Filtruoti pagal

VAZOS ,ŽVAKIDĖS, VAISINĖS

Vaza yra neatsiejama namų interjero detalė. O kas pamiršo laiku įsigyti patinkančią vazą, tikrai ją prisimins, gavęs puokštę gėlių, tad šį indą gėlėms namuose turėti būtina! Ji ne tik atlieka tiesioginę funkciją - laiko patalpintas gėles su vandeniu, bet taip pat yra puiki interjero detalė. Išraiškingų formų ar atitinkančių spalvų vazos nuostabiai paryškiną ir papildo namų interjerą.

Kaip išsirinkti vazą? 

Renkantis reikia pagalvoti, kokiu tikslu ją renkamės, kokias gėles ar jų puokštes labiausiai mėgstame. Gėlėms gali būti labai įvairių formų, stilių, spalvų, mažos, didelės ir aukštos vazos. Kaip daug yra skirtingų gėlių, taip daug skirtingų indų joms pamerkti. Dideliems žiedams, rožėms, kardeliams labiausiai tiks didelės, kurių aukštis bent 30-40 cm , taip pat labai svarbu jos stabilumas. Ji turėtų būti stabiliu dugnu, sunki, tokia bus patikima didelėms puokštėms, aukštoms gėlėms. O kas nemėgsta mažų, skirtų pirmiesiems pavasariniams žiedams? Gėlytėmis galėsite pasidžiaugti pamerkę į mažas, stiklines vazas, kurių aukštis 10-12 cm. Jei norėsite pasidžiaugti ryškiomis detalėmis interjere, pasirinkite stilingas, spalvotas. Apvalių stiklinių paprastai matuojamas plotis per plačiausią vietą. Tokios gali būti puikiu mažu akvariumu. Rinkdamiesi indą gėlėms laikyti, ypač jei dažnai bus papildoma naujomis gėlėmis, atkreipkite dėmesį į medžiagos kokybę. Klasikos mėgėjams parduotuvė Bohemia.lt siūlo ypatingai populiarias, pasaulyje žinomas ir vertinamas čekiškas krištolines vazas. Jų pasirinkimas iš tiesų labai platus, nuo mažiausių 10-12 cm aukščio iki įspūdingų 30-40cm aukščio.

Kokios vazos populiariausios?

Stiklinės skirtos gėlėms bene populiariausios. Pasirinkus tinkamą dydį, namuose turėsite labai reikalingą daiktą. Jei nemėgstate idealiai prižiūrėti šių indų, jų blizginti, galbūt pravartu pagalvoti apie tai ir rinktis juodas ar kitos sodrios spalvos, paslepiančias pamerktų gėlių kotelius. Modernios, dekoruotos madingais raštais, lengvai pritaikomos prie šiuolaikinio interjero. Jaukus, individualus interjeras kuriamas detalėmis, o stilingos, išraiškingų formų, spalvų puikiai tam pasitarnauja. Pasirinkimas parduotuvėje Bohemia.lt iš tiesų labai platus ir už patrauklią kainą įsigysite tobulą daiktą. Mėgstantys prabangą ir išskirtinį grožį renkasi krištolines ar dekoruotas aukso detalėmis. Stiklinės gėlėms populiarios ne tik dėl pasirinkimo gausos, bet ir tuo, kad jos patikimai apsaugo paviršius, ant kurių statome. Grindų vazos įspūdingai atrodo didelėje erdvėje, jų pagalba nesunku susikurti patinkančią kompoziciją.

Nuo ko priklauso kaina? 

Kainai daro įtaką gaminimo procese įdėtas darbas ir medžiagos bei technologiniai procesai. Krištolinės, rankų darbo, klasikiniais ar moderniais raižiniais akivaizdu, kad bus brangesnės už plono stiklo, ar keramikos, kurios gaminamos automatinėse linijoje. Meistrų ar menininkų įdėtas darbas sukurti stilingą daiktą reikalauja kūrybos, idėjų ir žinių. Šiam indui pagaminti reikalingos medžiagos taip pat turi įtakos. Porcelianinės paprastai brangesnės negu keraminės. Stabilios, storo stiklo kainuos kiek daugiau nei plonytės, presuoto stiklo. Bene didžiausią įtaką kainai turi dekoravimo technologija. Krištolinės, automatinių mašinų raižytos bus mažesne kaina, nei krištolinės, raižytos rankomis. Parduotuvėje Bohemia.lt plati pasiūla stiklinių, skirtų gėlėms, aukštų ir didelių, bet kokių jūsų skoniui. Taip pat galėsite įsigyti už patrauklią kainą, o akcijų metu siūlomos ypatingai geros kainos visoms kolekcijoms.

Rasta 173 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 173 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

7,69 EUR 10,99 EUR

Vaza 25,5cm ,Rona

Nemokamas pristatymas

Greitas prekės pristatymas.

Medžiaga: optinis stiklas - kristalinas;

Aukštis: 25,5 cm. Skersmuo: 13cm.

Gamintojas: Rona, Slovakija 

62,90 EUR

Bohemia Vaza 30cm

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo atstovas . Greitas prekės pristatymas.

Vazos skersmuo viršutinėje dalyje: 17,5 cm.  / aukštis: 30 cm.

Pagaminta iš krištolo, Čekijoje.

78,00 EUR

Vaza 35,5cm "Honey"

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo atstovas Lietuvoje. Greitas pristatymas.

Medžiaga: kristalinas;

Aukštis - 35,5cm, Svoris -2,25kg

Supakuota originalioje gamyklinėje pakuotėje.

Theme Options

Theme color
Background Image body: