Filtruoti pagal

KILIMĖLIAI

Svarbi namų interjero detalė yra namų kilimėliai ir kilimai . Kilimėliai namuose yra ne tik dekoratyvinė detalė, jie turi ir savo paskirtį –suteikia  jūsų pėdoms šilumą, švelnumą,  neleidžia sušalti jūsų pėdoms, vonios kilimėliai apsaugo jus nuo paslydimo, sugeria drėgmę, suteikia jaukumo namams. Tinkamai parinktas kilimėlis gali suteikti prabangos  bet kuriai patalpai.

Kokį kilimėlį išsirinkti ?

Vonios kilimėlis

Kilimėlis vonioje yra labai praktiška . Jie būna įvairių spalvų, dydžių, pagaminti iš skirtingų medžiagų .Bet pagrindinė vonios kilimėlio paskirtis – šildyti jūsų kojas, apsaugoti nuo paslydimo, sugerti drėgmę  ir suteikti jaukumą vonios kambariui . Renkantis kilimėlio dydį, reikia įvertinti vonios kambario dydį  ir kiek vietos norite paskirti kilimėliui. Pailgas kilimėlis yra praktiškiau- jį patogiau pasiekti išlipus iš dušo ar vonios, naudojantis praustuvu . Gražiai atrodo apvalūs kilimėliai, tačiau  tokiu atveju reikia didesnės patalpos . Kilimėlio spalvą galima derinti tiek prie sienų, tiek prie grindų ar vonios užuolaidos spalvos . Renkantis pagal tai iš ko pagamintas kilimėlis, svarbiausia, kad jis būtų ne slidus ir pritaikytas drėgmei . Rekomenduojame rinktis neslystančius kilimėlius, pagamintus iš mikropluošto, polipropileno , specialiai pritaikytus vonios kambariui , trumpais šereliais, lengvai valomus . Neslystančia medžiaga gali būti padengta visa kilimėlio apačia arba tik kraštai .  Jei norite didesnio varianto, rinkitės iš kerpamų  PVC kilimėlių . DEKOMARIN matuojami grindų kilimėliai  suteikia komforto pojūtį, jų gamybai panaudotos aukščiausios kokybės  medžiagos – jie yra minkšti, neslidūs ir antibakteriniai. Pirkėjams siūlome ir komplektus – vienas kilimėlis voniai, kitas tualetui. Kilimėlis tualetui turi  iškirptą formą . Kilimėlių mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių spalvų.

Durų kilimėlis

Apie 80 procentų nešvarumų į patalpas įnešama ant avalynės. Kad užkirsti tam kelią, prie įėjimo į patalpą reikia tiesti kilimėlį. Švara ir tvarka namuose  išsilaikys ilgiau pasirinkus tinkamą  durų kilimėlį. Prie lauko durų labai praktiški guminiai  kilimėliai ar kilimėliai iš kokoso pluošto. Paprastai šie kilimėliai turi šerelių   paviršių  ir neslystančią apačią. Purvas „užrakinamas“ kilimėlio viduje arba po kilimėliu  ir neleidžia nešvarumams ir drėgmei neštis į gyvenamąsias patalpas . Jie tvirti, atsparūs visoms oro sąlygoms, lengvai valomi.  Didelis asortimentas Brilanz  durų kilimėlių parduotuvėje Bohemia.lt   Patalpų viduje galima tiesti ir kitokius kilimėlius , kurie nėra skirti  kauptis nešvarumams, jie daugiau skirti kurti namų jaukumą, šildyti pėdas. Jie pagaminti iš 100 % medvilnės pluošto.

Rasta 9 prekės(-ių).

Rodoma 1-9 iš 9 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Theme Options

Theme color
Background Image body: