Filtruoti pagal

Kavos aparatai

Nėra nieko geriau nei puodelis nuostabiai kvepiančios, skanios ir kokybiškos kavos iš pat ankstyvo ryto. Norint, kad rytinis kavos puodelis būtų efektyviai ir kokybiškai paruoštas, išryškėtų sodrus skonis ir aromatas, reikia tokio aparato, kuris suteikia galimybę paruošti skirtingus kavos gėrimus. Pagal tai, kokie yra jūsų poreikiai, jūs turėtumėte rinktis ir kavos aparatą. 

Kokį kavos aparatą išsirinkti?

Rinkoje šiuo metu yra itin didelė pasiūla. Rinkdamiesi pagalvokite, koks kavos gėrimo tipas jums labiausiai patinka. Jei patinka kava su pienu, rinkitės automatinį aparatą su pieno sistema, o jei vertinate aromatingą espreso kavą, džiaugsitės įsigiję rankinį, pusiau automatinį ar automatinį kavos aparatą, skirtą būtent šio gėrimo ruošimui. Jeigu mėgstate kavą su sirupu, rinkitės kapsulinį. Taip sutaupysite papildomai vietos virtuvėje ir neapsikrausite papildomais pirkiniais. Tik turite atkreipti dėmesį į tai, kad kapsuliniai nepasižymi itin aukšta kokybe. Labai svarbu renkantis atkreipti dėmesį ir į galingumą, todėl, norėdami sutaupyti elektros energiją ir prisidėti prie gamtos tausojimo, pagalvokite, kiek puodelių kavos jūs ruošite savo įrenginiu. Įsigijus kokybišką ir daugiau galios turintį aparatą, vienam puodeliui kavos paruošti galite išeikvoti energijos lygiai tiek pat, kiek paruoštumėte penkis puodelius. Naudinga atkreipti dėmesį ir į kavos aparato siūlomas funkcijas. Jei planuojate pirkti biurui - verta žvalgytis į galingesnius aparatus, kadangi  jie turi daugiau funkcijų. Jei yra vandens šildymo funkcija, tokiu atveju galėsite ruošti ne tik kavą, bet ir arbatą. Kavos aparatai, turintys pupelių malimo funkciją, išgelbės jus nuo kavamalės įsigijimo. Pravartu atkreipti dėmesį, ar įrenginys turi automatinę valymo sistemą, automatinį išsijungimą bei programuojamus nustatymus.

Kavos aparatų tipai

Lašelinis - paprastai šis aparatas pasižymi nedidele kaina, bet turi ribotas galimybes gaminti skirtingą kavą. Pastaroji šiame prietaise ruošiama lašinant karštą vandenį per sumaltas kavos pupeles, esančias filtre. Kava lašinama į indą, iš kurio ją išpilame į puodelį. Galima paruošti didelį kavos kiekį iš karto, kas yra naudinga priimant svečius. Indas, į kurį subėga paruošta kava, yra ant kaitinimo pado, todėl ji neatvėsta. Parduotuvėje bohemia lašelinių aparatų galite įsigyti už itin gerą kainą.

Automatinis - kavos pupelėmis, pienu ir vandeniu pripildote tam skirtas talpas, ekrane pasirenkate norimą gėrimą, paspaudžiate patvirtinimo mygtuką ir netrukus džiaugiatės norimu kvapniu kavos gėrimo puodeliu. Tai patys populiariausi kavos aparatai. Kai kurie jų naudoja paruoštas kavos tabletes - tai supakuotos dozės, iš kurių išgaunama espreso kava. Automatiniai kavos aparatai yra vertinami kaip geriausi rinkoje.

Pusiau automatinis - gėrimui paruošti jums reikės maltų pupelių. Norint išgauti aromatą ir skonį, rekomenduojama kavą malti kaskart  prieš ruošiant. Tam namuose reikės turėti kavamalę, kurią galite išsirinkti iš čia. Skubantys paprastai naudoja jau iš anksto paruoštą maltą kavą. Sudėkite maltą kavą į tam skirtą filtrą, jos kiekis priklauso nuo to, kokio stiprumo gėrimo ir kiek puodelių norėsite ruošti.

Kapsulinis - labiausiai tinka skubantiems ir tiems, kurie nėra tikri gurmanai. Pakanka namuose turėti įvairių rūšių kavos kapsulėse, įdedate kapsulę į kavos aparatą ir galite mėgautis sodriu kavos gėrimo skoniu. 

Kavos aparatų priežiūra

Norint palaikyti tinkamą prietaiso veikimą, prieš perkant pasidomėkite ir apie reikalingas pastangas jo priežiūrai. Automatiniai kavos aparatai patys praneša apie tai, jog jiems būtinas valymas. Tačiau neskaitant šio valymo, yra dar keletas dalykų, kuriuos būtina žinoti - tai kasdienė priežiūra. Svarbu ne tik išvalyti tirščius, bet ir išpilti vandenį iš tirščių stalčiaus. Kavos piltuvėlius reikia išvalyti specialiu šepetėliu, priešingu atveju, po ilgo naudojimo, jie gali užsikimšti ir nebegamins kavos. Itin atsakingai reikia prižiūrėti prietaisą, kuriame gaminate kavą su pienu. Jame esanti funkcija praplaunanti pieno sistemą, tą ir daro, ji tik praplauna, tačiau jos pilnai neišvalo, todėl tai reikia atlikti rankiniu būdu, naudojant specialius šepetėlius. Jei prietaisas naudojamas kasdien, kasdien tai ir reikia atlikti. Ypatingai tai aktualu vasarą ir patalpose, kur pastoviai palaikoma šilta temperatūra. Priešingu atveju pienas prarūgs, o susidarę kamščiai neleis pakankamai gerai jo išplakti. Atlikdami rankinį valymą, tiek automatinį, tiek bet kurį kitą aparatą, būtinai išjunkite iš elektros lizdo. O atliekant valymą, kurio „paprašo“ aparatas, laikykitės valymo instrukcijos, kuri nurodyta priežiūros instrukcijoje. Privalu pažymėti dar vieną svarbią šių įrenginių gedimo priežastį - tai kalkių nuosėdos. Nukalkinimui naudokite specialias priemones, skirtas kavos aparatų priežiūrai. Jokiu būdu nenaudokite acto - jis gali sugadinti detales. Kalkių šalinimo priemonės švelniai pašalina kalkių nuosėdas. Dar vienas šio valymo pliusas - gėrimo skonis bus toks pat puikus, kaip ir kavos aparato naudojimo pradžioje. Atkreiptinas dėmesys, kad aparatams suteikiama gamyklinė garantija galioja tik tada, kai jais naudojamasi pagal vartotojo instrukciją ir prižiūrima laikantis gamintojo rekomendacijų. Gedimai, kurie atsiranda dėl kalkių nuosėdų pažeidimų, nėra laikomi gamykliniu broku, todėl už remontą tenka susimokėti pačiam vartotojui.

Rasta 7 prekės(-ių).

Rodoma 1-7 iš 7 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

50,00 EUR

Kavos aparatas 10-12puodelių 1,25l SCE3050SS

Nemokamas pristatymas

Greitas prekės pristatymas. 

Mėgaukitės skania kava patogiai savo namuose;

Vienu metu galėsite pasigaminti 10-12 puodelių gardžiausios kavos;

Aparate yra galimybė gaminti arbatą ar kitą karštą gėrimą;

Aukštos kokybės stiklo indas yra labai praktiškos 1,25 L. talpos;

Indas yra su termiškai izoliuota rankena / su dangteliu;

Tai kavos virimo aparatas, kuris turi daugkartinį nuimamą ir valomą filtrą, beja yra galimybė naudoti vienkartinius popierinius filtrus;

Aparato kaitinimo plokštė palaiko optimalią temperatūrą, kurios dėka galite mėgautis karšta kava kurį laiką;

Yra apsauginis nuo lašėjimo vožtuvas, kava iškart nustoja lašėti, kai tik išimamas stiklinis indas;

Aparatas yra stabilus, nes turi neslystančias kojeles.

62,00 EUR

Kapsulinis kavos aparatas ,Bosch , TAS1103

Nemokamas pristatymas

Greitas prekės pristatymas.

Modernaus dizaino, visiškai automatinis kapsulinis kavos aparatas;

Nuimamas vandens rezervuaras 700 ml;

Reguliuojamo aukščio ir nuimamas puodelių stovas;

Gėrimo stiprumo reguliavimas;

Laido ilgis 90 cm;

Galia 1400 W.

Theme Options

Theme color
Background Image body: