Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

TAURĖS

Taurių tipai

Vynui. Kaip ir pats vynas gali būti įvairus, taip ir taurės skirtingos kiekvienam vynui gerti. Pavyzdžiui - raudono vyno yra aukštesnės. Šiam vynui suteikiama daugiau erdvės, kad pajusti jo skonį. Baltam vynui turi ilgesnę kojelę, kad tarpas tarp rankos ir taurės talpos būtų didesnis ir vynas ilgiau išliktų šaltas, be to, jų viršus visuomet siauresnis nei tos, kuri skirta raudonajam vynui. Be to, raudonąjam vynui visuomet tūriu būna didesnė ir platesnė, nes raudonam vynui, kad atsiskleistų pilnai aromatas, reikalingas kuo didesnis sąlytis su oru.

Šampanui. Jos, kaip ir vynui, yra kelių formų. Plačiausiai naudojamos siauros ir ilgos, kad šampano burbuliukai ilgiau išliktų. Bohemia parduotuvėse galima įsigyti ir saldžiam šampanui, kurios yra neaukštos ir plataus dubens.

Brendžiui skirtos pasižymi „svogūno“ formos talpykla ir žema kojele, kad patogu būtų paimti ir sušildyti rankose gėrimą. Vadovaukitės taisykle, kad brendžio pilti reikia tiek, kad paguldžius ant šono, brendis neišbėgtų.

Stipriam gėrimui. Kuo stipresnis gėrimas - tuo taurelė mažesnė. Degtinei, likeriui naudojamos apie 50ml talpos. Formos irgi skiriasi: degtinei naudojamos be kojelės, į viršų šiek tiek platėjančios. O likeriui - ant kojelės, kad būtų patogiau paimti ir mėgautis gėrimu.

Kokteiliui skirtos gali būti su kojele ar be jos. O dubenėlis įvairaus dydžio, priklausomai, kokį kokteilį pilame. Pvz martinį patogiau gerti iš piltuvėlio formos taurės.

Alaus/vandens. Šios paprastai didesnės talpos. Alui yra įvairių rūšių, kaip ir alus būna įvairus, todėl priklausomai kokį alų patieksime ant stalo - tokias ir taures renkamės. Susikuriame tam tikrą ritualą: ragaujame lėtai, mėgaudamiesi. Tai stalo puošmena. Kiekvienai progai pasirenkame skirtingas. Jei norime savo stalui suteikti prabangos, serviruojant  stalą pasirinkime krištolines. Visada iškilmingai atrodys, parinkus  kiekvienam gėrimui to paties dekoro krištolines. Derindami jas prie interjero - galite įsigyti spalvoto stiklo.

Krištolinės ar stiklo? Krištolinės taurės visuomet masyvesnės, sunkesnės, o storesnio stiklo daugumoje raižytos įvairiais raižiniais, turi skambesį jas palietus. Bohemia gaminamos įvairios paskirties: vynui, šampanui, viskiui, vandeniui. Krištolinės kainuoja nuo 50 iki 300 eurų. Bohemia parduotuvėse akcijų metu galima įsigyti pigiau. Stiklo yra plonesnės nei krištolo, lengvesnės, trapesnės, tačiau jų ženkliai platesnis pasirinkimas ir kaina žemesnė - siekia nuo 12 eurų iki 50 eurų.

Taurių priežiūra

Nepriklausomai nuo to, kokias naudojame, krištolines ar stiklo, norint, kad jos patraukliai atrodytų daugelį metų, svarbu pasirūpinti tinkama šių indų priežiūra. Visos pagamintos iš  stiklo atsparios tam tikriems smūgiams. Tačiau siekiant kuo labiau sumažinti jų nuskilimo ar sudužimo riziką, svarbu vengti bet kokių mechaninių pažeidimų. Svarbu ir temperatūros pokyčiai. Jie  taip pat gali sukelti jų skilimą. Todėl prieš pilant į jas karštą gėrimą, svarbu įsitikinti, ar šios iš tiesų tokiam tinka. Prieš pirmą kartą naudojant naujas jas būtina gerai išplauti. Daugumą galima saugiai plauti ir indaplovėje. Tik dekoruotų negalima plauti indaplovėje. Tam, kad neliktų valymo žymių, taures pirmiausia patariama išdžiovinti natūraliai, apvertus jas aukštyn kojomis. Tam puikiai tinka indų džiovinimo kilimėliai. 

Rasta 116 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 116 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

32,99 EUR 43,98 EUR

Taurės šampanui 180ml 6vnt "Wellington"

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo atstovas Lietuvoje. Greitas pristatymas.

Taurės duomenys:

Komplektas: 6 vnt;

Aukštis: 22,0 cm;

Skersmuo viršuje: 7,5 cm;

Kojelės skersmuo: 6,5 cm;

Medžiaga: Kristalinis stiklas - Kristalinas;

Supakuota orginalioje gamyklinėje pakuotėje. 

34,43 EUR 45,90 EUR

Taurės vynui 280ml 6vnt ,Wellington

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo atstovas Lietuvoje. Greitas pristatymas.

Taurės duomenys

Komplekte: 6 vnt;

Talpa: 280 ml;

Aukštis: 18,5 cm;

Skersmuo viršuje: 9,5 cm;

Kojelės skersmuo: 7,0 cm;

Medžiaga: kristalinas;

Supakuota orginalioje gamyklinėje pakuotėje.

44,25 EUR 59,00 EUR

Bohemia krištolinės taurės vynui 220ml 6 vnt

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo atstovas Lietuvoje. Greitas pristatymas.

Likerio  taurės, talpa - 50 ml;

Komplekte - 6 taurės;

Pagaminta Čekijoje.

Esame gamintojo atstovas . Greitas pristatymas.

Talpa – 220ml

Rinkinyje 6 taurės

Pagaminta  iš krištolo , Čekijoje.

Theme Options

Theme color
Background Image body: