Filtruoti pagal

Carmani dovanos

Kas yra Carmani dovanos? 

Šio prekės ženklo istorija prasidėjo dar praeito šimtmečio pradžioje. Menininko Carmani Preston  sukurtas prekinis ženklas siūlo išties platų unikalių daiktų asortimentą: įvairūs kokybiški puodeliai, prabangūs puodelių su lėkštutėmis rinkiniai, skirtukai knygoms, krepšiai, dėžutės arbatai, veidrodėliai, ir dar daug kitų smulkmenų.

Kodėl tokio tipo staigmena tikrai nustebins? 

Visi kūriniai išsiskiria originalumu, aukšta kokybe bei modernumu. Rinkdamiesi Carmani dovanas galite būti tikri, kad dovanosite itin kokybiškus ir patrauklius daiktus. Ieškote, ką padovanoti mamai, močiutei ar sesei? Jūsų artimąjį maloniai nustebins nuostabių puodelių rinkinys, ar originalus, G.Klimt piešinių motyvais dekoruotas skėtis. O gal jūsų mama ar močiutė mėgsta suktis virtuvėje? Išskirtiniai arbatos aksesuarai, virtuvės tekstilė ir dar daug kitų, originalių, praktiškų daiktų nepaliks abejingo nei vieno. Tai itin paklausi, tinkanti įvairiomis progomis ir turintiems įvairius pomėgius universali dovana.

Kam skirtos tokio tipo dovanos?

Carmani kuria vyrui, seneliui ar broliui. Tai ir aksesuarai vynui, kilimėliai pelei, kokybiški porceliano puodeliai originaliose dovanų dėžutėse. Namų jaukumui kurti galima rinktis kvepiančias žvakes, prabangius namų kvapus su lazdelėmis, kvepiančius maišelius su natūralių gėlių aromatu. Elektroninėje parduotuvėje bohemia įsigysite Carmani dovanų pigiau akcijos metu.

 

 

 

Rasta 195 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 195 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Theme Options

Theme color
Background Image body: