Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Talpa

Talpa

TERMO DUBENYS

Termo dubenys - maistui laikyti skirti maisto termosai. Jei nuo senų laikų esame pripratę turėti ir naudoti tik kavai ar arbatai skirtus termosus ar termo puodelius, tai dabar vis didesnę paklausą turi skirti maistui. Kuo jie ypatingi? Ogi tuo, kad juose galima net kelias valandas išlaikyti maistą šiltą. Pagaminote, negalite iš karto valgyti, sudėkite į šį indą ir mėgaukitės šiltu maistu net po kelių valandų. Jei už lango kepina saulė ir bijote, kad pagamintas maistas neprarastų savo savybių, termo dubenys vėl ateina į pagalbą, nes jie padeda išlaikyti  ir maisto vėsumą. Pastarieji paprastai turi didesnę angą, yra platesni ir žemesni nei gėrimams skirti ar termo puodeliai. Juose galima laikyti viską, ką pagaminate namuose ar gamtoje: mėsą, troškinius, sriubą, košes, daržoves, šašlykus ir t.t.

Kaip išsirinkti kokybišką termosą maistui?

Pirmiausiai reikėtų įvertinti, iš ko jis pagamintas. Vertinkite ne tik jo išorę, bet ir vidinę indo medžiagą, nes vidus daugiau susijęs su šilumos palaikymu. Vertinkite ir kokios talpos termosą maistui rinktis. Tai priklauso nuo to, kiek maisto jame laikysite. Visada turėkite omenyje, kad kuo  maisto tūris didesnis, tuo geriau išlaikoma šiluma. Todėl visada atsižvelkite į tai, kam naudosite termosą ir rinkitės atsakingai. Gal verta turėti net kelis skirtingų talpų skirtų maistui.

Bohemia parduotuvėje rasite nuo minimalios 0,6 litrų, kuri puikiai tiks vienam asmeniui, iki didelės talpos - 5 litrų, kuriais džiaugsis didesnės žmonių grupės. Populiariausia kasdieniniam naudojimui  yra 1 ltr-2,5 ltr.

Kaip ilgai išlaikoma šiluma termose?

Kiekvieno indo išlaikoma temperatūra indviduali, todėl prieš įsigydami, visada susipažinkite su gamintojo pateikta informacija. Kokybiško daikto išlaikoma temperatūra priklauso nuo kelių veiksnių: kaip ilgai laikysite jį atidarytą, kaip dažnai jį atidarinėsite, kur laikysite, kokio karštumo maistą įdėsite į jį. Tas pats indas gali išlaikyti vienodą temperatūrą skirtingą laiką. Atminkite, kad  visada galima padidinti pagaminto maisto šilumos išlaikymą apie 30% , jei prieš naudojimą,  sieneles sušildysite šiltu vandeniu. 

Kur naudoti ir kaip prižiūrėti?

Termo dubenėlių diapazonas labai platus. Vieni skirti pietums neštis į darbą, kiti skirti kelionėms ar iškyloms, dar kiti skirti tik maisto laikymui namuose ar gamtoje. Pastaruosius galite rasti Bohemia parduotuvėje už gerą ir kiekvienam prieinamą kainą.  Kainos diapazonas  nuo mažos talpos - 7 eur  iki didelės talpos - 40 eurų. Visada galite įsigyti akcijos metu, o jei dar norite ir sutaupyti ne tik kaina, bet ir laiko atžvilgiu, galite įsigyti internetu, o mes pristatysime jums patogiu adresu į darbą ar į namus. Kokybiški termo dubenys ypatingos priežiūros nereikalauja. Rekomenduojama plauti rankomis, kad nepažeisti tiek išorės, tiek vidaus, nenaudokite aštrių priemonių plovimui ar valymui.

Rasta 16 prekės(-ių).

Rodoma 1-16 iš 16 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

9,90 EUR 19,98 EUR

Termo dubuo su dangčiu 2,5l ,Lavanda (termosas maistui)

Nemokamas pristatymas

Esame BANQUET atstovai, greitas pristatymas;

Termosas maistui;

Medžiaga: vidus- nerūdijantis plienas, išorė-plastikas;

Vidinis tarpas tarp sienelių užpildytas termoizoliaciniu sluoksniu, kuris palaiko šilumą (iki 4 val.);

Spalva: šviesi kreminė , dekoruota Levanda piešiniu , dangtis -violetinės spalvos;

Talpa:2,5 litr.

28,90 EUR

Maku termo dubuo 2 l.

Nemokamas pristatymas

Greitas pristatymas. 

Termosas maistui.

Pagamintas iš nerūdijančio plieno ir polipropileno. 

Talpa 2 L. 

Skersmuo 22 cm. 

Išlaiko maistą šiltą/šaltą kelias valandas. 

Theme Options

Theme color
Background Image body: