Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Indai biriems produktams

Švara ir tvarka. Taip turi būti mūsų virtuvėje. O kaip sakoma,viskas turi būti savo vietose. Maisto  produktai ne išimtis. Jiems ypatingas dėmesys turi būti skiriamas. Juk nuo to priklauso maisto kokybė. O jei maistas kokybiškas-visada pagaminsime skanius patiekalus. Gamintojai išties pagamino įvairiausių indų mūsų maistui laikyti : dėžutės,duoninės ir pan. Šiuo metu labai populiarūs įvairūs indai biriems produktas laikyti. Pripažinkime,dažnai pagalvojame,kur supilti kruopas ,kavą ar pan.

Kaip pasirinkti?

Indeliai biriems produktams gali būti stikliniai,metaliniai,keramikiniai

plastikiniai. Šeimininkės renkasi ,derindamos prie savo virtuvės interje-

ro. Čekijos prekinio ženklo Banquet  stikliniai indeliai pasižymi įvairiu dizainu,talpa.  Apvalios formos indeliai vos 100ml talpos tik jūsų prieskoniams supilti.  Jie yra su sandariais dangteliais-vadinasi,prieskoniai nepraras kvapo. To paties prekinio ženklo 300 ml talpos indeliai taip pat su dangteliais, tačiau galite talpinti didesnį kiekį prieskonių,ar žolelių. Tai jūsų pasirinkimas. Kruopas galima supilti į 1000 ml talpos indą. Įvairaus dizaino bei formų Banquet prekinio ženklo stikliniai indai tikrai puikiai pritaps jūsų virtuvėje. Na o metaliniai indeliai stačiakamio ar apvalios formos-dekoruoti puikiai tiks kavai supilti. Gražus dekoras vaišių metu papuoš jūsų stalą,o ir kava atrodo bus gardesnė...Universalus Banquet prekinio ženklo dekoras Sweet Home tiks ir įnoringiausiam pirkėjui. Dėžutės šviesios spalvos,apvalios ar stačiakampės. Nepraleidžia drėgmes,tad produktai išliks sausi.

Druskai,cukrui ar kavai supilti puikiai tiks ir keramikiniai indeliai su dangteliais. Prekinio ženklo Brandani keramikiniai indeliai tinka prie įvairaus interjero.Tai stačiakampio formos su dangteliais.

Prekinio ženklo Simax indai biriems produktams pasižymi aukšta kokybe ir savo vardą jau pateisino rinkoje.Stiklas-sveika medžiaga,tad jei norime sveikai laikyti produktus-rinkimės Simax indus.Makaronams supilti tinka 1,4 l apvalios formos su sandariai užsispaudžiančiais dangteliais.Indo forma labai kompaktiška-aukštis 23 cm,tad neužima daug vietos spintelėje.Čekijoje pagaminti stikliniai indai biriems produktams gali būti įvairių aukščių:29 cm,16  cm ir kt.Norint sudėti nepanaudotą maistą visada galite tai padaryti,įsigiję Simax kvadratinius indelius  su plastikiniais dangteliais.Kompaktiškas indelis laisvai tilps jūsų šaldytuve ir maistas išliks kokybiškas.Šie indeliai  yra nepakartojami keliaujant ar atostogaujant:sandarus dangtelis užtikrina maisto produktų kokybę.Čekijos gamykla Kavalierglas ,prekiaujanti Simax prekinio ženklo indais biriems produktams,pasirūpino,kad kiekviena šeimininkė gali pasirinkti tik jai patinkantį ir tinkantį indelį.

Naudojimas.

Prieš pirmą naudojimą indelius patartina išplauti.Sausai iššluostyti.Stiklinius indelius galima plauti indaplovėje.Dekoruotus nepatartina plauti indaplovėje:gali pažeisti dekorui.

Rasta 52 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 52 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Theme Options

Theme color
Background Image body: