Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Pjaustyklės, tarkos,malūnėliai

Kaip išsirinkti pjaustyklę?

Šiandien virtuvėje turime labai daug prietaisų, kurie palengvina ir taupo mūsų laiką gaminant įvairius patiekalus. Pjaustyklės yra puikus virtuvės įrankis, kuris padeda per trumpą laiką paruošti patrauklius ir gardžius daržovių patiekalus. Itin gausų jų asortimentą galite rasti parduotuvėje bohemia.lt. Daržovių pjaustyklės būna rankinės arba elektrinės. Renkantis vertėtų pasvarstyti, kaip dažnai naudosite ir kokį kiekį daržovių pjaustysite. Ne mažiau svarbu ir kokias daržoves daugiausiai pjaustysite. Populiariausios šios kategorijos prekės yra daržovių , kiaušinių pjaustyklės, maisto smulkintuvai bei trintuvai. Funkcionalesnė bus be abejo ta, kuri turi daugiau keičiamų antgalių. Vienas antgalis tarkuos, kitas pjaustys griežinėliais, o dar sekantis antgalis taps pjaustykle šiaudeliais. Jei prireikia daug ir dažnai pjaustyti, tuomet derėtų investuoti ir įsigyti tvirtesnę, su kokybiškais peiliais, o jei pjaustote rečiau, galbūt nereikėtų į tai investuoti didelių sumų. Ypač populiarios IBILI, BANQUET gamintojų daržovių pjaustyklės, savo populiarumu nenusileidžiančios tupperware produktams.

Skirtingi pjaustyklių tipai

Kaip jau minėta, pjaustyklės būna rankinės ir elektrinės. Pagal paskirtį jos skirtsomos į: daržovių, kiaušinių, spiralines pjaustykles, smulkintuvus ir trintuves. Rankiniai smulkintuvai taip pat dar skirstomi pagal tai, kokias daržoves pjausto. Paprastai šie prietaisai turi įvairių formų peilių skirtingoms formoms išgauti. Prie jų galime priskirti ir obuolių, bulvių, svogūnų bei česnakų pjaustykles. Rankinių daržovių pjaustyklių minusas tas, kad reikalingas rankų darbas ir jėga. 

Kiaušinių pjaustyklės kiaušinius greitai pjausto griežinėliais arba pusmėnuliais. Tai pjaustyklė, kurią labai lengva naudoti. 

Spiralinės pjaustyklės pjausto spirale. Šio tipo prietaisai puikiausiai tinka daryti iš gražius dekorus iš daržovių lėkštėje. 

Smulkintuvai būna elektriniai ir mechaniniai, tačiau populiaresni yra elektriniai. Jie turi talpą, į kurią sudedami maisto produktai, o paspaudus mygtuką - peiliai juos susmulkina. 

Trintuvų kategorijai galime priskirti klasikines tarkas, kurių paskirtis yra sutraiškyti maistą.

Dažniausiai šios tarkos būna pagamintos iš nerūdijančio plieno. Tarkų didžiausias minusas - itin daug rankinio darbo, tačiau būtent šiam minusui ištaisyti buvo sukurti elektriniai trintuvai.

Pjaustyklių įvairovė ir kaip jos gali padėti jums virtuvėje

Yra nemažai specifinių pjaustyklių, kurių jūs turbūt nenaudotumėte kasdieniame virtuvės gyvenime. Jos naudojamos rečiau, bet taip pat gali tapti nepakeičiamu pagalbininku tam tikrose veiklose. Tai pjaustyklė grybams, trintuvė gnočiams, trintuvė muskato riešutui, ananaso pjaustyklė. Pasirinkimas tikrai didelis ir labai geromis kainomis. Populiarūs ir naudingi pipirų/druskos malūnėliai, jie įprastai būna pagaminti iš medienos, plastiko arba stiklo. Pasirinkti galima arba mechaninį, arba elektrinį. Svarbi malūnėlių galimybė malimo stambumo pasirinkimas. 

Bohemia turi puikų pasirinkimą geriausių daržovių pjaustyklių. Nepamirškime ir apie tarkas, pipirų ar druskos malūnėlius.

Rasta 72 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 72 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

14,39 EUR 23,98 EUR

Ibili daržovių pjaustyklė +5 keičiami peiliukai

Nemokamas pristatymas

Daržovių pjaustyklė +5 keičiami peiliukai;

Ši universali 5 skirtingų peilių pjaustyklė idealiai tinka daržovių ar vaisių smulkinimui.

Nerūdijančio plieno 5 skirtingi pjaustymo peiliukai;

Labai paprastas peiliukų keitimas, keičiami per šoną, ištraukus peiliukų plokštelę ir pakeitus norimais peiliukais;

Lengva valyti, nes trintuvė labai paprastai išsiardo;

5,51 EUR 6,98 EUR

Ibili virtuvės žirklės 22cm 18/10

Nemokamas pristatymas

Pagamintos iš nerūdijančio plieno inox 18/10;

Tvirta kaučiukine rankena;

Rankenų spalva žalia;

Aštriomis briaunomis, puikiai tiks žuviai, mėsai bei daržovėms smulkinti;

Rankenoje esančiais specialiais dantukais galėsite gliaudyti riešutus, smulkinti kaulus ar atidaryti butelius;

Theme Options

Theme color
Background Image body: