Filtruoti pagal

ŠVAROS PREKĖS

Kiekvieną iš mūsų gerai nuteikia švarūs ir tvarkingi namai. Palaikyti švarą namuose būtina ne tik dėl grožio, bet ir dėl tų namų gyventojų sveikatos. Valymo metu išvalomos dulkės ir nešvarumai padeda išvengti alergijos, apsisaugoti nuo susirgimų.  Kad namų valymas taptų maloniu procesu, pasitelkite tam skirtas priemones. Siekiant, kad namai visada būtų švarūs, nuosekliai reikia prižiūrėti tvarką - daiktus laikyti jiems skirtose vietose, reguliariai valyti paviršius, grindis.

Švaros prekių asortimentas

Mikropluošto šluostės skirtos paviršių valymui, vaškavimui, ypač gerai surenka purvą, nešvarumus, skysčius, yra stiprios ir patvarios. Naudojant automobilio valymui išorėje ir viduje, šios šluostės užtikrina, kad paviršiai bus apsaugoti nuo įbrėžimų. Rekomenduojama turėti keletą mikropluošto šluosčių, skirtingų spalvų, taip geriau atskirsite, kokiems konkretiems paviršiams naudojate. Skalbdami mikropluošto šluostes nenaudokite baliklių, minkštiklių, pakanka lengvai išplauti muilu. Jų negalima lyginti ir džiovinti ant radiatorių.

Kempinės gali būti įvairios paskirties - indų plovimui, šveistukas, trintukas, masažinė prausimosi kempinė. Indams plauti jos turi švelnesnę ir aštresnę pusę, kuri skirta įveisti paviršius, nebijančius  braižymų. Itin aštriomis neplaukite nerūdijančio plieno indų, nes tai neatstatomai subraižys jų paviršių. Indų plovimo kempinėles reikia dažnai keisti, nes jose  kaupiasi mikrobai. Brilanz melamino kempinės-trintukai  efektyviai nuvalo kalkių apnašas, įsisenėjusio purvo, tušinukų, flomasterių žymes. Jomis valant nereikia naudoti jokių cheminių valymo priemonių - pakanka trintuką sušlapinti vandeniu , nuspausti jo perteklių ir trinti dėmę ar paviršių. Valant trintuku, kempinė trinasi kaip trintukas, jei vieno valymo metu ji nesusitrina, išplaukite, leiskite išdžiūti ir vėl galėsite naudoti. Kempinės - plaušinės skirtos kūno odos priežiūrai, taip pat gali turėti vieną aštresnę pusę, bet galite rinktis ir minkštesnes, neaštrias. Nors prausimosi kempinė po jos panaudojimo atrodo it nauja, jos viduje kaupiasi negyvos ląstelės. Todėl jas reikia keisti kas 3 – 4 savaites, o kiekvieną kartą nusiprausus, kruopščiai išskalauti po tekančiu vandeniu ir leisti išdžiūti. 

Kaip išsirinkti grindų plovimo šepečius, šluotas?

Grindų plovimas bus gerokai efektyvesnis ir nepakenksite grindų dangai, jei pasirinksite plovimo įrankius konkrečiam grindų tipui. Medžio grindys nemėgsta šlapio plovimo, todėl labiau tiks šepetys, kurio dangalas išgręžiamas sausiau. Plytelių dangos grindims galite rinktis plovimo šepečius keičiamomis šluostėmis, kurios pagamintos iš mikropluošto, šiurkščiavilnių siūlų, viskozės. Tokius plovimo šepečius bohemia parduotuvėje įsigysite kartu su plovimo kibiru, kuris turi gręžimo mechanizmą - jūsų rankos liks sausos. Šluota ar šepetys turi būti pakankamai tvirti ir manevringi, kad galėtumėte išvalyti sunkiai prieinamus namų kampus. Šepečiai, kurie turi uždedamas šluostes, dažnai savo komplekte turi dar ir papildomų šluosčių arba jos parduodamos atskirai. Visada turėkite  ne vieną komplektą , kad reikalui esant galėtumėte pasikeisti. Smagiam namų valymui geras variantas yra belaidis siurblys - šluota, kuris turi sauso - drėgno valymo funkciją. Daugiau pamatyti galite čia: https://bohemia.lt/388-dulki%C5%B3-siurbliai . 

Langų valymui skirtos priemonės

Langų valytuvas yra labai svarbus įrankis, kadangi langų valymas dažnai būna gan sudėtinga užduotis. Rinkitės tokį, kuris gali būti naudojamas ir dušo kabinos priežiūrai. Jei langus pasiekti yra sudėtinga - pasitarnaus langų plovimo šepetys su teleskopiniu kotu.

Šluotelė dulkėms

 Jei reikia nuvalyti dulkes nuo aukštų lentynų, šviestuvų, paveikslų, lentynose surikiuotų knygų, jums pasitarnaus dulkių valymo šluotelės su kotu. Ši šluotelė pagaminta iš antistatinio mikropluošto, kuris puikiai absorbuoja dulkes ir sulaiko jas viduje. Idealiai tinka valyti radiatorius. Panaudojus, ją reikia išplauti vandeniu su muilu. Parduotuvėse bohemia įsigysite ir kitų pagalbinių namų švarai prižiūrėti reikalingų priemonių, tokių kaip vienkartinės pirštinės, šiukšlių maišai, šepetėliai, kibirai.

Rasta 65 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 65 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

1,24 EUR 1,65 EUR

Brilanz šluostės 5 vnt

Nemokamas pristatymas

Esame BRILANZ atstovai Lietuvoje. Greitas prekės pristatymas;

Rinkinyje 5vnt;

Vienos šluostės dydis:ilgis:18cm;plotis:15,5cm;aukštis:0,4cm

Medžiaga :celiuliozė;

Spalva : mix spalvos ( mėlyna /oranžinė/geltona) 

Theme Options

Theme color
Background Image body: