Filtruoti pagal

PORCELIANO INDAI

Nuo seniausių laikų porcelianas vertinamas kaip magiškas daiktas, kuris demonstruoja eleganciją ir prabangą. Iš jo gaminami indai yra kaip meno kūriniai, turintys įvairias formas ir raštus. Jie visada atrodo estetiškai ir puikiai tinka tiek kasdienai, tiek tada, kai ruošiami šventiniai pietūs. Jei anksčiau juos buvo galima atskirti pagal baltą spalvą ir taurų skambesį, tai šiandien ši medžiaga įgavo daug  skirtingų tekstūrų ir spalvų.

Parduotuvėje bohemia rinkitės čekišką porcelianą - dekoruoti piešiniais, puošti aukso juostelėmis, glazūruoti indai - lėkštės, dubenėliai, puodeliai, serviravimo indai, servizai. 

Skirtingos kolekcijos - modernus, šiuolaikiškas akmens struktūros porcelianas Granit. Madingas ir šiurkštus paviršius gerai laiko šilumą ir yra atsparus braižymams. Šie pritaikyti plovimui indaplovėse, tinka restoranams. Benedikt country kolekcijos gaminiai ne tik gražūs, bet ir praktiški  -  juose galima ne tik serviruoti, bet ir kepti maistą .Glazūruotas Benedikt porcelianas šviesiai rusvos ar  žalsvos  spalvos su tamsesnėmis dėmelėmis atrodys išskirtinai ant pietų stalo. 

DUO kolekcijos pavieniai puodeliai ir puodeliai su lėkštutėmis yra unikalūs savo grožiu, aukščiausios kokybės, modernaus išskirtinio dizaino. Kiekviena detalė kruopščiai apgalvota, pakuotė dera su indo dizainu. Tai puiki dovana tiems, kas mėgsta kiekvieną dieną apsupti save grožiu. 

Kaip prižiūrėti porceliano indus?

Atkreipkite dėmesį, kad ne visus gaminius galima plauti indaplovėje. Jei indai dekoruoti, ypatingai aukso, platinos dekoru, jų jokiu būdu negalima plauti indaplovėje. Jei dekoras yra po glazūra, tuomet drąsiai galite tokius indus plauti indaplovėje. Įsigyjant parduotuvėse bohemia, konsultantai visuomet jus informuos apie tai, kaip prižiūrėti pirkinius.

Rasta 89 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 89 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

59,00 EUR

Benedikt porceliano padėklas 37cm,"Madona",Y3587

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo  BENEDIKT, Čekija atstovas Lietuvoje. Greitas pristatymas. 

Pagaminta iš porceliano;

Spalva balta, dekoruota MADONA piešiniu, kraštelis su aukso  juostele; glazūruotas;

Ilgis: 37 cm. / plotis: 14,5 cm.;

Rekomenduojama plauti rankomis. 

Kolekcija :"VERONA",Y3587

Theme Options

Theme color
Background Image body: