Filtruoti pagal

Sulčiaspaudės

Turbūt visi žinome, kokią naudą teikia šviežiai išspaustos sultys, sutikite - jų skonis tikrai neprilygsta sultims, jų koncentratams, kurių pilnos prekybos centrų lentynos. Dažniausiai tokias sultis ruošiame patys namuose. Tam būtinas specialus prietaisas – sulčiaspaudė, kuris palengvina ir pagreitina šį procesą. Kadangi tokių prietaisų pasiūla rinkoje gan didelė, teks gerai apgalvoti, kuri geriausia būtent jums.

Sulčiaspaudžių tipai 

Lėtaeigė – šalto spaudimo būdu spaudžia pasirinktus produktus išskirdama iš jų sultis. Tokiu būdu lėtai spaudžiant sultyse lieka daugiau vitaminų ir maistinių medžiagų. Kadangi veikimo principas yra „šaltas“ spaudimas, vienu metu galima išspausti didesnį kiekį sulčių. Jos puikiai tinka žaliųjų kokteilių mėgėjams, nes labiau nei kitos sulčiaspaudės, tinka spausti sultis iš  daigų, žolių bei lapinių daržovių. Taip pat veikia tyliau nei kitos elektrinės. Trūkumų yra nedaug, bet juos verta paminėti – sulčių gėrimai išgaunami su šiek tiek daugiau minkštumo, o pačius produktus prieš spaudžiant sultis reikia daugiau pasmulkinti. Šių įrenginių kaina paprastai būna aukštesnė, tačiau parduotuvės dažnai taiko akcijas, kuriomis verta pasinaudoti ir sutaupyti.

Centrifūginė –  dar kitaip vadinama išcentrine, dažniausiai pirkėjų pasirenkamas prietaisas, kai norisi šviežių sulčių. Šie prietaisai veikia greičiau nei lėtaeigės, nes yra kitoks veikimo principas – produktai peiliukais  sumalami, tada perleidžiami per sietelį ir išcentrinės jėgos veikiami atskiriami nuo minkštimo. Šiose sultyse minkštimo nelieka, bet jos netinka spausti sultims iš uogų ar želmenų. Šių sulčiaspaudžių kaina rinkoje patrauklesnė, pasirinkimas tikrai didžiulis. Iš trūkumų galima paminėti tai, kad naudojant šį prietaisą sulčių išspaudžiamas mažesnis kiekis, gėrimas būna ne toks maistingas, o greičio  ir karščio veikimas sunaikina dalį naudingų vitaminų. Be to, šie modeliai veikia gan garsiai, lyginant su kitais. 

Citrusinių vaisių – būtent citrusiniams vaisiams skirtas įrenginys. Elektrinių citrusinių vaisių sulčiaspaudę galite rinktis bohemia parduotuvėje iš siūlomų sencor prietaisų. Sulčių ruošimo procesas gan paprastas - tereikia tik perpjauti pasirinktą vaisių, uždėti ant tam skirto antgalio ir paspausti. Dažniau pasitaikančios yra rankinės. Jos yra gan pigios, neeikvoja elektros energijos ir, žinoma, neskleidžia triukšmo. 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis sulčiaspaudę?

Talpa - tiek išspaustų sulčių, tiek talpa, į kurią dedami pasirinkti produktai. Jeigu jūsų šeima yra didesnė ir vienu kartu norite išspausti daugiau sulčių, rinkitės tokio tipo, kurios talpa yra didesnė. Jei sulčių indas bus nepakankamai didelis, teks stabdyti procesą ir sultis perpilti. 

Galingumas – jei ketinate spausti sultis iš kietesnių vaisių ir daržovių, rinkitės kuo galingesnę, kurios galia būtų nuo 1100 W. 

Variklio apsukų greitis – kuo greitis didesnis, tuo daugiau sulčių išspausite, bet jei produktai sultingi, greitis gali būti ir mažesnis. Labai pravartu renkantis atkreipti dėmesį į tai, ar joje yra reguliuojamas greitis. 

Sukeliamas triukšmas - jis priklauso nuo tipo. Jei tai labai aktualu, renkantis atkreipkite dėmesį į tipą ir galingumą. 

Dizainas - dar vienas svarbus kriterijus, jei prietaisą dažnai naudosite ir jis stovės matomoje vietoje. Tada derinkite spalvą ir dizainą prie virtuvės interjero. 

Sulčiaspaudžių priežiūra

Pastarųjų priežiūra yra gan paprasta. Kuo mažiau plaunamų detalių turi prietaisas, tuo priežiūra lengvesnė. Ypač lengva, jei kai kurios iš jų plaunamos indaplovėje. Sulčiaspaudę reikia išplauti po kiekvieno panaudojimo. Sieteliui išplauti naudokite šepetėlį, kad neliktų produktų likučių. Visas detales reikia palikti išdžiūti, ypač jei  prietaiso ruošiatės nenaudoti ilgesnį laiką. Atkreipkite dėmesį į tai, koks  yra sulčių indas - praktiška, kai jis yra stiklinis ar pagamintas iš kieto plastiko ir galima matyti, kiek sulčių gėrimo jau išspaudėte, tačiau tokį indą labai svarbu tinkamai prižiūrėti - išspaustas sultis reikia kuo skubiau perpilti ir indą išplauti, nes sulčių likučiai gali nudažyti jų sieneles ir per laiką indas taps neestetiškas.

 

Rasta 3 prekės(-ių).

Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

38,71 EUR 49,00 EUR

Sulčiaspaudė MESKO 600W ,MS4126B

Nemokamas pristatymas

Greitas pristatymas. 

Galia 400-600 W. 

Nerūdijančio plieno peiliukai. 

Apsauginė nuo lašėjimo sistema. 

450 ml. sulčių bakelis. 

1,5 L. tirščių surinkimo bakelis. 

Apsauga nuo perkaitimo.

Prekės pristatymo video:

Theme Options

Theme color
Background Image body: