Filtruoti pagal

LAGAMINAI, KUPRINĖS

 

Kad kelionė paliktų tik gerus prisiminimus ir būtų kupina įspūdžių, labai svarbu pasirinkti tinkamą kelionės „palydovą“ - lagaminą ar kuprinę. Kuprinės gelbėja skirtingose situacijose, visad lengvina judėjimą ir atlaisvina rankas, jos nepamainomos ne tik kelionėse, bet ir kasdieniame gyvenime 

Lagaminai

Lagaminas turi būti patogus, lengvas, funkcionalus. Tinkamai parinktas jis užtikrins patogų ir saugų daiktų gabenimą. Žinodami, kiek laiko užtruks kelionė, kokia transporto priemone keliausite ir kiek daiktų jums reikės sutalpinti, galėsite išsirinkti tinkamiausią. Dideli lagaminai skirti ilgesnėms atostogoms ir tolimesnėms kelionėms, jei keliaujate su šeima, tokiame sutalpinsite ne tik savo, bet ir savo šeimos narių daiktus. Pagalvokite apie tai, kad lagamine turi likti vietos ir lauktuvėms, kurias pirksite kelionėje. Atkreipkite dėmesį ir į jo svorį, kartu su jūsų daiktų svoriu jis gali tapti netgi iššūkiu. Kelionėms skirti gali būti dviejų rūšių – medžiaginiai ir plastikiniai. Parduotuvėje bohemia parduodamų lagaminų asortimentas tikrai didelis – nuo mažiausių iki didžiausių, galite derinti vienodos spalvos didelį ir mažą. Jei renkatės kelionę nuosavu automobiliu, pastarojo dydis neturės įtakos. Tačiau jei keliaujate lėktuvu, patariame rinktis tvirtą ir plastikinį. Ši elastinga medžiaga suteikia saugumo ir tvirtumo, daiktai turi būti sudėti taip, kad nebūtų palaidi, bet ir nebūtų per daug suspausti. Renkantis lagaminą su ratukais, reikia atsižvelgti į rankenos ilgį. Ji privalo būti tokio ilgio, kad nereikėtų kūprintis, jei tai rankena, kurios ilgio negalima reguliuoti, tačiau reguliuojama rankena yra ženkliai praktiškesnė. Spalva ir dizainas nėra labai svarbūs pasirinkimo kriterijai, tačiau keliauti su patinkančiu bagažu tikrai maloniau. Išskirtinė ryškesnė spalva gali būti ne tik kaip gražus akcentas, visgi savo lagaminą bus lengviau atpažinti po skrydžio lėktuvu. Patarimas - neužkibkite ant kainos kabliuko, kadangi brangus ne visada būna pats kokybiškiausias.  

Kaip išsirinkti lagaminą ?

Keliaujant lėktuvu svarbu tikslūs rankinio bagažo išmatavimai - skrydžių bendrovės ne visada taiko vienodus reikalavimus, todėl būkite budrūs, kad kelionė vyktų sklandžiai. Parduotuvėje bohemia tikrai išsirinksite stilingą, kokybišką ir funkcionalų rankinio bagažo lagaminą. Pasirinkus didžiausio leistino dydžio kuprinę ar lagaminą ir likus keletui dienų iki kelionės pradžios tiksliai susiplanavus daiktų sąrašą, sutalpinsite viską, kas jums reikalinga. Rekomenduojame keliauti su tokiu, kuris yra su ratukais, taip išvengsite sunkaus bagažo nešiojimo. Pateikiame leidžiamo neštis į lėktuvo saloną rankinio bagažo išmatavimus : 

Air Baltic leistino rankinio bagažo matmenys ne didesni nei 55x40x23 cm ir vieną asmeninį bagažą (rankinę, kompiuterio krepšį, fotoaparato krepšį, skėtį), kurio matmenys negali viršyti 30x40x10 cm. Bendras šių bagažų svoris negali būti didesnis nei 8 kg. Registruotojo bagažo išmatavimai  100x80x50 cm , svoris iki 20 kg. 

Wizz Air leistino rankinio bagažo reikalavimai griežtesni - nemokamai leidžiama įsinešti bagažo rankinę, kurios matmenys ne didesni nei 40x30x20 cm, o norint su savimi turėti didesnį bagažą, kurio matmenys 55x40x23 cm, reikės papildomai užsisakyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą. Jei šios paslaugos neužsisakysite, tačiau norėsite su savimi salone turėti didesnio bagažo vienetą, galėsite jį įsigyti papildomai - bagažą reikės užregistruoti prie check-in staliukų oro uostuose.  

Ryanair leistino rankinio bagažo reikalavimai - su savimi į salono vidų galite pasiimti vieną mažą krepšį, kurio išmatavimai 40x20x25 cm, jis turės tilpti po sėdyne, esančia prieš jus. Norint su savimi turėti registruotą bagažą, kurio išmatavimai 55x40x20 cm ir svoris iki 10 kg, teks pasinaudoti mokama paslauga - užsisakyti pirmenybinį įlaipinimą, kurio kaina yra nuo 8 €, arba užregistruoti bagažą prieš patikrą prie check-in staliukų (ši paslauga taip pat mokama ir kaina priklauso nuo pasirinktos kelionės krypties).

Kuprinės

Trumpoms kelionėms, išvykoms, žygiui į gamtą ar prie jūros, jums pakaks turėti tik vieną patogią kuprinę. Išsirinkti reikiamo dydžio gali būti tikrai sunku, nes niekada negali žinoti, kiek  daiktų prireiks gabentis su savimi. Renkantis didesnę turistinę kuprinę reikia atsižvelgti į jos medžiagą - geriausia, kad ji būtų neperšlampama. Taip pat svarbu kuo didesnis užtrauktuku užsegamų skyrių skaičius, daiktus tvarkingai surūšiuosite,  kad prireikus vieno daikto nereikėtų  iškraustyti visos kuprinės. Diržai turi būti patogūs, jie turi turėti paminkštinimą, kaip ir kuprinės nugara, nes ilgiau nešant sunkią kuprinę jausitės komfortiškiau. Jei rinksitės iš parduotuvės bohemia, tikrai nenusivilsite - kuprinės sutvirtintos dvigubomis siūlėmis, turi po keletą užtraukiamų skyrelių, o jų diržai ir nugarėlės paminkštinti, tuo tarpu medžiaga - atspari vandeniui.

Rasta 30 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 30 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

16,50 EUR 22,00 EUR

Rankinė YENKEE YBC510BK

Nemokamas pristatymas

Individualus dizainas YENKEE.

Rankinę galima nešioti per petį, rankoje, ar ant diržo.

Diržo ilgis reguliuojamas.

Taip pat gali būti naudojamas kaip dėklas fotoaparatui.

Theme Options

Theme color
Background Image body: