Filtruoti pagal

Lodge ketaus puodai

Ką svarbu žinoti apie ketaus puodus?

Mėgstantys sukiotis virtuvėje puikiai žino, jog kiekvienas tinkamas įrankis yra be galo svarbus. Tad, ar tai būtų įrankiai valgymui, o gal puodai ar keptuvės – į šiuos investuoti tikrai pravartu, ypatingai tuomet, jeigu maistą namuose gaminate nuolat. Nenuostabu, jog dėl šios priežasties žmonės ieško ilgalaikių ir patvarių produktų, kurie tarnautų ne vienerius metus. Ketaus puodai – vis labiau populiarėjantis pagalbininkas, pasižymintis ilgaamžiškumu. Jeigu svarstote apie šio gaminio įsigijimą, Jums reikėtų žinoti vos keletą svarbiausių dalykų, kurie padės pastaruoju mėgautis ilgėliau. 

Ketaus puodai – pagrindiniai privalumai

Ketaus puodai yra gaminami iš specialaus geležies bei anglies lydinio, kuris užtikrina pastarųjų patvarumą. Dėl šios priežasties, toks pirkinys Jūsų virtuvėje viešpataus dar daugelį metų. Žinoma, tuo atveju, jeigu jį tinkamai prižiūrėsite. Kokybiški špižiniai puodai pasižymi ir dar vienu, nemažai daliai žmonių aktualiu privalumu. Tai – ilgas šilumos išlaikymas. Naudojant šį puodą, pagamintą maistą galėsite valgyti net po geros valandos, mat pastarasis greičiausiai vis dar bus šiltas. Tai išties svarbus privalumas tiems žmonėms, kurie mėgsta darbus atlikti iš anksto. Svarbu išskirti ir šių puodų universalumą. Pastaruosius galima naudoti ant bet kokios viryklės ir ant laužo, be to, dauguma klientų teigia, jog ketaus puoduose maistas būna gerokai skanesnis. Nenuostabu, jog esant tokiai privalumų gausai, vis daugiau žmonių pasirenka būtent šį variantą.

Ar špižinis puodas reikalauja ypatingos priežiūros?

 Vien dėl to, jog špižiniai puodai pasižymi tokia didele privalumų gausa, daugeliui žmonių kyla natūralus klausimas – ar šiuos sunku prižiūrėti? Juk, tokiu atveju, turi būti ir kažkokių trūkumų, pavyzdžiui, sudėtingoje priežiūroje? Iš esmės, atsakymas yra neigiamas. Ketaus puodai nereikalauja didelių pastangų, o norint, jog šie tarnautų tikrai ilgą laiką, belieka atsiminti keletą lengvų taisyklių. Pirmiausiai, jokiu būdu neplaukite dar įkaitusio gaminio, ypatingai tuomet, jeigu naudojamas vanduo yra šaltas. Kitaip, net ir kokybiškiausias puodas gali skilti. Taipogi, esminę taisyklę reikėtų atsiminti ir pirmąjį kartą, vos apsipirkus – prieš gamindami, puodą išplaukite, tačiau ploviklio naudoti nerekomenduojame. Tam pakaks ir paprasto vandens. Tuomet, šį nusausinkite, patepkite sviestu bei grįžkite prie maisto gaminimo – puodas bus pilnai paruoštas pirmajam naudojimui. Kaip galite matyti, taisyklių nėra tiek jau daug, todėl belieka atsiminti kelis aspektus, kurie palengvins Jūsų kasdienybę virtuvėje.

Ką dar reikėtų žinoti?

 Špižinis puodas gali tapti tikru Jūsų išsigelbėjimu bei pagalbininku kasdienėje maisto ruošoje. Tačiau, renkantis tinkamą variantą, reikėtų atsiminti dar kelis ypatumus. Pirmiausiai, atsižvelkite į Jums priimtiną puodo dydį. Tokiu atveju, čia reikėtų apsvarstyti tinkamą skersmens ilgį. Pavyzdžiui, gyvenantiems dviese tikriausiai pakaks maždaug 20 centimetrų. Tačiau, špižiniai puodai gali būti ir didesni – 38 ar 40 cm. Taipogi, pravartu atsižvelgti į dangos medžiagą. Kai kurie ketaus gaminiai yra emaliuoti, o kiti ne. Emaliuotus puodus valyti kiek paprasčiau, tačiau neemaliuoti variantai yra pigesni. Tad, atsižvelkite į individualias savo galimybes. Be to, tokie gaminiai negali pakęsti aštrių įrankių, todėl visuomet rekomenduojama patiekalus maišyti mediniu šaukštu, kuris nepažeis puodo iš vidaus. Žinoma, špižinis puodas, kaip ir bet koks kitas produktas, greičiausiai turi savų trūkumų. Tačiau, vis labiau didėjantis šių populiarumas įrodo, jog teikiama nauda pranoksta bet kokius minusus.

Rasta 5 prekės(-ių).

Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Theme Options

Theme color
Background Image body: