Filtruoti pagal

SIMAX kepimo indai

Čekijoje esanti gamykla Kavalierglas gamina puikius karščiui atsparius indus. Gamyklos vardas žinomas dar XIX a. Indai gaminami iš borosilikatinio stiklo,kuris atitinka aukščiausius karščio ir cheminius reikalavimus. Stiklas yra labai skaidrus. Per ilgą istorijos laikotarpį,gaminama produkcija tobulėjo. Todėl šiandien galima džiaugtis puikiais SIMAX prekiniu ženklu pažymėtais gaminiais: arbatinukais,puodeliais,kepimo formomis ,indais ir kt.

Kaip išsirinkti kepimo formą?

Žinoma, kiekviena šeimininkė savo namuose turi kepimo formų:nerūdijančio plieno,keramikinių.Juk be jų nebūtų švenčių..o kur iškepti gardų pyragą?Bet ar visuose namuose yra karščiui atsparios SIMAX kepimo formos? Ne ? Tuomet būtina įsigyti ir mėgautis ,kepant pyragus ar kitus jums patinkančius kepinius.

Kavalierglas gamykla išties patenkina kiekvienos šeimininkės poreikius.Labai platus gaminamų karščiui atsparių kepimo formų asortimentas. Galima pasirinkti ir prisitaikyti prie kiekvienos orkaitės. Pavyzdžiui,norite kepti plokštainį-prašau jums stačiakampė

aukštais kraštais kepimo forma. Indai pagaminti be jokių sveikatai kenksmingų medžiagų. Ovalūs ar apvalūs indai tiks troškiniams.Labai patogu naudoti karščiui atsparius Simax indus, kurie yra su dangčiais.Pavyzdžiui 1,75 l talpos kepimo indą galime pavadinti ir puodu:aukštas,su dangčiu..Puikiai ne tik iškeps ,bet ir išsitroškins jūsų patiekalas.Svarbu tai,kad dangtis gali būti ir kaip kepimo indas.Paprastai dangčiai turi aukštesnį kraštelį,todėl kepinys neišbėgs.O ką kalbėti apie 8 l Simax kepimo indą.Indas su dangčiu,o savo dydžiu sudaro galimybę kepti žąsį ar antį nesmulkintą ir nepjaustytą.Argi ne puiku?

Norint iškepti keksą,visada tiks apvali,gruoblėtais šonais forma.Jūsų kepinys nepridegs,o ir forma bus nepriekaištinga.

Šiuo metu,kai norime sveikai maitintis,daugelis šeimininkių namuose kepą duoną.Duonai kepti  puikiai tiks indas 285x120x76 išmatavimų. Simax induose galima kepti be riebalų.Tai vienas iš pagrindinių kriterijų,norint kepti ir maitintis sveikai.

Jau buvo minėta,kad Simax indai atsparūs karščiui,vadinasi,juos galima naudoti orkaitėje ,šildyti maistą mikrobangų krosnelėje.Dėl savo puikios išvaizdos,tiesiai iš orkaitės šiuos indus galima dėti ant stalo ir gardžiuotis maistu.

Kaip naudoti?

Visus Simax prekinio ženklo indus galima plauti indaplovėje.Plaunant rankomis-nenaudoti aštrių šveitimo priemonių.Prieš pirmą naudojimą būtina išplauti ir sausai iššluostyti.Nepilti šalto vandens,jei indas dar neatvėsęs.Laikantis šių taisyklių-Simax indais galėsite džiaugtis ilgus metus.O apie gaminio kokybę galime spręsti iš  10 metų suteikiamos garantijos.

Rasta 10 prekės(-ių).

Rodoma 1-10 iš 10 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

17,90 EUR

Simax indas 3,2l stačiak.

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo SIMAX, Čekija atstovas Lietuvoje. Greitas pristatymas.

Pagamintas iš grūdinto borosilikatinio stiklo.

Išmatavimai :34,8x20,3x13,2cm

Indo talpa 3,2litr./ dangčio-2,3litr.

12,50 EUR

Simax indas 1,75l gilus

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo SIMAX, Čekija atstovas Lietuvoje. Greitas pristatymas.

Pagamintas iš grūdinto borosilikatinio stiklo.

Skersmuo - 20,8cm, aukštis ( su dangčiu) -11,3cm.

Indo talpa 1,75litr./ dangčio-0,40litr.

16,80 EUR

Simax indas 3,5l

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo SIMAX, Čekija atstovas Lietuvoje. Greitas pristatymas.

Pagamintas iš grūdinto borosilikatinio stiklo.

Skersmuo - 26,8cm, aukštis -11,8cm.

Indo talpa -3,5litr./ dangčio-1,6litr.

8,00 EUR

Simax kepimo indas 28cm,apvalus

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo SIMAX,Čekija atstovas Lietuvoje. Greitas pristatymas.

Pagamintas iš grūdinto, borosilikatinio stiklo.

Išmatavimai: diametras viršuje 28cm; dugno -26cm, aukštis: 4cm

Banguotas kraštasvidinėje formos pusėje. 

Theme Options

Theme color
Background Image body: