Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

KEPIMO INDAI,FORMOS

Sveika mityba ar sveikai maitinuosi... Šiuos žodžius šiandien girdime vis dažniau. Ir ne be reikalo:žmonės rūpinasi savo sveikata, o tuo pačiu ir mityba. Visuomet sveikiau valgyti savo pagamintą maistą,nesvarbu,virtą ar keptą. Taip,gerai supratote,ir keptą. Maistas visada bus kokybiškas,jeigu mes naudosime kokybiškas kepimo formas. Pasiūla labai didelė,tad į ką reikia atkreipti dėmesį,renkantis kepimo formą.

Kaip išsirinkti?

Labai svarbu,iš kokios medžiagos pagaminta. Gali būti nerūdijančio plieno,silikoninės ,aliuminės ir kt. USA PAN gamykla,esanti Jungtinėse Amerikos Valstijose, siūlo kepimo formas iš aliuminitizuoto metalo. USA PAN priklauso Bundy šeimos kompanijai,kuri yra Didžiajame Pitsburge,Pensilvanijos valstijoje. Šių kepimo formų paviršius padengtas patentuotu AMERICOAT paviršiumi. Tai nelimpantis silikono paviršius,todėl iškeptus kepinius lengvai išimsite iš kepimo formos. Paviršius atrodo tarsi groblėtas,o tai sudaro sąlygas orui ir karščiui viendai pasiskirstyti. Kepinys bus iškepęs vienodai,tolygiai.

Jūsų patogumui,šių,Jungtinėse Amerikos Valstijose pagamintų kepimo formų,yra pačių įvairiausių :apvalių,stačiakampių,ovalių ,aukštesnių ir žemesnių.Taigi,jei turite galimybę,rinkitės šias USA PAN kepimo formas.

Prekinio ženklo BANQUET kepimo formos.

Kepimo forma keksiukams kepti pagaminta iš anglinio plieno,nelimpančiu paviršiumi,todėl jūsų kepiniai lengvai išsiims ir bus vienodai iškepę.Jūsų patogumui,Banquet prekinis ženklas taip pat sudarė sąlygas jums rinktis pagal poreikius:jei norite kepti duoną-rinkitės aukštais kraštais ,gilesnes formas,tortui gaminti galima rinktis apvalias,nuimamu dugnu kepimo formas.Daugelio iš mūsų namų virtuvėje jau sau vietą surado ir silikoninės kepimo formos.Atsparios karščiui ,patogios naudoti,lengvos- tokiais privalumais pasižymi šios formos.O kaip lengva išimti kepinį.Kiekvienam kepiniui galite pasirinkti skirtingą,nes jų taip pat yra įvairių formų:keksiukams,duonai,tortui ir t.t.O jei norite pradžiuginti savo vaikus-įsigykite silikonines kepimo formas „meškiukas“,“mašinėlės“ ir pan.Tad viskas jūsų patogumui.

Užkepėlių gaminimui labai patogios Maku kepimo formos.Tai Suomijoje pagaminta produkcija,kepimo indai pagaminti iš keramikos.Patogu tuo,kad galima kepti ir orkaitėje ir mikrobangų krosnelėje.Kiekvienam šeimos nariui-atskira porcija,Kas gali būti patogiau?

Priežiūra.

Po kiekvieno naudojimo visas kepimo formas būtina išplauti .Maku,Banquet kepimo formas galima plauti indaplovėje.Rankomis plauname šiltu vandeniu,negalima naudoti aštrių priemonių.Jei nutiko taip,kad maistas pridegė-užmerkite kepimo formą ir plaukite tik tada,kai atmirks.Taip išliks nepažeistas paviršius ir toliau sėkmingai galima naudotis.

Rasta 158 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 158 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

36,90 EUR

USA Pan kepimo forma 43,8x31x2,5cm

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo atstovas Lietuvoje. Greitas prekės pristatymas. 24 mėn. garantija.

Kepimo paviršiaus išmatavimai: 43,8 x 31,12 x 2,54 cm.;

Išorės išmatavimai: 45,09 x32,39 x 2,54 cm.;

Pagaminta iš aliuminizuoto metalo;

Forma padengta patentuotu AMERICOAT® paviršiumi. Tai nelimpantis silikono paviršius, nuo kurio, kepimo metu lengvai atkimba Jūsų kepiniai.

Theme Options

Theme color
Background Image body: