Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Talpa

Talpa

Elektriniai virduliai

Elektriniai virduliai šiais laikais yra vieni iš populiariausių. Nenuostabu - pastarieji stipriai palengvina karštųjų gėrimų gamybą bei leidžia vos per kelias minutes mėgautis gardžiu arbatos ar kavos puodeliu. Dauguma žmonių pasirenka plastikinio korpuso variantus. Žinoma, tai tikrai nereiškia, jog tokiems arbatinukams nėra konkurentų. Keramikiniai ir stikliniai taipogi pasirenkami ganėtinai dažnai. Visgi, dauguma klientų dėmesį atkreipia į visai kitus aspektus. Jiems svarbiausia, jog arbatinukas ilgai gyvuotų, būtų talpus, kuo tyliau dirbtų. Tačiau, dabartinėje rinkoje egzistuoja ir daugiau faktorių, kuriuos pravartu apsvarstyti. 

Kaip išsirinkti kokybišką virdulį?

Vienas iš dažniausiai žmonių trokštamų atributų - tai kuo didesnė pastarojo talpa. Be abejo, šis aspektas išties palengvina kasdienybę, ypatingai tuomet, jeigu namuose gyvena nemažai asmenų. Tokiu atveju, sėdant prie pusryčių stalo gali pakakti ir vieno karto, jog visų puodeliuose jau garuotų karštas skystis. Įprastai, tipinis arbatos puodelis talpina maždaug 250 mililitrų. Taigi, keturių asmenų šeimai reikėtų apie 1 litro talpos virdulio. Tačiau, tai tikrai ne vienintelis svarbus aspektas renkantis galutinį gaminį. Dauguma klientų nori, jog įsigyti virduliai pasižymėtų kuo didesne galia. Įprastai šis faktorius siejamas su greičiau užverdančiu vandeniu. Taipogi, skubame priminti, jog kai kurie įrenginiai turi specialią funkciją, kurios dėka pasirinksite Jums priimtiną temperatūrą. Šis privalumas itin patinka daugeliui klientų, todėl tokių arbatinukų rinkoje atsiranda vis daugiau. Be abejo, kai kurie elektriniai virduliai išties nemaloniai rėžia ausį. Daliai žmonių tai netrukdo, tačiau tiems, kuriuos erzina, taip pat egzistuoja specialūs variantai, leisiantys nuo to apsisaugoti.

Papildomos apsaugos priemonės

Tiek keramikiniai, tiek plastikiniai ar stikliniai virduliai patys iš savęs yra ganėtinai saugūs. Tačiau, namuose esant vaikams ar dėl kitų priežasčių nerimaujant dėl pakankamos apsaugos, vertėtų atsižvelgti į dalį kitų ypatumų. Pavyzdžiui, pasidomėkite, ar pasirinktas virdulys yra saugomas nuo perkaitimo. Dauguma naujausių produktų tuo tikrai pasižymi. Įprastai, šią funkciją turintys elektriniai neleidžia įjungti jų pernelyg greitai antrą kartą, kol temperatūra nukrenta iki tinkamo lygio. Taip pat, pravartu apsvarstyti ir automatinio išsijungimo funkciją, kuri, vėlgi, yra įdiegta daugelyje naujausių modelių, tačiau nerimaujančius raginame pasitikrinti papildomai. Be to, kai kurie elektriniai arbatinukai neįsijungia be vandens. Šis ypatumas gali pagelbėti vaikų turintiems klientams, mat taip apsaugosite virdulį nuo perkaitimo ir sugedimo.

Virdulio korpusas

Stikliniai virduliai dažniausiai išsiskiria įspūdingu ir visur derančiu dizainu, taip patraukdami daugelio klientų žvilgsnius. Dar vienas svarbus privalumas yra tai, jog šio tipo arbatinukus lengva valyti, todėl greitai susisuksite virtuvėje. Keramikiniai virduliai dažnai kainuoja ganėtinai brangiai, tačiau juos įsigyti tikrai verta. Ši medžiaga specialistų įvardijama kaip pati sveikiausia bei palankiausia, o korpuso sienos pernelyg neįkaista. Plastikiniai arbatinukai yra bene pigiausi ir paprasčiausi. Jie pasižymi savo lengvumu, taip pat tinka žmonėms, kurie nenori pernelyg išlaidauti. Visgi, tai nėra labai patvarus variantas, be to, plastikiniai virduliai dažnai neatrodo itin gražiai, todėl gali kiek apgadinti net labai tvarkingos virtuvės dizainą. Nerūdijančio plieno arbatinukai yra mėgstami dėl savo gebėjimo išlaikyti šilumą, taip pat atsparumo įkaitimui. Dauguma jų gali pasigirti pakankamai akiai maloniu dizainu, tačiau yra kiek sunkesni.

Rasta 43 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 43 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

59,40 EUR 99,00 EUR

Sencor elektrinis virdulys 1.5L su reguliuojama temperatūra, 2150W, SWK1591WH

Nemokamas pristatymas

Greitas prekės pristatymas.

Virdulio vidus iš aukštos kokybės SUS304 nerūdijančio plieno;

Tūris: 1,5 L.;

Galia: 2150 W;

Integruotas LED ekranas;

Reguliuojama vandens temperatūra (40-50-60-70-80-90-100 °C);

120 minučių virdulys gali palaikyti pasirinktą vandens temperatūrą (40-50-60-70-80-90-100 ° C);

Spalva balta;

Modernus dizainas;

Neįkaistančios dvigubos sienelės;

Ilgai išlieka karštas vanduo.

Theme Options

Theme color
Background Image body: