Filtruoti pagal

Griliai, skrudintuvai

Mėgstate grilinti ne tik lauke, bet ir namuose? Tokiu atveju rinkitės prietaisus, kurie suteiks galimybę tai padaryti greitai, patogiai bei taupant laiką. Įvairovė prekyboje tikrai didelė - elektriniai stalo griliai, skrudintuvai, karšto oro gruzdintuvės, elektrinės orkaitės. Renkantis reikia atkreipti dėmesį į keletą kriterijų. Visi griliai turi vieną bendrą savybę - juose galima  kepti pačius įvairiausius maisto produktus - daržoves, sumuštinius, mėsą, žuvį, kiaušinius, jūros gėrybes ir kitą. Pirmiausia turite nuspręsti, ar patiekalus gaminsite tik nedidelei dviejų, trijų asmenų šeimai, ar  norėsite vienu metu ruošti didesnį maisto kiekį. Jei gaminsite didesnei kompanijai, verta pagalvoti apie didesnį ir, žinoma, galingesnį prietaisą. O jei vienu metu norėsite kepti keleto rūšių maisto produktus - mėsą kartu su daržovėmis, tada didelė grilio keptuvė  tikrai pasiteisins. Paprastai didesni prietaisai bus ir labiau galingi, todėl  maistas bus greičiau paruoštas. Namuose pakanka 1000 - 1500 W galingumo. Pastarieji dažniausiai gaminami iš plastiko ir metalo. Jeigu naudojamas itin kokybiškas ilgaamžis plastikas, prietaisai būna lengvi, bet stabilūs ir stiprūs. Paprastai visi griliai, kurie parduodami parduotuvėje bohemia, turi temperatūros reguliatorių, kuris suteikia galimybę reguliuoti kepimo temperatūrą bei taupyti elektros energiją. Labai svarbios funkcijos yra automatinis išsijungimas bei apsauga nuo perkaitimo.

Mėgstate grilinti, skrudinti, kepti - kokį prietaisą rinktis?

Išskirti galima tris pagrindines tokių prietaisų rūšis:

Karšto oro gruzdintuvė - labai mėgstamas jaunų šeimų prietaisas, taupantis laiką, suteikiantis galimybę sveikiau ruošti maistą. Kuo skiriasi karšto oro gruzdintuvė nuo įprastos? Pagrindinis ir bene svarbiausias skirtumas yra tai, kad joje gaminant nereikia aliejaus, pakanka tik šlakelio, kad maistas nepriliptų prie indo. Tokie patiekalai būna traškūs, sultingi ir išlaiko savo maistines savybes. Gruzdintuvėje galima gaminti praktiškai viską - mėsos, žuvies, daržovių, vaisių patiekalus. Maisto gaminimas čia užtrunka trumpiau, gaminama saugiau, nes nėra kontakto su karštu aliejumi. Prietaiso veikimo principas - karšto oro, kuris patenka pro įrenginio viršų, cirkuliacija. Judant karštam orui maistas įgauna traškią plutelę ir būna sultingas. Renkantis karšto oro gruzdintuvę, reikia atkreipti dėmesį į talpą ir galingumą. Tai priklauso nuo jūsų poreikių - kaip dažnai gaminsite maistą prietaise ir kokiam žmonių skaičiui.

Elektrinis stalo grilis - įsigijus tokį prietaisą nereikės laukti šiltojo sezono - tai galėsite daryti savo namuose bet kokiu oru. Įrenginio kepimo plokštė padengta nelimpančia danga, todėl maistui ruošti nereikia aliejaus. Atraskite patiekalus, kuriuos mėgsta jūsų šeima ir šis prietaisas taps geriausiu jūsų namų virtuvės draugu. Jame skrudinkite mėsą, žuvį, daržoves, susuktus patiekalus lavaše. Visi įrenginiai turi specialų dėkliuką riebalams nutekėti, kas suteikia galimybę gaminti maistą ne tik saugiai, sveikai, bet ir švariai. Išskiriami du tipai grilių - tai uždaromi ir atviri. Atviri labai mėgstami vakarėliuose, kai maistas ruošiamas tiesiog ant stalo, kur ir būna patiekiamas. O uždaras  tinka kasdien ruošti maistą šeimai. Taipogi jis yra paprastas naudoti, nereikalauja daug priežiūros. 

Elektrinis duonos skrudintuvas - dar kitaip dar vadinamas tosteriu. Prietaisas, kuris pakeis jūsų pusryčius. Sumuštiniai bus skanesni, jei juos tepsite ant šviežiai paskrudintos duonos ar pyrago riekelės. Juose galėsite pašildyti bandeles.

  

Grilių ir gruzdintuvių priežiūra

Kaip ir visus buitinius prietaisus, taip ir šiuos, reikia naudoti pagal instrukciją. Neperkraukite prietaiso maisto produktais, norėdami vienu kartu iškepti kuo daugiau, nes tai ne tik kad nepaskrudins maisto taip, kaip norėtųsi, bet netgi gali sutrikdyti prietaiso veikimą. Maisto nesistenkite labai aptepti padažais, aplipinti džiūvėsiais - nutekėjęs padažas ar nubyrėję džiūvėsėliai gali prikepti, atsiras nemalonus svilėsio kvapas. Gruzdintuvėje naudokite tik specialiai tam skirtus indus. Grilio plokšteles, ant kurių dedamas ruošiamas maistas, po naudojimo kruopščiai nuplaukite, nusausinkite. Kiekvieną kartą ištuštinkite aliejaus nutekėjimui skirtą indą. Pasinaudoję skrudintuvu išvalykite trupinių likučius. Teisingai prižiūrimi prietaisai jums tarnaus ilgai.

Rasta 19 prekės(-ių).

Rodoma 1-19 iš 19 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

35,55 EUR 45,00 EUR

Camry elektrinis grilis ,2000W

Nemokamas pristatymas

Greitas prekės pristatymas.

Medžiaga: nerūdijantis plienas;

Maksimali galia: 2100 W.;

Šildymo plokštė su nelipnia danga;

Didelis kepimo plotas (24x17 cm.);

Neįkaistanti rankena;

Riebalų lašinimo padėklas.

Theme Options

Theme color
Background Image body: