Filtruoti pagal

DOVANŲ IDĖJOS

Ne paslaptis , daugeliui labai norisi išrinkti dovaną , kuria dovanos gavėjas būtų itin pradžiugintas .Dovanos išrinkimas – procesas reikalaujantis pastangų .

Ką dovanoti ?

Dovana tai dėmesys ir išreikšta pagarba kitam . Rinkdami dovanas pirmiausia pagalvokite apie tuos kuriems  dovanosite ir kokia proga , ką vertina ir kuo domisi . Dovana mamai arba dovana močiutei atrodo lengviau parenkama , o štai dovana paaugliams – reikalauja pastangų sužinoti kuo domisi paaugliai. Kalėdinės dovanos bene maloniausia rinkti , nes tai nuostabiausios , reikšmingiausios sezoninės šventės .

Kaip išrinkti tinkamiausią dovaną ?

Rinkdami dovanas pirmiausia galvojame apie tai kaip nustebinti ir pradžiuginti . Pagalvokite apie pomėgius asmens , kuriam dovanosite , ką jis mėgsta , kokie jo hobiai , ar vertina bendravimą ar linkęs džiaugtis tyla . Dovana broliui , dovana seseriai – užduotis lengvesnė , nes šiuos žmones mes pažystame geriausiai . Gimtadienio dovana – pasirinkimas gana platus , tereikia teisingai pasirinkti : ar dovana neįpareigojanti smulkmena kolegai , ar solidi dovana jubiliejaus proga, ar smulkmena artimam be jokios progos . Originali dovana – labai individualu , vienus pradžiugins smulkmena , kurią naudos kiekvieną dieną ir prisimins maloniai. Kitus pradžiugins praktiškas daiktas , reikalingas buityje , kurio labai norėjo , tik  galbūt nesiryžo įsigyti.

 

 

Rasta 698 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 698 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

24,18 EUR 31,00 EUR

Camry radijo imtuvas 19x12x6cm

Nemokamas pristatymas

Greitas prekės pristatymas.

FM skaitmeninis radijas;

Automatinis arba rankinis dažnio nustatymas;

Didelis LCD ekranas;

Pasukama teleskopinė antena;

Kalendorius;

Termometras;

Žadintuvas;

24 arba 12 valandų laikrodis

3xAA baterijos (nepridėta) arba USB (pridedamas kabelis);

Max galia: 5 W.;

Matmenys 19 x 12 x 6 cm.

Theme Options

Theme color
Background Image body: