Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

LAISVALAIKIO PREKĖS

Niekas taip gerai nenuteikia, kaip smagiai praleistas savaitgalio laikas. Mėgstate aktyviai sportuoti, domitės sveika gyvensena ir patinka šiaurietiškas ėjimas - galime pasiūlyti įsigyti vaikščiojimo lazdas. Aktyviai poilsiaujant būtina su savimi turėti gertuvę vandeniui. Pastaroji gali būti plastikinė, stiklinė ar metalinė. Šiais laikais ypač didelis asortimentas metalinių butelių, kurios labai populiarios tiek jaunimo, tiek vyresnio amžiaus žmonių tarpe. Stikliniai buteliai-gertuvės išorėje padengti silikonu, kad neslystų ir būtų patogūs neštis rankoje. Idealiai tinka sportuojant, iškylaujant, ar keliaujant.

Kaip išsirinkti skėtį ?

Išsirinkti tinkamą ir patinkantį skėtį nėra sunku. Parduotuvėse bohemia jų įvairovė tikrai didelė: sulankstomi vyriški ir moteriški skėčiai, automatiniai skėčiai dekoruoti garsių dailininkų piešinių motyvais, su patogia, ant rankos užsikabinančia rankena ar didelio skersmens. Nors daugeliui atrodo, jog ilgi skėčiai nėra praktiška, tačiau jie laikomi patikimesniais ir tarnauja ilgiau, nes kuo mažiau sulankstomas, tuo jis tvirtesnis. Jei mėgstate po savo skėčiu priimti dar kažką, rinkitės didesnio skersmens. Kuo vyriški skėčiai skiriasi nuo moteriškų ? Vyrai dažniausiai renkasi klasikinius juodus arba iš mažai raštų turinčios medžiagos pagamintus. Saugokite skėtį - jei pučia stiprus vėjas, geriau jo neskleisti, o pasinaudoti kitais apsisaugojimo nuo lietaus būdais. Grįžus iš pasivaikščiojimo lietingu oru, pastarąjį pirmiausia reikėtų išdžiovinti, o tik paskui suskleisti.

Kaip išsirinkti  kokybišką vandens gertuvę ? 

Plastikinės gertuvės pasižymi daugeliu gerų savybių dėl savo lengvumo, jas paranku rinktis tiems, kas daug vaikšto, važiuoja dviračiu ar kasdien daug juda. Permatomos - visada  matysite, kada baigiasi vanduo ir atkreipsite dėmesį į nešvarumus.  Patvarios, nedūžta, sandariai užsisuka, kas svarbu, kad neišsilietų ten, kur nereikia. Bohemia parduotuvėse  rasite banquet  ženklo  plastikinių gertuvių įvairaus dizaino, su įdėklu vaisiams ar žolelėms įdėti, norint suteikti gėrimui skonio ar su šiaudeliu. Jos patogios rankai, kas aktualu bėgikams, kurie iš rankų nepaleidžia butelių. Plastikinių kaina priklauso nuo talpos, dizaino ir svyruoja nuo 3 € iki 18 €. Stiklinės - elegantiškas pasirinkimas. Jos itin populiarios kasdieninėje veikloje, ant stalo, biure, namie ar  kitoje darbo aplinkoje. Jos stilingai įsilieja į aplinką ir nuolat primena apie tai,  kad nepamirštume išgerti pakankamą kiekį vandens. Tai gali būti ir puiki dovana draugui, kolegai. Stiklinės gertuvės  pasižymi ekologiškumu, sveikumu, dažniausiai apsaugotos silikonu, ar kita medžiaga nuo dūžio. Jų  kaina bohemia parduotuvėje yra nuo 3 iki 16 eurų. 

Termoso buteliai (metalinės gertuvės) paprastai būna pagaminti iš nerūdijančio plieno, itin ilgaamžiai. Išlaiko šilumą, atlieka termoso funkciją, išlaiko vėsą, pripildžius šalto vandens karštą vasaros dieną. Jos yra lengvos, patogios, sandariai užsisuka, nebijo smūgių, jei netyčia iškristų iš rankų ar kuprinės. Tad puikiai tinka dirbantiems ofise, keliaujantiems, sportuojantiems ir visur, kur tik eitumėte. Bohemia parduotuvėse rasite Ibili stilingus termo butelius, kurių kaina nuo 14 iki 22 eurų. Kokybe šie buteliai nenusileidžia Butti, ar Stanley gertuvėms.

Rasta 77 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 77 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

168,98 EUR 429,00 EUR

Sodo supynės "Elena", rudos

Nemokamas pristatymas

 Supynės dydis: Ilgis -190cm, plotis -120cm, aukštis -185cm. 

 Leistinas maksimalus svoris -260kg. 

 Metalinė konstrukcija / miltelinis dažymas / medžiaga  poliesteris. 

 Spalva ruda su dryžiais. 

229,01 EUR 540,00 EUR

Sodo komplektas 4d, ,Tiwi II"

Nemokamas pristatymas

 Komplektą sudaro 4-dalys. 

 Stalas su grūdintu stiklu 1 vnt : 40x75x38cm (maksimalus svoris 40kg ) 

 Fotelis -  2 vnt : 58x60x77cm ( maksimalus svoris vieno fotelio -100 kg ) 

 Fotelis  dvigubas 1 vnt : 103x60x88cm; ( maksimalus svoris 200kg ).  

 Pleno konstrukcija/ dirbtinis rotangas /smėlio spalvos  pagalvėlės 5cm storio. 

90,00 EUR 229,00 EUR

Sodo supynės 170x110x153cm,Panama

Nemokamas pristatymas

Supynės dydis: Ilgis -170cm, plotis -110cm, aukštis -153cm. 

Leistinas maksimalus svoris -220kg.

Metalinė konstrukcija / miltelinis dažymas / medžiaga  poliesteris. 

Minkštosios dalies aukštis 6 cm ; 

Spalva-pilka. 

159,00 EUR 399,00 EUR

Sodo supynės 181x127x157cm,Tara

Nemokamas pristatymas

 Supynės dydis: Ilgis -181cm, plotis -127cm, aukštis -157cm.

 Sėdimos  vietos  išmatavimai : 144x45x7cm, atlošas: 144x45x7cm , stogas : 192x100cm  

 Leistinas maksimalus svoris -240kg. 

 Metalinė konstrukcija / miltelinis dažymas / medžiaga  poliesteris. 

 Spalva -tamsiai ruda . 

29,90 EUR 78,00 EUR

Sodo kėdė sulankstoma 142x60, žalia dryžuota

Nemokamas pristatymas

Metalinė konstrukcija su plastikiniais priedais. Medžiaga- poliesteris . 

Dydis: 142x60x96cm , spalva - žalia, dryžuota. 

Maksimalus leistinas svoris -100kg.

Galimos dvi padėtys : sėdimoji ir gulamoji. Iš sėdimos padėties užtenka kūno svorį perkelti į atlošą ir gultas pastatomas į horizontalią padėtį.  

29,90 EUR 78,00 EUR

Sodo kėdė sulankstoma 142x60cm , languota mėlyna

Nemokamas pristatymas

Metalinė konstrukcija su plastikiniais priedais. Medžiaga- poliesteris . 

Dydis: 142x60x96cm , spalva - mėlyna, languota. 

Maksimalus leistinas svoris -100kg.

Galimos dvi padėtys : sėdimoji ir gulamoji. Iš sėdimos padėties užtenka kūno svorį perkelti į atlošą ir gultas pastatomas į horizontalią padėtį.  

Theme Options

Theme color
Background Image body: