Filtruoti pagal

Termo puodeliai

   Nepakeičiamas kelionės palydovas yra termopuodelis. Mūsų turimi temopuodeliai pagaminti Čekijoje ir Ispanijoje.gamintojas puodelį gamina iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno,dvigubomis sienelėmis. Puodeliai gali būti įvairių dydžių nuo 200ml iki 480ml.Priklausomai nuo gamintojo puodelio apsauga nuo skysčio išsilaistymo būna įvairi,gali būti mechaninė gali būti automatinė.

Ibili kelioniniai puodeliai

Puodelis pagamintas iš aukščiausio 18/10 nerūdijančio plieno,puodelį dengia plastikas,laikymo vietoje

puodelis apjuostas silikonu. Labai gerai išlaiko temperatūrą. Pamatavus po 8 valandų ,kai buvo užpiltas virimo temperatūros skystis,nustatyta,kad temperatūra dar siekė 60 laipsnių. Puodelio dangtelis labai sandarus,netyčia pavirtus puodeliui,skystis iš jo nepratekės. Puodelio dangtelį naudojimo metu galima atidaryti vienu paspaudimu.Talpa gali siekti nuo 200ml iki 480ml.

 

Banquet kelioniniai puodeliai

Banquet kelioniniai termopuodeliai mėgstami klientų dėl įdomaus dizaino,geros kokybės ir neaukštos kainos. Puodelių serija BEE COOL primena gėrimų skardinę,tačiau tai termopuodelis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno su dvigubomis sienelėmis. Puodelių talpa 300ml. Puodelio dugnas universalus todėl telpa į daugumos automobilių dėtuves.

Kaip pasirinkti termopuodelį?

Renkantis termopuodelį įsivertinkite kokios talpos jums reikalingas. Galite išsirinkti nuo 200ml iki 480ml talpos.prieš renkantis puodelį apgalvokite ar jį naudosite ir kelionės metu automobilyje. Jei taip,tuomet turite būti tikri,kad jis tilps į jūsų automobilio dėtuvę,priešingui atveju tai jums sudarys nepatogumų. Rekomenduojame prieš perkant,išsimatuoti automobilio dėtuvės skersmenį.

Kaip prižiūrėti puodelį?

Daugelį temopuodelių nerekomenduojama plauti indaplovėje. Atsukite dangtelį ir šepetėliu patrinkite puodelio sieneles,po to praskalauskite vandeniu. Nepamirškite po vandens čiaupu pakišti puodelio dangtelį,nes ten visuomet susikaupę nešvarumų.Išplovę iš kart neužsukite dangtelio palikite nudžiūti,arba prašluostykite vienkartinio naudojimo rankšluosčiu.

Termo butelis

Termo butelis tinka ir šaltiems ir karštiems gėrimams. Turi dvigubą sienelę. Puikiai tinka automobilio dėtuvėje. 

Rasta 13 prekės(-ių).

Rodoma 1-13 iš 13 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Theme Options

Theme color
Background Image body: