Filtruoti pagal

STALTIESĖS, SERVETĖLĖS

Jei norite papuošti stalą šventėms,ar kad stalas kiekvieną dieną atrodytų šventiškai,naudokite stalui padengti staltiesę. Staltiesės gali būti gaminamos lino, audinio, sintetinio pluošto ir celofano klijuotės.

Anksčiau žmonės daug naudojo buityje celofano klijuočių. Vadinamose kaimo virtuvėlėse iš praktinės pusės staleliai buvo dengiami klijuote. Šiuo metu vis mažiau šeimų naudoja stalui padengti klijuotę,tačiau mažiau pasiturinčios šeimos dar renkasi mažiau priežiūros reikalaujančią stalui padengti staltiesę klijuotę. Staltiesė klijuotės jums kainuos priklausomai nuo jos kokybės nuo 3 EUR iki 7EUR.

Ypatingai senovėje žmonės daug naudojo lino staltiesių.Kadangi Lietuva buvo linų kraštas,tai ir lino žaliavos staltiesių gamybai netrūko. Tačiau lino staltiesės reikalauja kruopščios priežiūros.

Staltiesės gaminamos iš audinio pagal savo formą gali būti apvalios-pritaikytos apvaliems stalams, gali būti stačiakampio formos.

Pagal spalvą gali būti vienspalvės,arba su raštu.Lietuvos rinkoje dominuoja Lietuvoje ir Lenkijoje pagamintos staltiesės.

Šiuo metu madingos ir praktiškos taip vadinamos telfloninės staltiesės,kurių audinys padengtas teflonu. Toks audinys turi mažą įgeriamumą ,todėl lengvai valomas,turint tokią staltiesę nereikia dažnai skalbti.Daugiau apie staltiesių pasirinkimą rasite www.bohemia.lt

Kaip pasirinkti staltiesę?

Staltiesę reikia rinktis priklausomai nuo jūsų turimo stalo formos,o tik paskui derinti spalvą.Jei jūsų namų interjere dominuoja šviesi balta spalva, rekomenduojame rinktis ryškesnę staltiesę,kuri gali pagyvinti jūsų erdvę,patartina atsižvelgti ir į indų spalvas,kuriais serviruosite stalą.Bet jei jums kyla abejonių dėl spalvos pasirinkimo,visuomet lengviausiai surasti derinius išsirinkus baltą staltiesę.

Jei ruošiatės didžiosioms metų  metų šventėms velykoms,ar kalėdoms,rinkitės su velykiniais ar kalėdiniais dekorais staltiesę,taip sukursite prie stalo šventinę atmosferą.

Kaip teisingai pasirinkti staltiesės dydį?

Prieš perkant staltiesę, išsimatuokite savo stalą,prie esamų matmenų pridėkite 20-25 cm, kad staltiesės kraštai nusileistų,jei nerandate tiksliai tokio matmens,geriausa įsigykite truputį didesnio dydžio staltiesę.

Kaip prižiūrėti staltieses? 

Lengviausia priežiūra tefloninių staltiesių,nes dėmės į jas neįsigeria,todėl aptaškytas vietas nuvalius nedelsiant staltiesę galima toliau naudoti.Tefloninės staltiesės nerekomenduojama plauti skalbyklėje.Lyginti rekomenduojama iš išvirkštinės pusės.

Rasta 98 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 98 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Theme Options

Theme color
Background Image body: