Filtruoti pagal

Virtuvės tekstilė

  

  Virtuvės pirštinės, rankšluostis, prijuostė - visa tai būtina kiekvienoje virtuvėje sklandžiam kasdieniniam darbui, rankų ir įrangos apsaugai. Stilinga, deranti prie virtuvės interjero virtuvės tekstilė nuteiks maloniam laikui virtuvėje. Virtuvės pirštinės paskirtis užtikrinti apsaugą atliekant virtuvės darbus. Medvilniniai, natūralūs rankšluosčiai ypač gerai sugeria drėgmę, greitai džiūsta. Lininė ir medvilninė virtuvės tekstilė yra lengvai prižiūrima ir ilgaamžė. Malonios, žemiškos spalvos įneša į virtuvę šilumos ir jaukumo. Sezonus atkartojantys piešiniai – primins apie artėjančias šventes. Virtuvės tekstilė – puiki dovana mėgėjams gaminti namuose. Bohemia parduotuvėje rasite prijuosčių, puodkėlių, pirštinių, virtuvinių rankšluosčių, stalo takelių. Kokybiškų virtuvės pirštinių, stilingų virėjų prijuosčių galima įsigyti Bohemia parduotuvėje.

Kaip išsirinkti virtuvės tekstilę?

 Renkantis virtuvės pirštines, dažniausiai atkreipiamas dėmesys į daugiasluoksnes. Jos apsaugos rankas nuo karščio, o ypač saugios - natūralaus pluošto pirštinės, turinčios ilgą rakovę. Jei derinate spalvas, tuomet pasirinkite vienodų derinių pirštines ir prijuostes. Virtuvės prijuostė ne tik apsaugos drabužius intensyviai dirbant virtuvėje, bet taip pat kurs jaukią aplinką, o jei stilinga prijuostė dekoruota maloniais raštais - tokios, kaip Carmani prijuostės, puikiai tiks ir dovanai.

Atsinaujinat virtuvę, prieš šventes rekomenduojame pasirinkti šventinius dekorus, primenančius artėjančias šventes, tokias kaip Šv. Velykos, Šv. Kalėdos. Akcijų metu parduotuvėse bohemia virtuvės pirštines, prijuostes, virtuvės rankšluosčius visuomet galima nusipirkti pigiau.

Rasta 32 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 32 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Theme Options

Theme color
Background Image body: