Filtruoti pagal

Plakikliai

Plakiklis, kitaip vadinamas mikseriu, skirtas įvairios konsistencijos masei plakti, maišyti. Be mikserio turbūt nei viena konditerė šiandien neįsivaizduoja savo darbo. Pyragams, tortams, keksams, pyragaičiams plaktuvas yra tiesiog būtinas. Sutaupysite ne tik laiko, bet ir savo energijos, nes plakant ranka beveik neįmanoma išgauti tokios konsistencijos, kokios reikia, kad pyragas tikrai pavyktų, o jo išvaizda būtų nepriekaištinga. Mikseris bus naudingas ne tik konditerijoje - juo galėsite išplakti ir iškepti skaniausią kiaušinienę, užmaišyti tešlą skaniausiems blynams, pagaminti kokteilį. 

Kaip išsirinkti plaktuvą?

Rinkdamiesi plakiklį atsižvelkite į jo galingumą, galimybę pasirinkti plakimo greitį, į komplektaciją. Paprastai visi įrenginiai turi keleto tipų antgalius - vieni skirti plakti, kiti maišyti tešlai. Renkantis pastatomą atkreipkite dėmesį į jo spalvą, dizainą , ypač jei jis bus laikomas matomoje vietoje. Tada derinkite jį prie virtuvės interjero. Plakikliai būna dviejų tipų: pastatomi su dubeniu ir rankiniai mikseriai. Pastatomi su dubeniu yra patogūs tuo, kad jie yra stabilūs, juose galima ne tik išplakti, bet ir minkyti kietesnės konsistencijos tešlą. Tačiau tokiu nėra galimybės išplakti keletą atskirų produktų, kurie negali būti maišomi į vieną indą. Norint tai padaryti, paruoštą masę reikės išimti ir tik tada bus galima dėti kitą produktą. Dubuo, skirtas tešlai ruošti gali būti pagamintas iš nerūdijančio plieno arba iš tvirto plastiko. Bet jei gaminate dažnai ir itin mėgstate kepti įvairius konditerijos gaminius - toks tešlos mikseris leis jums pasijausti tikru profesionalu. Rankinis patogus pirmiausia tuo, kad virtuvėje užima tikrai nedaug vietos, juo greitai suplaksite grietinėlę iki standumo, sumaišysite tešlą  pyragui. Tokį mikserį galima naudoti įvairios talpos induose, bet plakant skystą tešlą reikia tai daryti atsargiai, nes  galima pritaškyti. Šie modeliai yra gan nebrangūs, lyginant su kitais. Parduotuvėje bohemia  rasite įvairių modelių už gerą kainą.

Plaktuvų  priežiūra

Šių prietaisų priežiūra yra labai paprasta: nuimamas detales iš nerūdijančio plieno, antgalius ir dubenį galima plauti indaplovėje. Patį prietaisą pakanka po kiekvieno naudojimo nuvalyti ir nusausinti. 

Rasta 9 prekės(-ių).

Rodoma 1-9 iš 9 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

27,65 EUR 35,00 EUR

Sencor elektrinis mikseris 400W, SHM5207 SS

Nemokamas pristatymas

Greitas prekės pristatymas. 

Galia: 400 W.;

6 greičio lygiai, turbo režimas;

Kojelių atpalaidavimo mygtukas;

2 plieniniai plaktuvai, 2 plieniniai tešlos maišytuvai;

Įjungimo / išjungimo mygtukas;

Garantija - 24mėn;

Gamintojas: SENCOR.

89,00 EUR 119,00 EUR

Sencor mini virtuvės kombainas 4 STM3620WH

Nemokamas pristatymas
  • Greitas NEMOKAMAS pristatymas.
  • Idealiai tinka ruošiant didesnius kiekius tešlos, grietinėlės, plaktos grietinėlės, putų ir kt.
  • Galingumas: 600 W.;
  • Nerūdijančio plieno dubens talpa: 4 L.;
  • 3 priedai: minkymo kablys / A formos plaktuvas / baliono formos plakimo šluotelė;
  • 6 greičio lygiai;

Theme Options

Theme color
Background Image body: