Filtruoti pagal

Svarstyklės

Šis daiktas turbūt gali būti randamas kiekvieno mūsų namuose. Ar tai būtų svorio stebėjimui, ar virtuvės produktų svėrimui, kiekvienas mūsų turime jas pasidėję spintelėje ar paslėpę vonioje. Kokie gi gali būti svarstyklių tipai ir kam jos naudojamos? Priklausomai nuo to, kam naudosite, jos gali būti keleto tipų. Buityje dažniausiai naudojamos virtuvinės ir kūno masės matavimui. Jos būna dviejų tipų - elektroninės bei mechaninės. Daugelis linkę labiau pasitikėti mechaninėmis, tačiau kur kas tiksliau pasversite elektroninėmis. 

Kaip išsirinkti virtuvines svarstykles?

Turbūt kiekvienas iš mūsų, mėgstantis suktis virtuvėje, neįsivaizduoja tobulo patiekalo pagaminimo be virtuvinių svarstyklių. Kiekvienas įmantresnis patiekalas reikalauja tikslaus produktų jam paruošti pasvėrimo, todėl geras virtuvines tiesiog privalo turėti kiekviena virtuvės šeimininkė ar šeimininkas. Parduotuvėje bohemia galima išsirinkti  elektroninių maisto svarstyklių su indu produktams, kurios yra labai praktiškos, jei reikia pasverti ir birius produktus. Naudojant tokias, kuriose nėra indo, sveriant produktus reikia nepamiršti išminusuoti indo masės arba naudotis taros atėmimo funkcijos mygtuku, kurį paprastai turi visos virtuvinės. 

Kokias kūno masės svarstykles išsirinkti?

Kūno masei nustatyti pirkėjai dažniau renkasi elektronines skirtas kūnui sverti. Šios kūno svorį parodo gramų tikslumu. Dabar itin populiarios elektroninės, kurios parodo ne tik svorį, bet ir kitus rodiklius, kaip riebalų  ar vandens kiekį , raumenų ir kaulų masę. Tai išmaniosios svarstyklės arba dar kitaip - kūno masės analizatoriai. Kaip veikia analizatorius? Užlipus ant jo, per žmogaus kūną siunčiama labai silpna elektros srovė. Grįžus elektros impulsui gauti rezultatai įvertinami ir pagal tai apskaičiuojama raumenų ir riebalų masė, vandens kiekis bei kiti parametrai, atsižvelgiant į amžių, lytį ir ūgį. Šių rodiklių stebėjimas padeda geriau suderinti mitybą lieknėjant. Renkantis, rekomenduojame pagalvoti ir rinktis būtent tokias, kokių jums tikrai reikia, nes kuo daugiau funkcijų turi, tuo jų kaina yra didesnė. 

Kelioninės - dažnai keliaujantiems yra būtinybė. Pasverkite savo lagaminą, kad neviršytumėte leistino svorio. Pastarąsias rasite parduotuvėje bohemia. 

Tam, kad elektroninės jūsų nenuviltų, visada laiku pakeiskite baterijas. Naudokite būtent tokias, kurios nurodytos specifikacijoje. Elektroninių svėrimo paviršius gali būti pagamintas iš plastiko ar grūdinto stiklo. Saugokite jų paviršių, jei tai virtuvinės, produktų indus ant pagrindo  dėkite atsargiai, nepjaustykite produktų ant jų pagrindo. Kūno masės svarstykles naudokite tik ant lygaus kieto pagrindo – taip išvengsite paviršiaus skilimo bei netikslaus svorio rezultato.

Rasta 14 prekės(-ių).

Rodoma 1-14 iš 14 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Theme Options

Theme color
Background Image body: