Filtruoti pagal

Lygintuvai

Lygintuvas yra beveik kiekvienuose namuose. Ir nors pats lyginimo procesas retai kam teikia malonumą, tačiau įsigijus šį prietaisą, kuris atitiks visus jūsų lūkesčius, šis darbas neatrodys kaip rutina. Šiandieninė pasiūla suteikia galimybę nebesitenkinti įprastiniais lygintuvais, kurie yra gana nebrangūs, bet nepasižymi daugeliu kitų funkcijų. Jo kaina priklauso nuo to, kokias funkcijas jis atlieka, koks yra jo padas, generuojamas garų kiekis, vandens talpa  ir galingumas.

Kaip išsirinkti lygintuvą?

Jei turite nedaug rūbų, retai lyginate, jums pakaks ir nebrangaus, kuris turi dvi pagrindines funkcijas - lyginimo ir garų. Rinkitės su keraminiu ar tefloniniu paviršiumi, kurie labai lengvai slysta. Parduotuvėje bohemia yra didelis pasirinkimas sencor prekių, jie turi papildomų funkcijų - tokią, kaip automatinis atsijungimas - jei lygintuvas paliekamas horizontalioje padėtyje, jis automatiškai atsijungia po 30 sekundžių, jei vertikalioje padėtyje - po 8 min. Todėl būsite tikri, jog paliktas be priežiūros jis nesukels gaisro. Sencor prekės ženklo turi keraminį nelimpančios dangos padą, todėl lyginimas bus lengvas. 

Patys populiariausi šiai dienai yra garų lygintuvai, kurie tinka visų drabužių lyginimui vandens garais. Toks ne tik palengvina kasdienį rūbų, patalynės ar kitų skalbinių lyginimą, bet ir apsaugo medžiagos struktūrą, galingi garai panaikina įsisenėjusius tabako ir maisto kvapus, pašalina dulkių erkutes ir bakterijas. Tokie ne tik tausoja, bet ir atgaivina spalvą, juodos spalvos audiniai netaps blizgūs. Lyginimas yra greitas, nebereikia kaskart skleisti lentos, pakanka sukneles ar marškinius pakabinti ant specialios pakabos, o kelnes prispausti spaustukais. Jei reikia išlyginti ypač suglamžytus drabužius - prietaisas su vertikalia garinimo sistema bus pats geriausias pasirinkimas. Tokiu būdu rūbai lyginami net nepaliečiant įrenginiu medžiagos, o rezultatas pasiekiamas greitai ir efektyviai. 

Kai kurie pirkėjai renkasi bevielius, kurie leidžia patogiai judėti. Tačiau tokio modelio lygintuvą reikia nuolat padėti ant specialaus pado, kuris jį įkaitina iki reikiamos temperatūros. 

Prekyboje galima atrasti ir mažesnių nei įprastai prietaisų, kurie yra ir lengvesni - tai kelioniniai lygintuvai. Jie yra kompaktiški ir lagamine užima mažai vietos, turi sulankstomą rankeną. Juk kartais kelionėje neišvengiamai reikia ir šio prietaiso, o viešbutyje  ne visada gali būti tikras, kad tokia paslauga bus.

Patarimai, kaip lyginti drabužius

Geriausiai išlyginti galima šiek tiek drėgnus drabužius. Nereikia leisti jiems visiškai išdžiūti, tačiau jei taip nutinka, pasinaudokite vandens purškimo funkcija arba tiesiog apipurkškite juos vandeniu. Medvilninius ir lininius audinius galima lyginti ir šlapius, tačiau jei lyginsite šlapią patalynę, ji nebus minkšta. Šviesius medvilnės ir lino drabužius lyginkite iš gerosios pusės, o tamsių spalvų - iš išvirkščiosios, kad išvengtume drabužių blizgesio. Lygindami trikotažą lygintuvo nestumdykite, o kilnokite iš vienos vietos į kitą paspausdami, kad trikotažas neištįstų. Sintetinių audinių dažniausiai lyginti nereikia, bet jei lyginate, tai tik žema temperatūra arba garais. Prieš pradėdami lyginti, paskaitykite ant drabužio etiketės, ar drabužį galima lyginti. Kiekvienas audinys reikalauja skirtingo režimo. Kad darbas vyktų sklandžiau, rekomenduojama prieš tai susirūšiuoti drabužius pagal tai, iš kokios medžiagos jie pagaminti ir kokios temperatūros jiems reikės - pradėti nuo plonesnių audinių, kuriems reikalinga žemesnė temperatūra ir palaipsniui pereiti prie storesnių, kuriems reikalingas  karščiausias režimas. Kilpinių rankšluosčių geriausia iš viso nelyginti, nes veikiant aukštai temperatūrai jie praranda minkštumą. Lyginkite tik visiškai švarius drabužius, jei ant audinio bus dėmė, ji nuo aukštos temperatūros dar labiau prasiskverbs į audinį ir dėmę bus sunku pašalinti. 

Kaip prižiūrėti lygintuvą ?

Jei pastarasis turi garų funkciją, vandenį į jam skirtą bakelį pilkite tik tada, kai jis išjungtas iš elektros lizdo. Baigus lyginti vandens likutį būtina išpilti, nes lygintuvas, kaip ir bet kuris kitas prietaisas, kur naudojamas vanduo, nemėgsta kalkių. Naudokite tik virintą vandenį, galima įsigyti specialaus tam skirto vandens. Labai svarbi yra lygintuvo pado priežiūra - jį reikia reguliariai valyti. Tam naudokite arba specialias priemones, arba tiesiog išvalykite muiluotame vandenyje suvilgyta šluoste, pervalykite vandenyje sudrėkinta šluoste ir nusausinkite vienkartiniu rankšluosčiu. Kad lygintuvo padas  tarnautų ilgiau, laikykite jį ne horizontalioje, bet vertikalioje padėtyje.

Rasta 7 prekės(-ių).

Rodoma 1-7 iš 7 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Theme Options

Theme color
Background Image body: