Dubenys, dubenėliai

 

Dubenys ir dubenėliai

Kaip pasirinkti tinkamą dubenėlį?

Ekologiškiausias indas-stiklinis indas.Parduotuvėje bohemia galima įsigyti grūinto stiklo dubenisjuos gamina Čekijoje esanti gamykla Kavalier. Dubenys gali būti įvairaus dydžio,todėl tikrai galima prisitaikyti savo poreikiams.

Puiki išvaizda,patogus plovimas suteikia šeimininkei norą juos vis įsigyti. Bohemia parduotuvėje jų platus pasirinkimas. Pakankamai storas stiklas suteikia dubenėliui stiprumo,patvarumo. Puiki prekės išvaizda suteikia platesnį vartojimo spektrą.Įvairiais tyrimais yra įrodyta,kad stiklo indai patys saugiausi sveikatai.Jais galime ir stalą serviruoti.Ieškantiems universalių dubenėlių-tai būtų puikus pasirinkimas.Kiek rečiau kasdienėje buityje naudojami porcelianiniai dubenėliai.Tai galima sakyti yra „šventinis“ indas:juk pasidengę stalą porceliano lėkštėmis-ir dubenėlius naudosime tik porcelianinius.Bohemia prekiauja pavieniais porceliano dubenėliais ,tokiais kaip OPTIMA baltais. Pagal savo koloritą juos lengvai galime priderinti prie kitų indų.O tai tikrai praktiška.Dubuo -tai ne tik virtuvės indas.Jis yra ir interjero detalė.Kiekvienas indas,atkeliavęs į namus,suranda savo vietą .Padėkite krištolinį dubenį ant stalo ir matysite,kaip apelsinai ar obuoliai patys „sulėks“ ir saugiai įsitaisys...Mažesni dubenėlai gali būti naudingi saldainukams suberti ir pan.  Platus krištolo dubenėlių pasirinkimas  parduotuvėje Bohemia jūsų tikrai nenuvils:dubenėlius renkatės, atsižvelgdami į savo interjerą:jei patalpa nedidelė ir stalas siauresnis-dubenėlius renkamės mažesnius. Na o į erdviusir prabangą mėgstančius namus lai keliauja krištolo dubuo su matinėmis rožėmis.

Kaip plauti ir saugoti dubenėlius?Kaip anksčiau rašėme,nerūdijančio plieno dubenėliai valosi lengvai. Juos galime plauti ir indaplovėje.Į ją sudėkime ir grūdinto stiklo dubenėlius. Tačiau porcelianinių,dekoruotų dubenėlių nepatartina plauti indaplovėje,nes dekoras šviesėja,tuo pačiu ir indas praranda išvaizdą.

Gero naudojimo.

 

 

 

 

 

Rasta 58 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 58 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

15,50 EUR

Dubenėliai krepšelyje 2vnt 20,5cm ,Home

Nemokamas pristatymas

Esame BANQUET atstovai Lietuvoje. Greitas prekės pristatymas;

Medžiaga: keramika; pintas  krepšelis iš plastiko;

Aukštis:2cmn, skersmuo: 20,5cm;

Indeliai lašo formos;Galima naudoti atskirai krepšelį ar indelius ;

Spalva: šviesi kreminė/rusva dekoruota "Home" spaudu;

6,90 EUR

Dubuo 23cm , "Ebro"

Nemokamas pristatymas

Esame BANQUET atstovai Lietuvoje; greitas pristatymas;

Medžiaga: grūdintas stiklas, 

Spalva: balta;

Skersmuo: 23 cm. / aukštis: 9 cm;

Galima plauti indų plovimo mašinoje;

Galima naudoti mikrobangų krosnelėje.

Theme Options

Theme color
Background Image body: