Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Skersmuo

Skersmuo

Ketaus keptuvės

Ką reikėtų žinoti apie ketaus keptuves?

Keptuvė – tai itin svarbus indas kiekvieno mėgstančio gaminti žmogaus virtuvėje. Galėtų atrodyti, jog pastarąją išsirinkti tėra vienas juokas, tačiau, norint išties kokybiško produkto, kuris padėtų paskaninti mylimus patiekalus, reikėtų gerai apsvarstyti tinkamo varianto įsigijimą. Nenuostabu, jog populiariausiu pasirinkimu vis dar išlieka Lodge  keptuvės. Tačiau, nemaža dalis klientų pernelyg susitelkia į produkcijos kainą, pamiršdami, jog kokybiška keptuvė yra ilgalaikė investicija. Taigi, nenuostabu, kad šias pasirenka daugybė gaminti mėgstančių žmonių.  Ketaus indai puikiai tinka  ir pradedantiesiems, ir profesionalams.

Ketaus keptuvės privalumai

Šiuolaikiniame pasaulyje ketaus keptuvės populiarėja vis labiau. Taip nutinka tikrai ne be reikalo – šis gaminys pasižymi didele privalumų gausa ir būtent dėl to puikuojasi daugelio žmonių virtuvėse. Pirmiausiai, reikėtų atskirai paminėti tokių keptuvių ilgaamžiškumą bei patvarumą. Jos yra atsparios įbrėžimams, itin aukštai temperatūrai, be to pasižymi nesudėtinga priežiūra, taigi išlošiate visapusiškai. Ketaus keptuvė ilgai išlaiko šilumą, todėl maistą galėsite ruošti iš anksto. Be to, pastarojoje greičiausiai pagaminsite ir sveikesnius patiekalus. Nors daliai žmonių vis dar iškyla klausimas dėl indo naudojimo ypatumų, reikia paminėti esminį aspektą. Ketaus keptuvė indukcinei viryklei tikrai tinka, todėl nereikėtų dėl to nerimauti. Jas galima  naudoti lauke ant bet kokio kaitros šaltinio: laužo, grilių ar vis populiarėjančių  kamado kepsninių.  Be to, specialistai teigia, jog kai kurie kiti gaminiai (atsižvelgiant į jų kokybę) gali išskirti kenksmingas medžiagas, kurias suvartojame kartu su maistu. Laimei, ketus keptuvė šios problemos neturi, jos paviršius  yra natūraliai neprilimpantis  ,  todėl patiekalai  yra  ne tik  visapusiškai saugūs, bet sveikesni ir gardesni.

Špižinės keptuvės priežiūra

 Špižinė keptuvė daugelį žmonių gąsdina kiek nepagrįstai. Kai kurie nerimauja dėl sudėtingos šio gaminio priežiūros, o tokių atgarsių išties galima pastebėti visuomenėje.  Tačiau, ketaus  keptuvė sudėtinga priežiūra tikrai nepasižymi. Iš esmės, tereikia atsiminti kelias labai paprastas taisykles, jog ši tarnautų Jums kuo ilgesnį laikotarpį. Pavyzdžiui, keptuvės nerekomenduojama plauti naudojant muilą ar indų ploviklį, nes pastarieji pašalina  riebalus nuo indo paviršiaus  Nereikėtų keptuvės  pernelyg ilgai mirkyti vandenyje, geriau  iškart ją nuvalyti, pilnai išdžiovinti, o tuomet patepti nedideliu kiekiu riebalais (augaliniu aliejumi) ir laikyti sausoje vietoje.   Viskas. Tokia priežiūra skamba tikrai nesudėtingai, o ir laiko jai skirti reikės nelabai daug. Taipogi, norint kuo ilgiau išlaikyti keptuvę lyg ką tik įsigytą, vertėtų pernelyg ilgai nelaikyti joje ir maisto. Verčiau perdėkite šį į kitus indus – o keptuvę išplaukite, ištepkite  bei palikite ilsėtis. Ištepimas  riebalais atstato  natūralias  ketaus savybes . Tokiu būdu, apsisaugosite nuo įkyrių rūdžių, tačiau, net ir pastarosioms atsiradus, galima nesunkiai jas išnaikinti. Tad, kaip galite matyti, keptuvės priežiūra tikrai nėra sudėtinga, ypatingai atsižvelgus į tai, jog ši suteikia didelę naudą bei palengvina maisto gamybą. 

Ką dar reikėtų žinoti?

Lodge ketaus keptuvių nereikia paruošti pirmam naudojimui, jos jau yra paruoštos. Paviršius įsodrintas  100 % natūraliu  aliejumi  . Įsigijus  Lodge keptuvę  tereikia išplauti, nusausinti  ir pradėti gaminti! Ketaus keptuvės yra itin storos, o tai stipriai padidina jų atsparumą aplinkos dirgikliams. Pastarosios idealiai tinka mėsos kepimui, be to, specialistai teigia, jog gaminimas šio tipo keptuvėse, gali padidinti maiste esančios geležies kiekį. Tokiu atveju, toks produktas gali prisidėti netgi prie Jūsų sveikatos gerinimo. Nepamirškite, jog nekokybiškos keptuvės įsigijimas taip pačiai gali pakenkti. Tad, rinkitės išties atsakingai bei apgalvotai. Taipogi, nors ketaus priežiūra nėra sudėtinga, tai daryti tinkamai be galo svarbu, mat, kitu atveju, galite pažeisti net kokybiškiausią gaminį.  

 Ir pabaigai ….. kuo dažniau  kepate- tuo geresnė keptuvė !

 

Visi ketaus indai specialiai apdorojami ir paruošiami naudojimui iškart: įsodrinami augaliniu aliejumi ir kaitinami labai aukštoje temperatūroje. Tokiu būdu sukuriamas natūralus, lengvai prižiūrimas, trinčiai atsparus indų paviršius. Dėl specialios paruošimo technologijos ketaus keptuvės - ypač sveikas pasirinkimas, nes gamindami sunaudosite mažiau riebalų. "Lodge" keptuvės yra nekenksmingos naudoti, nes neturi teflono sluoksnio, kuris laikui bėgant susibraižo ir nuodingos medžiagos skverbiasi į maistą. Keptuvės atrodo gana paprastos, tačiau jos labai kokybiškos, nesenstančio dizaino.

Rasta 20 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 20 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

19,98 EUR

Keptuvė Ketaus 22cm su medin. padėklu

Nemokamas pristatymas

Keptuvės duomenys:

Skersmuo: 22,0 cm;

Medžiaga: Ketus, medis;

Spalva: Juoda;

Elektrinė viryklė: Galima;

Dujinė viryklė: Galima;

Keraminė viryklė: Galima;

Indukcinė viryklė: Galima;

Indaplovė: Negalima;

Orkaitė: Negalima;

Gamintojas - BANQUET (Čekija).

Theme Options

Theme color
Background Image body: