Mūsų įmonė buvo įkurta 1992 metais. Idėja kilo, pastebėjus žmonių norą gaminti ir daugiau laiko praleisti namuose. Mes užsibrėžėme tikslą tiekti tik aukštos kokybės, įdomių tuo pačiu ir praktiškų dizainų indus į Jūsų namus už gerą kainą. Šiuo metu įmonėje dirba  45 darbuotojai, turime devynias, registruoto prekinio ženklo, BOHEMIA parduotuves. Taip pat užsiimame didmenine prekyba bei eksportuojame į kitas Baltijos šalis.

Per du dešimtmečius išplėtėme savo asortimentą, kad  kiekvienas klientas rastų kažką savo namams, draugams ar artimiesiems. Nuo mažyčio suvenyro, skirto nuostabiausioms šventėms, tokioms kalėdos,velykos, iki čekiškų, šveicariškų, amerikietiškų ar itališkų maisto gaminimo priemonių – taip stengiamės patenkinti kiekvieno kliento norus. Jūsų patogumui graviruojame ir nuomojame indus. Mūsų įmonė taip pat remia įvairius labdaringus projektus 

Mes dirbame tam, kad jūsų maisto gaminimas namuose, svarbios šventės ar tiesiog laikas praleistas drauge taptų neužmirštamais prisiminimais!

www.bohemia.lt

Su Jumis gražiausioms akimirkomis!

Mes visada įsiklausome į savo klientų pastabas, norus bei pageidavimus, tad iškilus klausimams, prašome susisiekti! Telefonu: 867000512 arba el.paštu: info@bohemia.lt

 

Perkant už 49 € ir daugiau - PRISTATYMAS NEMOKAMAS.

 

 

Esant nesutarimams(bet mes visuomet stengsimės rasti abipusiai naudingą sprendimą.),informuojame apie:

Neteisminis ginčo sprendimas

   Jei Jūsų netenkina Bohemia.lt parengtas atsakymas į Jūsų rašytinę pretenziją, prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 85 262 67 51, faks. (85) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) - ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje https://ec.europa.eu/odr/.

Indai internetu pigiauIzora, UAB

Įmonės kodas: 172384621

PVM kodas:       LT723846219

Adresas:            Vilniaus g. 126, LT-60169 Raseiniai

Telefonas:        +370 428 70287

El.paštas:          info@bohemia.lt

Darbo laikas:    I-V 8:00 - 17:00

                          VI - VII nedirbame

Registro tvarkytojas : Valstybės įmonė Registrų centras

Registracijos pažymėjimo numeris : Nr. 088639

 

Parduotuvės BOHEMIA dirba pagal nustatytą darbo grafiką,daugiau žiūrėti https://www.bohemia.lt/parduotuves.

Theme Options

Theme color
Background Image body: