA KOKYBĖ!

PREMIUM ( Series 9 ) TITANIUM 2000 PLUS klasės

INDUCTION ( Series 7 ) TITAN INDUCTION klasės

Gaminiai:

Rankiniu būdu lietas aliuminio,8-10mm storio šiluminis dugnas idealiai tinkamas dėl puikių šilumos laidumo iš dugno į paviršių savybių. Dugnas neišsigaubia net naudojant itin aukštą temperatūrą. Thermocore kokybės štampas ant gaminio dugno garantuoja, kad pagaminta Vokietijoje, laikantis pačių griežčiausių kokybės reikalavimų ,kad gaminio pagrindas išliks nepakitęs įprastai naudojant buitinėmis sąlygomis.

Specialus, itin atsparus TITANIUM 2000 PLUS nelimpantis paviršius idealus gaminimui nenaudojant riebalų, lengvai valomas ,atsparus subraižymams, tolygiai ir greitai pasiskirsto šiluma . Thermocore kokybės štampas ant gaminio dugno garantuoja ,kad nelimpančiam paviršiui gamintojas suteikia 5 metų garantiją. Indukcinių keptuvių dangai garantija 2 metai. (Trumpesnė dėl to, kad indukcinis kaitinimas yra specifinis, gali būti, kad danga greičiau nusidėvės).

SKK gaminiai tausoja energiją, neteršia aplinkos, nekenkia sveikatai. Be PFOA!

Sertifikuotas Vokietijos kokybės tarnybos LGA sertifikatu.

Gamintojo patarimai :

Valymui :

Išvalykite iš karto po kiekvieno gaminimo su šiltu vandeniu ir nedideliu kiekiu valymo priemonės.

Naudojant keramines ir indukcines virykles:

Niekada nestumdykite indų viryklės paviršiumi, visada pakelkite ir pastatykite į kitą vietą. SKK gaminių dugnai ir viryklių paviršiai yra labai lygūs, todėl bet koks prikibęs maisto gabalėlis, cukraus ar druskos kruopelė gali subraižyti keptuvės dugną ar viryklės paviršių. Dėl tokių subraižymų atsakomybės neprisiimame.

Dėl riebalų naudojimo:

Nepriklausomos Vartotojų asociacijos Vokietijoje atlikto tyrimo duomenimis rankiniu būdu lieto aliuminio indai įkaista itin greitai: įjungus aukščiausią temperatūrą, tuščia keptuvė pasiekia 300°C karštį per maždaug 3 minutes. Tokioje temperatūroje riebalai gali labai greitai perdegti ir sudaryti tarsi guminę dervą, kuri nenugramdomai prilimpa prie indo dangos ir nepataisomai sumažina nelimpančio paviršiaus nelipnumo savybes. Todėl mūsų patarimas yra niekada neįkaitinti riebalų iki dūmų atsiradimo.

Naudojimo instrukcija :

Prieš pirmą naudojimą išplaukite šiltu muiluotu vandeniu, išskalaukite ir sausai iššluostykite. Įpilkite truputį riebalų ir trumpai pakaitinkite keptuvę ant maksimalaus karščio. Tada sumažinkite karštį iki vidutinės kaitros. Leiskite keptuvei atvėsti , iššluostykite popieriniu rankšluosčiu riebalų likučius. Jūsų keptuvė paruošta naudojimui.

Reguliariam naudojimui, įlašinkite nedaug riebalų ir pakaitinkite trumpai , kadangi SKK keptuvės įkaista greitai ir išlaiko karštį , sumažinkite kaitrą iki vidutinės ir dėkite kepti maistą. Neperkaitinkite keptuvės.

Keptuvę plaukite karštu vandeniu su lašeliu ploviklio iškart po panaudojimo. Jei maistas priskreto, trumpai pamirkę karštame vandenyje pašveiskite plastikiniu šveistuku.

Keptuvių su nelimpančia danga plauti indaplovėje nerekomenduojame. Nerekomenduoja keptuvėje laikyti ir saugoti paruoštą maistą.

SKK04811
20 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimai

Palik savo atsiliepimą

SKK DANGTIS KEPTUVEI STIKLINIS 28CM SU GARŲ NULEIDĖJU

Stiklinis SKK dangtis su garų išleidimo sistema rankenoje.

Palik savo atsiliepimą

20 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Jums taip pat gali patikti