Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Puodo talpa

Puodo talpa

Emaliuoti puodai

Emaliuoti puodai gaminami Čekijoije banquet ir Belis gamintojų. Tai aukštos kokybės puodai,kurie gaminami iš aukštos kokybės žaliavų.

Iš senų laikų išlikęs mitas,kad emaliuoti puodai nėra patvarūs,greit išsidaužo emalė ir panašiai. Tai iš tiesų mitas. Čekijos gamintojas padengia puodus naujos kartos emale,kuri itin atspari mechaniniam ,temperatūriniam  poveikiui. Čekijos gamykla ,kuri gmina puodus Belis,ypatingą dėmesį skiria kokybei ir dizainui.Norime pabrėžti gaminamų puodų liniją BELIS GOLD,kurie gali būti komplektuojmi ir parduodami rinkiniais ir pavieniais puodais . Šie puodai,tuiri atsparų tolygiai šilumą paskirtantį dugną,gali būti su mėlynos spalvos vidine emale.Dekoruoti juodu su aukso ar sidabro atspalviu,komplektuojami su metaliniais dangčiais.Nuo senų laikų išlikęs mitas,kad emaliuotų puodų rankenos įkaista nepatogu jais naudotis reikalinga silikoninė,ar kitokia karščiui atspari rankena. Gamintojas Belis šiuo metu eilę puodų serijų gamina su prikniedijamomis atspariomis karščiui rankenomis,kompletuoja su stiklo dančiais,kurie pagminti iš grūdinto stiklo ir pasižymi ypatingu atsparumu.Belis ir banquet gamintojo emaliuotais puodais paruošus maistą galima net serviruoti stalą,kadangi puodai dekoruoti įvairiais dekorais,tuo galite pasinaudoti sukurdami neįprastą stalo atmosferą,ypatingai tinka pavėsinėje,ar lauko stoginėje patiekiant maistą.

Kaip pasirinkti puodus? Renkantis puodus,įsivertinkite savo šeimos poreikius. Jei jūsų šeima iš dviejų asmenų,tai sriubai jums tikrai pakks 2 litrų talpos puodo.jei jūsų šeima didesnė,jums pravers 5 litrų talpos puodas. Jei jums reikalinga išsivirti kiaušinius,ar ruošti padažą,tai jums pakaks vieno litro talpos kaistuvas,ar puodas.

Kaip prižiūrėti puodus?Emaliuotus puodus plaudami nenaudokite aštrių metlinių šveistukų,ar gramdiklių.jei puodą prideginote,palikite kuriam laikui su vandeniu,kad pridegęs paviršius atmirktų po tuo grubbia šluoste,ar plastikine kempinėle su šiukščiu paviršiumi lengvai išvalysite.Emaliuotus puodus galima plauti indaplovėje,tuomet jų valymas nesukels jums jokių rūpesčių.

Sėkmingo pasirinkimo ir naudojimo.

Rasta 12 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 12 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

33,38 EUR 52,98 EUR

Puodas Belis Gold 18 cm. 2.2L

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo atstovas Lietuvoje. Greitas pristatymas. 

Medžiaga: lakštinis metalas dengtas  emaliu. 

Spalva: išorė juoda , matinė  , dekoruota  ornamentu, vidus - tamsiai mėlynos spalvos emalis. 

Skersmuo :18cm;

Talpa:2,5litr.

Tinka visoms viryklėms, įsklaitant ir indukcines;

Galima plauti indų plovimo mašinoje;

27,08 EUR 45,90 EUR

Puodas Belis Gold 16cm. 1.5 L

Nemokamas pristatymas

Esame  gamintojo  atstovas Lietuvoje. Greitas pristatymas.

Medžiaga: lakštinis metalas ( storis 1mm ), dengtas emaliu.

Puodo talpa - 1,5litr., aukštis ( be dangčio)  -9,5cm, skersmuo - 16cm.

Tinka visoms viryklėms , įskaitant ir indukcines. 

Theme Options

Theme color
Background Image body: