Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Samčiai, šaukštai, mentelės

Universalūs ir būtiniausi daiktai virtuvėje - mentelės, samčiai ir šaukštai. Šie virtuvės reikmenys turi labai daug panaudojimo galimybių ruošiant maistą. Mediniai šaukštai, medinės mentelės puikiai tinka gaminant maistą, nes į patiekalą nepatenka kenksmingų medžiagų. Galima juos naudoti induose su nepridegančiu paviršiumi, nesibaiminant, kad paviršius bus subraižytas. Iš aukščiausios kokybės medienos pagaminti įrankiai yra karščiui atsparūs, ekologiški ir saugūs. Medinius reikia nuplauti su muiluotu vandeniu ir nusausinti. Neplauti indaplovėje, nenaudoti mikrobangų krosnelėje. Rekomenduojama retkarčiais patepti alyvuogių aliejumi, taip atnaujinsite savo medinį gaminį. Tinkamai prižiūrint įrankiai tarnaus ilgus metus.

Silikoniniai šaukštai, mentelės

Silikonas yra labai populiari medžiaga, kuri dėl savo unikalių savybių rado savo pritaikymą ir virtuvėje. Silikoniniai įrankiai būna atsparūs aukštai temperatūrai (iki 230 °C), nesugeria maisto kvapų ant savo paviršiaus. Ant jų nesikaupia bakterijos ir pelėsis, taip pat neprikimba maistas, jie atsparūs dėmėms. Virtuvės šaukštai ir mentelės iš silikono puikiai tiks naudojant indus su nepridegančiu paviršiumi, nes jo nesubraižys.

Samčiai, kiaurasamčiai

Šiandien turbūt populiariausi yra nerūdijančio plieno samčiai ir kiaurasamčiai. Tokie įrankiai yra patvarūs ir ilgaamžiai. Juos lengva prižiūrėti, medžiaga atspari aukštai temperatūrai. Šiuos įrankius galima plauti indaplovėje. Samtis dažniausiai būna skirtas sriubai įpilti į lėkštę ir paprastai būna didesnis. Padažams skirti samčiai būna mažesni. Kiaurasamtis - skylėtas samtis maistui nukošti ar išgriebti iš vandens. 

Specialios paskirties įrankiai

Čia kalba eina apie nerūdijančio plieno įrankius, kurie turi savo atitinkamą paskirtį: žnyplės kepiniams, šaukštai makaronams, ledams, medui, konditerinės mentelės, dvipusis šaukštas melionams, semtuvėlis produktams. Tai įrankiai, kurie nėra pirmo būtinumo jūsų virtuvėje, tačiau turint juos, gamyba virtuvėje pagreitėja. Turint būtiniausius įrankius virtuvėje gaminti gali būti vienas malonumas, ką jau kalbėti apie tai, kiek laiko gali būti sutaupyta.

Rasta 71 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 71 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

2,98 EUR

Mentelė Akcent 33cm

Nemokamas pristatymas

Esame BANQUET atstovas Lietuvoje. Greitas prekės pristatymas;

Pagamintas iš nerūdijančio plieno( rankena) ir plastiko;

Bendras ilgis:33cm;rankenos ilgis: 22,3 cm

3,90 EUR

Samtis Akcent 29CM

Nemokamas pristatymas

Esame BANQUET atstovas Lietuvoje. Greitas prekės pristatymas;

Pagamintas iš nerūdijančio plieno( rankena) ir plastiko;

Bendras ilgis:29cm;rankenos ilgis: 22,5 cm;

Theme Options

Theme color
Background Image body: