Filtruoti pagal

ĮRANKIAI SODUI

Nepamainomi sodo ir daržo pagalbininkai yra įvairūs sodo įrankiai. Jie pasitarnauja atliekant įvairius sodo tvarkymo darbus, kuriems nebūtina galinga įranga. Turėdami visus reikiamus ir patikimus reikmenis, sodo tvarkymo darbų galėsite imtis bet kada, todėl, jei jų dar neturite, apsilankykite parduotuvėje bohemia ir išsirinkite iš siūlomų sodo įrankių fieldmann asortimento. 

Gyvatvorių, žolės žirklės

Gyvatvorių dėka sukuriame uždarą savo kiemo erdvę, todėl norint, kad gyvatvorė visad atrodytų estetiškai ir gražiai, būtina ją nuolat formuoti. Tam tikslui į pagalbą pasitelkite gyvatvorių žirkles. Šių įrankių pasiūla yra gan didelė. Priklausomai nuo maitinimo tipo, žirklės gali būti elektrinės, akumuliatorinės, benzininės ir rankinės. Kokias išsirinkti priklauso nuo jūsų poreikio. Jei renkatės rankines gyvatvorių žirkles, sutaupysite pinigų, tačiau jei plotai didesni, šios žirklės nepasiteisins - užtruksite daug laiko, kai kurios šakos gali būti neįveikiamos. Nedideliems plotams šios žirklės pravers labai - tiksliai galėsite suformuoti augmeniją. Elektrinės gyvatvorių žirklės yra galingesnės, todėl jomis galėsite įveikti ir storesnes šakas. Šios žirklės gana nesunkios, vidutinio dydžio gyvatvorių plotams labai geras pasirinkimas. Reikia tik apgalvoti tai, kad norint dirbti tokiu prietaisu, reikės pasirūpinti elektros energijos šaltiniu. Jei netoliese nėra elektros energijos šaltinio, geriausia rinktis akumuliatorines gyvatvorių žirkles . Šis įrankis labai praverčia ir tuo atveju, kai reikia žolę ar krūmus patrumpinti arti sienos ar bortelio, ypač pasiteisina gražinant aplinką prie alpinariumų. Darbus gali riboti akumuliatoriaus veikimo laikas, bet jei plotai nedideli, šios problemos nepajausite. Fieldman akumuliatorinės gyvatvorių žirklės tikrai geras pasirinkimas. Šių komplekte yra du skirtingi peiliai - vienas 8 cm ilgio, skirtas vejos kraštams karpyti, kitas 11 cm, skirtas dekoratyviniams krūmams formuoti. Šis įrankis yra belaidis, maitinamas įkraunamomis baterijomis. Pilnai įkrovus, juo naudotis galima beveik 30 min. Galingiausi šiam darbui skirti įrankiai yra benzininės gyvatvorių žirklės. Juo galėsite įveikti didelius gyvatvorių plotus, susidoroti su storesnėmis šakomis, tačiau jis yra gan sunkus ir veikia triukšmingai, prieš įsigyjant reikia tai įvertinti. 

Sodo sekatoriai

Sodo sekatoriai  yra reikalingiausi sodo įrankiai, kurie praverčia tiek pradedantiems, tiek patyrusiems sodininkams. Galima rinktis iš keleto tipų: mechaniniai, teleskopiniai, akumuliatoriniai, profesionalūs, skirti skiepijimui ir kt. Pastarieji praverčia darbuojantis gėlyne, genint medžius, krūmus, darbuojantis daržo lysvėse, šiltnamyje. Renkantis sekatorių atsižvelkite į rankenas, jos turi būti patogios darbui, tvirti amortizatoriai prailgina tarnavimo laiką, o teleskopinį  kotą turintis teleskopinis genėtuvas leis saugiai  naudotis gaminiu sunkiai pasiekiamose vietose nenaudojant kopėčių. Bohemia parduotuvėse galite išsirinkti jums tinkančius aštrius sekatorius fieldman, kurie savo kokybe nenusileidžia Fiskar gamintojui. 

Šakų smulkintuvas

Šakų smulkintuvas skirtas šakų kapojimui. Turėdami šį prietaisą sumažinsite sodo atliekų kiekį, tuo pačiu sukurdami kompostą ir medžių drožles, kurias sėkmingai toliau panaudosite. Turint nedidelę teritoriją, puikiai pravers elektrinis šakų smulkintuvas Fieldman iš parduotuvės bohemia. Jis veikia tyliai, turi galingą 2800 W variklį. Smulkintą šakų turinį galėsite panaudoti augalų mulčiavimui.

Sodo purkštuvai 

Sodo purkštuvai naudojami atliekant purškimo darbus sode, darže, gėlyne. Jų pagalba naikiname kenkėjus, rečiau, bet naudojami ir tręšimui. Pirmenybę sodininkai skiria rankiniams sodo purkštuvams. Jie yra kompaktiški, užtikrina lengvą ir patogų naudojimą. Didžioji dalis purkštuvų turi specialų filtrą, kuris apsaugo prietaisą nuo užsikimšimo. Didesniam plotui nupurkšti rekomenduojama naudoti kuprinės tipo purkštuvus ar purkštuvus su peties diržu. Jie paprastai būna didesnės talpos, todėl sunkesni, tačiau patogūs naudoti.

Rasta 9 prekės(-ių).

Rodoma 1-9 iš 9 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Theme Options

Theme color
Background Image body: