Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

STIKLINĖS

Stiklas viena sveikiausių medžiagų, o vanduo - vienas  svarbiausių  gėrimų žmogui. Stikliniai indai  yra vieni iš mėgstamų indų kiekvieno namuose, jie nepriima kvapų,  yra  skaidrūs, leidžia mėgautis geriamu turiniu, su jais galima sukurti kasdieninį minimalistinį ar prabanga, elegancija alsuojantį šventinį stilių. Todėl nenuostabu, kad visuose namuose yra ir turi būti stiklinių.

 

Iš ko gaminamos stiklinės?

Jau vien pavadinimas sufleruoja, kad tai stiklas. Tačiau stiklas nėra vien tik žodis. Jis apima platesnę sąvoką: borosilikatinis, dvigubas, kristalinis, krištolinis. Kiekviena medžiaga užtikrina  savo aukščiausią kokybę ir geriausias savybes. 

Krištolinis tai 24% švino turintis krištolas. Švino paplitimą galima paaiškinti tuo, jog būtent šis metalas geba suteikti krištolui nepakeičiamų savybių: mažina jo trapumą, lengvina apdirbimo procesą, didina šviesos dispersiją, apdovanoja nepaprastu skambesiu bei skaidrumu. Švino oksido buvimas krištolui taip pat suteikia atsparumą rūgščių, šarmų ar spirito turintiems skysčiams. Vienintelis dalykas, nuo kurio reikėtų saugoti krištolą – staigūs ir dideli temperatūrų pokyčiai. Dėl jų krištolas gali prarasti savo blizgesį bei skaidrumą.

Kristalinis tai unikali Titanium stiklo masė - kristalinas. Jis praturtintas titanu, yra atsparesnis, ilgaamžiškesnis, suteikia krištolo išvaizdą. Pasižymi pirmiausia skaidrumu, spindesiu, ryškumu, švarumu ir ekologija. 

Borosilikatinis tai natūrali gamtinė medžiaga, perdirbamas stiklas. Pasižymi dideliu atsparumu  karščiui, temperatūriniam šokui, saugus „nesprogstantis“.  Jame nėra skonio ir kvapo absorbcijos ar išsiskyrimo, nereaguoja su rūgštimis. 

Kaip išsirinkti iš jų gausos?

Gaiviems gėrimams: tai daugiau kaip skirtos vandeniui, kuriuos gali būti skirtos ir kitiems gaiviems gėrimams, tokiems kaip sultims, vaisių kokteiliams, šaltai kavai ar arbatai. Tai klasikinio dizaino, paprastai didesnės talpos (300ml-500ml), aukštesnės, patvaresnės nei kitiems gėrimams skirtos stiklinės. Kasdieniniam naudojimui  galima rinktis paprastesnes, minimalistinio dizaino, o   šventiniam stalo serviravimui  labiau tiks priešingos nei kasdienai, gal labiau raižytos ar krištolo.

Stipriems gėrimams: skirtos visiems tiems, kas mėgsta gerti puikius gėrimus iš puikaus stiklo.    Šie gėrimai dažnai pateikiami su ledukais, todėl stipriems gėrimams skirtos yra žemesnės, storesnio stiklo, apie 200-300ml talpos.

Dvigubo stiklo - skirtumas tas, kad jos pagamintos iš dviejų stiklo sluoksnių, tarp kurių yra oro tarpas. Jas galima naudoti karštiems, nes atsparios temperatūros pokyčiams, pagamintos ir karščiui atsparaus stiklo. Viršutinis sluoksnis neįkaista, todėl malonu laikyti rankoje. Talpa jų įvairi, priklausomai nuo to, kokios rūšies gėrimą gersite, 70-120ml tiks espresso kavai, 200 - 250ml  kavai, arbatai, didesnės talpos iki 500ml ir aukštesnės labiau tiks mėgstantiems latte, airišką ar kt. rūšies  kavą.

Kaip prižiūrėti stiklines?

Kad  stiklas neprarastų savo skaidrumo, blizgesio ir visada būtų švarus, reikia tinkamai prižiūrėti.   Dauguma indų galima plauti indų plovimo mašinoje, tačiau jei turite „ypatingas“, plonesnio, trapesnio stiklo, rekomenduojame plauti rankomis. Tam, kad ant sienelių neliktų vandens žymių, išplovus jas iš karto nusausinkite. O jei norite išlaikyti blizgesį, į vandenį įberkite šiek tiek sodos. 

Ne visas  dvigubo stiklo stiklines galima  plauti indaplovėse, atkreipkite dėmesį, ką rekomenduoja gamintojas. Naudojant ilgesnę plovimo programą, tarp stiklo sluoksnių gali papulti vandens, kurį bus sunku išdžiovinti. 

Bohemia parduotuvėse rasite aukščiausios kokybės čekiško stiklo gamintojų kaip Crystal Bohemia stiklinių, skirtų stipriems gėrimams: viskiui, brendžiui, konjakui. Įvairovė nustebins raižymo ypatumais, forma, talpa. Visada galėsite derinti prie savo turimo asortimento, įsigyti rinkiniuose su grafinais, ar vien tik stiklines. Tai puiki dovana ne tik sau, bet ir draugui, kolegai. Ieškantiems ekonominio varianto - puikiai tiks kristalinio stiklo, aukštesnės ar žemesnės stiklinės. 

Rasta 23 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 23 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

4,80 EUR

Stiklinės Cortina 3vnt 275ml

Nemokamas pristatymas

Rinkinyje 3 vnt stiklinių:

Vienos stiklinės  talpa: 275 ml;skersmuo : viršuje -6cm , apačioje 5,5cm;aukštis:14,5 cm;

Medžiaga:  stiklas, 

Spalva: Skaidri;

Supakuota atviroje pauotėje;

Galima plauti indų plovimo mašinoje;

4,90 EUR

Stiklinės Cortina žemos 3vnt 255ml

Nemokamas pristatymas

Rinkinyje 3 vnt stiklinių:

Vienos stiklinės  talpa: 255 ml;skersmuo : viršuje -7cm , apačioje 6,7cm;aukštis:9 cm;

Medžiaga:  stiklas, 

Spalva: Skaidri;

Supakuota atviroje pauotėje;

Galima plauti indų plovimo mašinoje;

19,90 EUR

Stiklinės Spectrum 300ml

Nemokamas pristatymas
Esame gamintojo atstovas. Greitas pristatymas.
Stilinės pagamintos iš kristalinio stiklo, Čekijoje.
Talpa 300ml.
Stiklinių dugnas - spalvoto stiklo, 6 skirtingos spalvos.
Pakuotėje 6 stiklinės.

Theme Options

Theme color
Background Image body: