Filtruoti pagal

TERMOSAI,TERMOPUODELIAI

Kokybiškas termosas – kaip pasirinkti?

Šiuolaikiniai termosai gali būti labai skirtingi, todėl dažnas žmogus tokių turi ne vieną, o bent kelis. Pavyzdžiui, jei šeimoje yra ir mažųjų gyventojų, tikriausiai Jums bus reikalingas vaikiškas termosas. Tuo tarpu, nespėjantiems rytinės kavos išgerti namuose, aktualiu taps specialus termosas puodelis. Kita vertus, nors dauguma žmonių yra įpratę šį gaminį sieti vien tik su gėrimais, pastarasis gali praversti ir kiek platesne prasme. Pavyzdžiui, šiais laikais, nemaža dalis asmenų įsigyja specialius termosus maistui. Tad, kaip galite matyti, šis produktas yra išties daugialypis. Kita vertus, dėl to tinkamai išsirinkti tampa tik dar sudėtingiau.

Kavos termosas – kaip išsirinkti tinkamai?

Tinkamas kavos termosas kiekvienam žmogui gali reikšti skirtingus dalykus. Visgi, pirmiausiai rekomenduojama atsižvelgti į medžiagą, iš kurios pasirinktas produktas yra pagamintas. Dauguma specialistų siūlo įsigyti termosus iš nerūdijančio plieno. Tai – patvaresnis variantas, kuris užtikrins ilgalaikį šilumos išlaikymą, o juk būtent to iš panašių produktų ir norime. Taipogi, kokybiškas kavos termosas turėtų būti pakankamai sandarus. Kitu atveju, galite netyčia išlieti mylimą gėrimą automobilyje, apsilieti save ar netekti galimybės pasimėgauti karštu skysčiu vaikštinėjant mieste. Be abejo, ne ką mažiau svarbi paties produkto talpa, tačiau tai yra be galo individualu. Pavyzdžiui, pasirinktas vaikiškas termosas tikriausiai bus gerokai mažesnis nei tas, kuris skirtas suaugusiems. Taipogi, nemažai priklauso nuo žmogaus gyvenimo ypatumų, mat žygius mėgstantis asmuo greičiausiai įsigys didesnį produktą, kuriame tilptų kiek daugiau vandens ar kitų skysčių.

Skirtingi termosų tipai

Galėtų atrodyti, jog termosas yra tik vienas, o visa kita – skirtingų dizainų variacijos ir tiek. Kita vertus, tai ne visai tiesa, mat kiekvienas įvairių kategorijų gaminys pasižymi savais ypatumais. Kaip jau buvo minėta anksčiau, egzistuoja ir termosai maistui. Toks produktas įprastai yra skirtas košėms, sriuboms ar troškiniams. Tai idealus pagalbininkas, kurį verta kartu su savimi pasiimti į žygius ar gamtą. Tačiau, norintiems, jog šis maksimaliai ilgai išlaikytų šilumą, vertėtų įsigyti produkciją, kuri pagaminta iš nerūdijančio plieno. Egzistuoja ir kiek anksčiau paminėtas vaikiškas termosas. Toks produktas idealiai tiks daugiau su vaiku keliaujantiems tėveliams – juk mažyliams itin svarbi rutina bei tikslus valgymo grafikas. Tuo tarpu, termosas gertuvė gali būti idealus paprastų pasivaikščiojimų pagalbininkas. Tokie produktai karštį dažniausiai išlaiko nuo vienos iki trijų valandų, todėl puikiai tinka reikalams mieste sutvarkyti. Tačiau, įsitikinkite, jog gertuvė termosas yra išties sandarus, kitu atveju, gali tekti nusivilti. Be abejo, egzistuoja ir ilgesniems žygiams skirti termosai. Įprastai, šie produktai pasižymi didesniu atsparumu nukritimams bei panašiems dalykams, kurie gali nutikti ilgo keliavimo metu.

Ką dar reikėtų žinoti?

Šiuolaikiniame, skubančiame pasaulyje kokybiški termosai yra išties svarbūs bei pasirenkami vis dažniau. Visgi, vienas iš keistesnių, bet išties svarbių aspektų, į kurį dauguma asmenų neatkreipia dėmesio – tai produkto kvapas. Kokybiškas bei iš tinkamų medžiagų pagamintas termosas neturėtų skleisti nemalonaus kvapo. Jeigu tokį užuodžiate – verčiau padėkite šią prekę į vietą bei ieškokite kito varianto. Prastas termoso kvapas gali rodyti tai, jog šis buvo pagamintas iš netinkamų ar net sveikatai kenksmingų medžiagų. Toks aspektas gali skambėti išties keistai, tačiau pasitikrinti tikrai apsimoka. Kitu atveju, galite skaudžiai nusivilti įsigytu produktu ar net pakenkti savo sveikatai.

Rasta 89 prekės(-ių).

Rodoma 1-20 iš 89 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

23,98 EUR

Ibili termosas 1l

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo atstovas Lietuvoje. Greitas pristatymas. 24 mėnesių garantija.

Pagaminta iš nerūdijančio plieno;

Tūris 1 L.;

Karštą skystį išlaiko iki 24 val.

43,00 EUR

Alza termosas 1l iš nerūd.pl., su 2 indeliais

Nemokamas pristatymas

Esame  gamintojo atstovas. Greitas pristatymas;

Termoso talpa:1 litr. 

Korpusas  iš nerūdijančio plieno, dvigubos sienelės izoliuotos vakuumu.

Dangtis kieto juodo  plastiko su raudonos spalvos  silikonu. Sandarus, su garo nuleidėju.

Viduje dviejų dydžių plastikiniai indeliai su dangteliais ( 250ml ir 400ml) ;

Termosas šiltą maistą išlaiko iki 8 val.;

Galima naudoti termosą ir be indelių.

Patogi rankena nešimui.

17,90 EUR

Alza termosas 0,35l iš nerūd.pl., "Bambino"

Nemokamas pristatymas

Esame gamintojo atstovas. Greitas pristatymas;

Skirtas maisto produktų laikymui visoms maisto konsistencijoms .

Tika vaikaų ir  kūdikių maistui. 

Talpa: 350ml.;aukštis 11cm, skersmuo 9cm. 

Korpusas iš nerūdijančio plieno, dvigubos sienelės izoliuotos vakumu.

Dangtelis- kieto juodo  plastiko su raudonos spalvos  silikonu.

Termosas šiltą maistą išlaiko iki 8 val. Sandarus. 

Rekomenduojame plauti rankomis.

Theme Options

Theme color
Background Image body: