Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

TAURĖS

Taurių tipai

Vyno taurės. Kaip ir pats vynas gali būti įvairus, taip ir taurės skirtingos kiekvienam vynui gerti. Pavyzdžiui-raudono vyno taurė yra aukštesnės. Šiam vynui suteikiama daugiau erdvės ,kad pajusti jo skonį. Baltam vynui gerti taurė turi ilgesnę kojelę kad tarpas tarp rankos ir taurės talpos  būtų didesnis ir vynas ilgiau išliktų šaltas.

Šampano taurės. Jos kaip ir vyno taurės yra kelių formų. Plačiausiai naudojamos siauros ir ilgos taurės, kad šampano burbuliukai ilgiau išliktų. Bohemia parduotuvėse galima įsigyti ir saldžiam šampanui, kurios yra neaukštos ir plataus dubens.

Brendžio taurės. Brendžiui skirtos taurės pasižymi „svogūno“ formos talpykla ir žema kojele,kad patogu būtų paimti taurę ir sušildyti rankose gėrimą.

Taurės stipriam gėrimui.Kuo stipresnis gėrimas-tuo taurelė mažesnė. Degtinei, likeriui naudojamos apie 50ml.talpos taurelės. Formos skiriasi: degtinei naudojamos taurelės be kojelės,į viršų šiek tiek platėjančios.O likeriui-ant kojelės ,kad būtų patogiau paimti ir mėgautis gėrimu.

Taurės kokteiliui. Kokteiliui skirtos taurės gali būtu su kojele ar be jos.O taurės dubenėlis įvairaus dydžio,priklausomai,kokį kokteilį pilame.Pvz martinį patogiau gerti iš  piltuvėlio formos taures.

Alaus/vandens taurės.Šios taurės paprastai didesnės talpos.Taurių alui yra įvairių rūšių,kaip ir alus būna įvairus.Todėl priklausomai kokį alų patieksime ant stalo-tokias ir taures renkamės. Alaus taure susikuriame  tam tikrą ritualą:ragaujame lėtai,mėgaudamiesi.Taurės-stalo puošmena.Kiekvienai progai pasirenkame skirtingas taures.Jei norime savo stalui suteikti prabangos ,serviruojant  stalą pasirinkime krištolines taures. Visada iškilmingai atrodys,parinkus  kiekvienam gerimui to paties dekoro krištolines taures.Derindami taures prie interjero-galite įsigyti spalvoto stiklo taurių.

                                                             Taurių priežiūra

Nepriklausomai nuo to, kokias taures naudojame, krištolines ar stiklo norint, kad jos patraukliai atrodytų daugelį metų, svarbu pasirūpinti tinkama šių indų priežiūra. Visos stiklo taurės atsparios tam tikriems smūgiams. Tačiau siekiant kuo labiau sumažinti jų nuskilimo ar sudužimo riziką, svarbu vengti bet kokių mechaninių pažeidimų.  Svarbu ir temperatūros pokyčiai. Jie  taip pat gali sukelti taurių skilimą. Todėl prieš pilant į jas karštą gėrimą svarbu įsitikinti, ar šios iš tiesų tokiam tinka.

Prieš pirmą kartą naudojant naujas taures jas būtina gerai išplauti. Daugumą taurių galima saugiai plauti ir indaplovėje. Tik dekoruotų taurių negalima plauti indaplovėje.Tam, kad neliktų valymo žymių, taures pirmiausia patariama išdžiovinti natūraliai, apvertus jas aukštyn kojomis. Tam puikiai tinka indų džiovinimo kilimėliai.

Rasta 142 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 142 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

17,94 EUR 29,90 EUR

Martinio taurės 190ml 4vnt ,"Spectrum"

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo atstovas. Greitas pristatymas. 

Martinio taurės pagamintos iš kristalinio stiklo, Čekijoje.

Tūris 290 ml;

Dekoras skirtingų spalvų kojelės: mėlyna, turkio, violetinė, bordo.

Pakuotėje 4  taurės.

43,98 EUR

Taurės šampanui 180ml 6vnt "Wellington"

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo atstovas Lietuvoje. Greitas pristatymas.

Taurės duomenys:

Svoris: 0,308 kg;

Komplektas: 6 vnt;

Aukštis: 22,0 cm;

Skersmuo viršuje: 7,5 cm;

Kojelės skersmuo: 6,5 cm;

Medžiaga: Kristalinis stiklas - Kristalinas;

Supakuota orginalioje gamyklinėje pakuotėje. 

41,98 EUR

Ąsotis 1,7l "Apollo"

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo atstovas Lietuvoje. Greitas pristatymas.

Medžiaga: kristalinas;

Tūris 1,7 L.;

Šiuolaikiško ir modernaus dizaino;

Supakuota orginalioje gamyklinėje pakuotėje.

21,99 EUR

Taurės Spectrum vynui 350ml

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo atstovas. Greitas pristatymas.

Taurės pagamintos iš kristalinio stiklo.

Talpa 350ml.

Taurių kojelė iš spalvoto stiklo , 6 skirtingos spalvos.

Dėžutėje yra 6 taurės.

Theme Options

Theme color
Background Image body: