Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Skersmuo

Skersmuo

Desertinės lėkštės

     Šiandien turbūt neįsivaizduojame savo virtuvės be lėkščių. Lėkštes naudojame visur  :serviravimui,dekoravimui. Kažkada lėkštę atstojo medžio tošis,vėliau  iš molio žmonės nulipdydavo. O dabar?

O dabar džiaugiamės ,galėdami įsigyti porcelianines,stiklines,keramines ar plastikines lėkštes. Tik pagalvoji-ir turi. Tai priklauso nuo mūsų poreikio. Skeptikai gal ir pasakys:kam tiek lėkščių,svarbu,kad būtų ką į jas dėti. Sunku įsivaizduoti,kaip valgytume sriubą iš plokščios lėkštės? Todėl ne be reikalo maistui skirtos lėkštės skirstomos:sriubai,užkandžiams,karštam patiekalui,įvairūs dubenėliai maisto  laikymui.

Kaip pasirinkti lėkštes sriubai.?

Sriubai skirtos lėkštės yra gilesnės,nei kitos. Bohemia parduotuvė prekiauja aukštos kokybės čekiškomis lėkštėmis sriubai. Tai puikaus dizaino,puikios kokybės lėkštės VERONA. Galima pasirinkti kiekvienam pagal poreikį,priderinant prie interjero. Tai puošnios ir  ir kartu praktiškos lėkštės,nes jos dengtos atsparia glazūra,kuri net per ilgą naudojimo laiką nepakeičia spalvos. Kasdienai galima naudoti ir paprastesnes,keramikos lėkštes,nes jos daugumoje atvejų bus pigesnės.

Jei lėkštės naudojamos intensyviai,t.y.pastoviai žmonių maitinimui ,tuomet per dieną jų plovimas vyksta kelis kartus per dieną rekomenduotina rinktis Benedikt granit porcelianą,kurio glazūra atspari dilimui ir ilgam išlaikys pradinę glazūros spalvą.

Renkantis lėkštes antram patiekalui,atkreipkite dėmesį:

Skirtingai nuo lėkščių sriubai,karštiems patiekalams naudojamos plokščios formos lėkštės.Jų diametras gali būti 25 cm.Lėkštės kraštai nuožulnūs.Kuo didesnė lėkštė,tuo patogiau valgyti.Tuomet vienoje lėkštėje galime sutalpinti visą antrą patiekalą,ką esame paruošę.Dažniausiai naudojamos yra apvalios lėkštės.Tačiau galima išsirinkti ir kvadratinių ar ovalių.Bohemia parduotuvė prekiauja puikiomis,labai baltomis grūdinto stiklo lėkštėmis EBRO antriems patiekalams.

Populiariausios ir dažniausiai naudojamos yra užkandinės.Jų diametras gali būti 19 cm,ar 21 cm.Tokio tipo lėkštes naudojame šaltiems patiekalams įsidėti.

Kasdieniam naudojimui užtenka turėti po 6 vnt įvairaus tipo lėkščių.Laukiant svečių -jau reikia ir 12 vnt.Bohemia prekiauja čekiškomis  porcelianinėmis lėkštėmis.

Keliaudami ar iškylaudami pasirinkite plastikines lėkštes,kurių rasite BOHEMIA parduotuvėje.

Šiuo metu,labai populiarūs kabaretai.Tai skirstytos lėkštės,kuriose gali būti keli skyriai:du,trys ar daugiau.Į kiekvieną skyrelį galite įdėti skirtingus maisto produktus.Pvz:riešutus,razinas,sūrį ir pan.Bohemia parduotuvė prekiauja  Italijoje pagamintais kabaretais-lėkštėmis.

Išsirinkite jums patinkančias ir tinkančias lėkštes.Papuoškime savo buitį .Kaip teisingai prižiūrėti lėkštes:Dekoruotų lėkščių aukso,sidabro dekorais, negalima plauti indaplovėje,nes galite pažeisti dekorą,o ilgainiui jis iš vis išbluks. 

Glazūruotas lėkštes ir dekoruotas lėkštes,kurių dekoras po glazūra galima plauti indaplovėje.

 

Rasta 42 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 42 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Theme Options

Theme color
Background Image body: